تیم پزشکی لوییزیانا چگونه در زمان «طوفان دریایی لورا» از بیماران «کووید-۱۹» حفاظت کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم پزشکی لوییزیانا چگونه در زمان «طوفان دریایی لورا» از بیماران «کووید۱۹» حفاظت کرد لوییزیانا در ایالات متحده بیشترین نرخ مبتلایان به ویروس_کرونا را نسبت به جمعیتش دارد.

صدای آمریکا ـ ایالت لوییزیانا روز چهارشنبه ۲۶ اوت با این خبر بیدار شد که «لورا» با قدرت یک طوفان دریایی درجه ۴ از راه می‌رسد.پزشکان، پرستاران، و کارکنان بخش خدمات و کافه تریا «بیمارستان لیک چارلز» روز چهارشنبه گرد هم آمدند. برنامه این بود که در زمان وقوع بادهای شدید در شب، پرسنل کافی برای چند شیفت در دسترس باشد. سالن بیمارستان به محل خواب پرسنل شیفت‌های بعدی تبدیل شد.

در حالی که طوفان به سوی مرز لوییزیانا و تگزاس در حرکت بود و قدرت می‌گرفت، به ۱.۵ میلیون نفر دستور داده شد خانه‌های‌شان را ترک کنند.اما از عده‌ای خواسته شد در شهر بمانند. کوهلر در بخش مراقبت های ویژه کار می کند. در شرایط عادی این بخش بیماران دارای شرایط حاد قلبی، ریوی، و کلیوی، و افرادی که دچار سکته یا بیماری های جدی عفونی شده اند را می پذیرد. اما امسال بخش جداگانه ای هم برای بیماران مبتلا به کووید-۱۹ اختصاص داده شده است.همه در بیمارستان می دانستند اگر آب ساختمان قطع شود، حفظ پاکیزگی کارکنان و بیماران دشوار خواهد بود و اگر برق قطع شود و ژنراتورها کار نکند باید به صورت دستی دستگاه های تنفس مصنوعی بیماران را فعال نگاه دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مکرون: حزب الله نماینده بخشی از مردم لبنان استحزب_الله_لبنان نماینده بخشی از مردم لبنان | امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه روز سه شنبه در بیروت تاکید کرد، جنبش مقاومت حزب الله نماینده بخشی از مردم لبنان است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دانش‌آموزان در مناطقی که امکان حضور فراهم است از روز شنبه در محل تحصیل حاضر شوندتهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش اولویت را آموزش حضوری اعلام کرد و گفت: در هر مکانی که جمعیت کلاس به تشخیص مدیر مدرسه و براساس دستورالعمل ابلاغ شده با رعایت فاصله اجتماعی امکان حضور دانش‌آموزان فراهم باشد، همه آنها باید از روز شنبه در محل تحصیلی خود حاضر شوند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: همه فشارها و دسیسه‌های دشمنان برای پشیمان کردن مردم از انقلاب استرئیس مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی بر حوزه‌های انتخابیه نمایندگان خوزستان به صورت چهره‌به‌چهره با مردم روستای محروم سادات حسینی ایذه دیدار کرد و گفت: بنابر فرمایش امام(ره) یک تار موی کوخ‌نشینان را به همه کاخ‌نشینان نمی‌دهیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایلان برمن: فلسفه وجودی سپاه نه پاسداری از مرزهای ایران، که «صدور انقلاب» استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از ویروس کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفتشمار بهبودیافتگان از ویروس‌کرونا در جهان از مرز 18 میلیون نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انقلاب اجتماعی؛ ترس زنان از افشا به ترس مردان از اقدام تبدیل می‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »