تیم فوتسال ایران پس از پیروزی در گام نخست برای دیدار با آمریکا آماده می‌شود

24/06/1400 08:40 ق.ظ

🔺 تیم ملی فوتسال ایران پس از پیروزی در گام نخست برای دیدار با آمریکا آماده می‌شود ◾ در جریان مسابقات جام جهانی فوتسال در لیتوانی، ایران موفق شد در نخستین بازی خود و با نتیجه سه بر دو، صربستان را شکست دهد. ⬇ بیشتر بخوانید:

در جریان مسابقات جام جهانی فوتسال در لیتوانی، ایران موفق شد در نخستین بازی خود با نتیجه سه بر دو، صربستان را شکست دهد. در جریان مسابقات جام جهانی فوتسال در لیتوانی، ایران موفق شد در نخستین بازی خود و با نتیجه سه بر دو، صربستان را شکست دهد. نیمه اول این بازی که روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور برگزار شد،‌ با نتیجه دو بر یک به سود ایران پایان یافت.

در نیمه دوم و در دقایق پایانی بازی نیز گل سوم ایران به ثمر رسید.

صربستان اگر چه توانست پیش از به صدا درآمدن سوت پایان بازی دومین گل خود را وارد دروازه ایران کند، اما در نهایت تیم ایران پیروز این رقابت شد. حمید احمدی و فرهاد فخیم دو گل اول ایران را در همان دقایقی ابتدایی بازی زدند. احمد اسماعیل پور نیز در نیمه دوم گل سوم ایران را زد.

ایران روز جمعه ۲۶ شهریور، در دومین دیدار مرحله گروهی خود در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران به مصاف آمریکا می‌رود و‌ آخرین بازی ایران در دور گروهی روز دوشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران مقابل آرژانتین برگزار خواهد شد. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

چندین کشته در بمباران شبه‌نظامیان وابسته به ایران در مرز سوریه با عراقبنا به گزارش دیدبان حقوق بشر سوریه در حمله هوایی به کاروان شبه‌نظامیان وابسته به ایران در مرز سوریه و عراق چندین عنصر شبه‌نظامی کشته و مجروح شدند.منابع

خاموشی‌های زنجیره‌ای در ونزوئلا؛ وزیر نیرو: در حال جنگ با تروریست‌ها در جبهه برق هستیموزیر نیروی ونزوئلا از رخداد یک حمله تروریستی به شبکه برق این کشور خبر داد که در نتیجه آن بخش‌های قابل توجهی از مرکز کشور از جمله پایتخت را غرق خاموشی کرد.

دیدار پوتین با اسد در مسکو؛ احتمال لغو دیدار روسای جمهوری ایران و روسیه🔺دیدار پوتین با اسد در مسکو؛ احتمال لغو دیدار روسای جمهوری ایران و روسیه پیشتر سایت‌های ایرانی گزارش داده بودند که ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، قرار است در نشست تاجیکستان با پوتین دیدار کند ببینیم آمریکا از این فرصت برای نزدیک شدن و ایجاد روابط با ایران استفاده میکند یا گند میزند

پوتین در دیدار با اسد به حضور نیروهای آمریکا و ترکیه در سوریه حمله کردولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در دیدار با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در کاخ کرملین از حضور نیروهای نظامی خارجی که بدون اجازه سازمان ملل در سوریه هستند، انتقاد کرد. که جا برای نیروی تزاری ایشون باز بشه?! حمله دوجانبه ؟! گه خورده

پاپ در دیدار با کولی‌ها در اسلووکی پیش‌داوری افراد را محکوم کرددر مجموع حدود ۴۴۰ هزار کولی در اسلوواکی زندگی می‌کنند که اغلب آنها در بخش شرقی این کشور ۵ میلیون و پانصد هزارنفری متمرکز شده‌‌اند. آخی دستشون درد نکنه زحمت کشیدن گه خورد

بلینکن: کسی انتظار سقوط سریع کابل را نداشت؛ با آمریکایی‌های باقیمانده در افغانستان در تماسیم«ژنرال میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش هم گفت که نه او و نه هیچ کس دیگری هیچ چیزی ندیده بود که نشان‌دهنده سقوط ارتش و دولت افغانستان ظرف ۱۱ روز باشد.» 42 countries defeated by 70000 terrorists group shame on U جمع کنید بساط نیرنگ و تزویرتان را اشتباه افغانیها این بودکه نفهمیدن آمریکا نامرده وبه طالبان افغانستان راخواهدفروخت

چاپ

در جریان مسابقات جام جهانی فوتسال در لیتوانی، ایران موفق شد در نخستین بازی خود و با نتیجه سه بر دو، صربستان را شکست دهد.

نیمه اول این بازی که روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور برگزار شد،‌ با نتیجه دو بر یک به سود ایران پایان یافت. در نیمه دوم و در دقایق پایانی بازی نیز گل سوم ایران به ثمر رسید.

صربستان اگر چه توانست پیش از به صدا درآمدن سوت پایان بازی دومین گل خود را وارد دروازه ایران کند، اما در نهایت تیم ایران پیروز این رقابت شد.

حمید احمدی و فرهاد فخیم دو گل اول ایران را در همان دقایقی ابتدایی بازی زدند. احمد اسماعیل پور نیز در نیمه دوم گل سوم ایران را زد.

ایران روز جمعه ۲۶ شهریور، در دومین دیدار مرحله گروهی خود در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران به مصاف آمریکا می‌رود و‌ آخرین بازی ایران در دور گروهی روز دوشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران مقابل آرژانتین برگزار خواهد شد.

ایران تیم پنجم رده بندی فوتسال در رنکینگ فیفا است و با کسب ۱۲ عنوان قهرمانی ای‌اف‌سی، برترین نماینده آسیا محسوب می‌شود.