تیم ملی کشتی فرنگی ایران نایب قهرمان آسیا شد | DW | 20.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

شاگردان محمد بنا عنوان نایب قهرمانی مسابقات آسیایی مغولستان را از آن خود کردند. تیم ایران چهار طلا، یک نقره و دو برنز گرفت. قزاقستان با دو طلا، پنج نقره و ۲ برنز عنوان قهرمانی را تصاحب کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در پایان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا که به میزبانی اولانباتور مغولستان برگزار شد، تیم ملی کشتی فرنگی ایران تحت هدایت محمد بنا، با کسب ۴ مدال طلای محمدرضا مختاری (۷۲ کیلوگرم)، رسول گرمسیری (۸۲ کیلوگرم)، ناصر علیزاده (۸۷ کیلوگرم) و مهدی بالی (۹۷ کیلوگرم)، یک مدال نقره مهدی محسن‌نژاد (۶۰ کیلوگرم) و دو مدال برنز ایمان محمدی (۶۳ کیلوگرم) و عارف حبیب‌اللهی (۷۷ کیلوگرم) عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

در پایان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا که به میزبانی اولانباتور مغولستان برگزار شد، تیم ملی کشتی فرنگی ایران تحت هدایت محمد بنا، با کسب ۴ مدال طلای محمدرضا مختاری (۷۲ کیلوگرم)، رسول گرمسیری (۸۲ کیلوگرم)، ناصر علیزاده (۸۷ کیلوگرم) و مهدی بالی (۹۷ کیلوگرم)، یک مدال نقره مهدی محسن‌نژاد (۶۰ کیلوگرم) و دو مدال برنز ایمان محمدی (۶۳ کیلوگرم) و عارف حبیب‌اللهی (۷۷ کیلوگرم) عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.تیم ملی قزاقستان با مجموع ۲ طلا، ۵ نقره و ۲ برنز با ۱۹۰ امتیاز در رده‌بندی تیمی در رده نخست قرار گرفت و عنوان قهرمانی این مسابقات را در حالی به نام خود کرد که آخرین بار، سال گذشته ایران موفق به کسب این مهم شده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قبلنا هرکی طلای بیشتر میگرفت قهرمان میشد.الان هرکی نقره بیشتر بگیره؟!

۴ طلا یعنی از ۲ طلا و ۵ نقره کمتره

غرورآفرین ایران...

دمشون گرم 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران نایب قهرمان آسیا شدتیم ملی کشتی فرنگی با کسب ۴ طلا، یک نقره و ۲ برنز به عنوان نایب قهرمانی آسیا رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناصر علیزاده قهرمان کشتی فرنگی آسیا شددر پایان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در مغولستان، فرنگی‌کاران ایران صاحب یک مدال طلا و ۲ برنز شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض سجاد گنج‌زاده به سیاست مبارزه نکردن با اسراییل«سجاد گنج‌زاده» قهرمان کاراته ایران در رقابت‌های جهانی و المپیک، در واکنش به عدم اعزام تیم ملی کاراته ایران به رقابت‌های بین‌المللی پرتغال، از بیم مواجه شدن با حریفان اسرائیلی، در حساب اینستاگرامی خود واکنش نشان داد. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض قهرمان ایرانی کاراته المپیک به جلوگیری از رقابت با حریفان اسرائیلی | DW | 19.04.2022سجاد گنج‌زاده، برنده مدال طلای کاراته المپیک توکیو برای ایران، مقامات حکومت جمهوری اسلامی را به خاطر عدم اعزام او به مسابقات به علت احتمال رویارویی با ورزشکاران اسرائیلی، مورد انتقاد شدید قرار داد. غلط کرد! اینا تو ظاهر با اسرائیل مخالفند، ولی در عمل همه جوره به نفع اسرائیل کار میکنند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

درآمدهای نفتی که صرف بدهی دولت می‌شود | DW | 20.04.2022در حالی که وزیر نفت ایران از دو برابر شدن درآمدهای صادرات نفت و محصولات نفتی در سال گذشته خبر داده، سخنگوی دولت می‌گوید ماهانه ۱۰ هزار میلیارد تومان صرف تسویه بدهی‌های دولت می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت داعش به افغانستان تحت کنترل اسلامگرایان طالبان؟ | DW | 20.04.2022مطابق شواهد، حمله تروریستی اخیر به دو مرکز آموزشی در کابل کار شاخه افغانستان گروه داعش موسوم به 'داعش خراسان' است. این گروه ظاهرا فعالیت در افغانستان را گسترش می‌دهد و اخیرا مسئولیت چند حمله را بر عهده گرفته است. کار داعش نیست بلکه کار مقاومتی ها است. این هم از،ارمغان شوم وننگین غرب،درافغانستان... شهدای لیسه عبد الرحیم شهید ۱۲۶ نفر زخمیها ۷۳ نفر شهدای مسجد سه دکان ۶۱ نفر و۶۰ نفر زخمی رسانه BBC وانتر نشنال شهدای کابل را ۶ نفر ومزار را ۵ نفر اعلام کردند مگر این کوچک نمایی عمدی و حساب شده نیست ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »