تیم دوچرخه‌سواری ساکاریای ترکیه برای کسب قهرمانی جهان پدال می‌زند

30/07/1399 12:13:00 ب.ظ

21.10.

2020 ساکاریا/خبرگزاری آناتولی تیم دوچرخه سواری شهرداری ساکاریای ترکیه «سالجانو» قصد دارد در مسابقات جهانی ماراتن دوچرخه سواری کوهستان 2020 که از 23 تا 25 اکتبر در ساکاریا برگزار می‌شود٬ به قهرمانی دست یابد.

این تیم در حال انجام آخرین تمرینات خود برای شرکت در این مسابقات است. عزیز سورناچ، مسئول تیم دوچرخه سواری شهرداری ساکاریا در گفت‌وگویی با خبرگزاری آناتولی اظهارداشت:"ما دو سال است که نماینده ترکیه در این قاره هستیم. همه اعضای تیم ما از ورزشکاران ملی کشور هستند و به موفقیت‌های بسیاری دست یافته‌ایم".

وی افزود:"امسال کشورمان دو سهمیه المپیک در دوچرخه سواری جاده‌ای کسب کرد. دو ورزشکارمان نماینده کشور در المپیک خواهند بود. قهرمان دوچرخه‌سواری کوهستان در داخل ترکیه نیز هستیم. قاطعانه برای پیروزی مبارزه خواهیم کرد". headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جانسون: به همکاری با ترکیه و آتن در مورد دریای مدیترانه شرقی ادامه می‌دهیمنخست وزیر انگلستان اعلام کرد که برای کاهش تنش در دریای مدیترانه شرقی با ترکیه و یونان همکاری می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

گل‌محمدی: از هیچ باشگاهی پیشنهاد ندارم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimسرمربی تیم پرسپولیس: هواداران عزیز من از هیچ باشگاهی پیشنهاد ندارم فینال و ان‌شاءالله قهرمانی آسیا را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم

رکورد سرعت خودرو شکسته شدسریع‌ترین خودروی جهان چگونه به بیشترین حد سرعت دست‌ یافته است؟

هزاران دانش‌آموز ایرانی با وجود وعده‌های دولت همچنان به تبلت یا موبایل دسترسی ندارندمقام‌های استانی در ایران از عدم دسترسی گسترده دانش‌آموزان به تبلت و گوشی‌های لازم برای آموزش مجازی خبر می‌دهند. با این حال وعده‌های مقام‌های دولتی ادامه دارد و وزیر ارتباطات هم گفته است شرکت‌های داخلی در چند ماه آینده می‌توانند تبلت ارزان‌قیمت تولید کنند.

ویرجیل فان‌دایک؛ غیبت 'صخره' چقدر برای لیورپول گران تمام می‌شود؟ - BBC News فارسیویرجیل فان‌دایک، مدافع هلندی لیورپول از حدود سه سال پیش که وارد این تیم شده، عملکرد دفاعی قرمزها را به سطحی دیگر رسانده است؛ او به احتمال فراوان به دلیل مصدومیت تا آخر این فصل نمی‌تواند بازی کند؛ این غیبت برای مدافع قهرمانی لیگ برتر فوتبال انگلیس چه بهایی خواهد داشت؟

عملیات گسترده پلیس فرانسه برای مقابله با اسلام‌گرایی؛ «برای قتل معلم فتوا صادر شده بود»وزیر کشور فرانسه در خصوص عملیات پلیسی که به گفته وی از سحرگاه روز دوشنبه آغاز شده گفت: «این عملیات حاصل تصمیم اتخاذ شده در جلسه روز یکشنبه شورای دفاع است و لزوما تنها افرادی که مرتبط با تحقیقات قتل ساموئل پاتی هستند را هدف نمی‌گیرد.» Down to Islam and Islamic mentality they are fucked up براى قتل مسلمانان نيوزلندى هم فتوا صادر شده بود؟؟؟؟