تیلور سوئیفت و خالق چت جی‌پی‌تی هم به باشگاه میلیاردهای جهان پیوستند

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیلور سوئیفت، ستاره پاپ آمریکایی برای اولین بار با ۱.۱میلیارد دلار و سام آلتمن، خالق ربات هوش مصنوعی چت جی‌پی‌تی با یک میلیارد دلار ثروت وارد فهرست میلیاردرهای جهان فوربس شدند. به گفته فوربس، شمار میلیاردهای جهان در سال ۲۰۲۴ رکورد شکسته و به عدد دو هزار و نفر ۷۸۱ رسیده است.

برنارد آرنو، صاحب کالاهای لوکس فرانسوی LVMH و خانواده‌اش با ۲۳۳میلیارد دلار در صدر جدول میلیاردهای جهان قرار گرفتند.به این ترتیب، جهان در سال جاری ۱۴۱ میلیاردر بیشتر از سال ۲۰۲۳ دارد. رکورد قبلی در سال ۲۰۲۱ با دو هزار ۷۵۵ میلیاردر ثبت شده بود.تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرا، پس از آنکه به‌عنوان مگا استار شناخته شد، وارد فهرست میلیاردهای فوربس شد. او در مراسم جوایز گرمی امسال درخشید و به اولین خواننده‌ای بدل شد که چهار بار جایزه آلبوم سال را از آن خود کرده است.

پس از برنارد آرنو فرانسوی و خانواده‌اش، ایلان ماسک، مالک تسلا و ایکس ، با ثروت خالص ۱۹۵ میلیارد دلاری در رتبه دوم قرار دارد.ثروت ایلان ماسک نسبت به سال گذشته هشت درصد افزایش یافته است، اما در نوامبر ۲۰۲۱ از دارایی خالص او کاسته شدږ او تا آن زمان اولین کسی بود که به دارایی ۳۰۰ میلیارد دلار دست یافت. او افزود : «یک رکوردشکنی دیگر این است که ۱۴ میلیاردر، ثروتی ۱۲رقمی دارند. حتی در زمان نبود اطمینان مالی برای بسیاری از مردم، ابرثروتمندان به رشد خود ادامه می‌دهند.»فوربس اعلام کرد طبقه ۱۰۰میلیاردی‌ها در سال ۲۰۲۴، در مقایسه با یک دهه پیش، ۲۵۵ درصد ثروتمندتر بودند و اکنون در مجموع دو تریلیون دلار ثروت دارند، این به معنای آن است که تنها نیم درصد از دو هزار ۷۸۱میلیاردر جهان، 1۴ درصد از کل ثروت میلیاردرها را در اختیار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایلان ماسک از مدیران شرکت هوش مصنوعی «اوپن‌ای‌آی» شکایت کردایلان ماسک از سم آلتمن، مدیر عامل «اوپن‌ای‌آی» سازنده «چت جی‌پی‌تی»، به دلیل آنچه رها کردن توسعه فناوری هوش مصنوعی برای منافع بشریت به عنوان رسالت اصلی این شرکت خواند، شکایت کرد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رومانی و بلغارستان به طور محدود به شنگن پیوستندرومانی و بلغارستان پس از سیزده سال انتظار، به طور محدود به حوزه شنگن پیوستند؛ این عضویت ورودی‌های هوایی و دریایی را شامل می‌شود اما مرزهای زمینی را در بر نمی‌گیرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

لیست پرستاره بازیکنان آزاد پرسپولیس در پایان فصلدر پایان فصل ۸ بازیکن پرسپولیس قراردادشان به اتمام می‌رسد و باشگاه پرسپولیس هم اقدامی برای تمدید آنها نکرده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اسامی لیست پرستاره بازیکنان آزاد پرسپولیس در پایان فصلدر پایان فصل ۸ بازیکن پرسپولیس قراردادشان به اتمام می‌رسد و باشگاه پرسپولیس هم اقدامی برای تمدید آنها نکرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عصبانیت شدید وینیسیوس از یک استیکر عجیب +عکسبه گزارش نشریات رلوو و اسپورت کاتالونیا، بحرانی در روابط میان باشگاه رئال مادرید و وینیسیوس جونیور پدید آمده که نتیجه انتشار یک پست جنجالی در صفحه رسمی باشگاه پایتخت بوده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سوئیفت پلتفرم جدیدی را برای ارز دیجیتال بانک‌های مرکزی راه‌اندازی می‌کندانجمن ارتباطات مالی بین بانکی در جهان، «سوئیفت»، در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک پلتفرم جدید است تا ارزهای دیجیتال بانک مرکزی کشورهای مختلف را به سیستم مالی موجود متصل کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »