تیغ طالبان بر تن رسانه‌ها؛ روایت چند سرنوشت

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تعطیلی گسترده رسانه‌ها صدها خبرنگار را در افغانستان بیکار و بلاتکلیف کرده است. بسیاری از این افراد به مشاغلی چون مسافرکشی، خیاطی و دستفروشی روی آورده‌اند. دویچه وله فارسی پای صحبت برخی از این روزنامه‌نگاران نشسته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Coronavirus attacks one's body. Islam paralyzes brain! which is the most dangerous! ویروس کرونا به بدن فرد حمله می کند. اسلام مغز را فلج می کند! که خطرناک ترین است!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محصولات کشاورزی ما آلوده نیست، این فتنه دشمن استمعاون وزیر در امور زراعت گفت: هیچ کدام از محصولات کشاورزی مان آلوده نیست و دشمن در این شرایط می خواهد همه چیز را برهم بزند و به هر وسیله ای که شده فتنه ایجاد کند. بنده خدا بین سموم افات نباتی تخمی چینی و عودت محصول آلوده از کشور دوست و برادر روسیه روسیه رو فروخت فردا وزیر میبینه طرف گه زیادی خورده تکذیب میکنه میگه نظارت روسیه سخت گیرانه بود چطور ؟؟!!فتنه دشمن!!!؟؟ مگه روسیه فلفل دلمه ای ها را بر نگردوند؟ روسیه که ارباب تونه!! عجب!! هرجا بی عرضه اید و تخصص ونظارت ندارید و سرگرم دزدی هستید، مثل خامنه ای، همه رو گردن دشمن بیندازید!! طرفداران احمق تون هم یادشون میره که بابا روسیه که اربابه!!!!! و شما نوکرانش!!! پس دشمن اول روسیه س
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز پرواز مستقیم تهران-وان از آخر این ماهآغاز پرواز مستقیم تهران-وان از آخر این ماه مدیران شرکت های هواپیمایی خصوصی ایرانی که قرار است روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته پروازهایی را از تهران به وان ترکیه ترتیب دهند، با فرماندار و مهمت امین بیلمز، معاون شهردار وان دیدار کردند. باید ۴شنبه صبح از تهران و جمعه از عصر از وان باشه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طالبان از کشورهای اسلامی خواست تا حکومت این گروه را به رسمیت بشناسندملا حسن آخوند رئیس دولت طالبان از همه کشورهای جهان به ویژه کشورهای اسلامی خواست تا حکومت طالبان در افغانستان را به رسمیت بشناسند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امارات از شورای امنیت خواست حملات حوثی‌ها به این کشور را محکوم کندنمایندگی امارات متحده عربی در سازمان ملل متحد خواستار آن شد تا حملات شبه‌نظامیان حوثی‌ به این کشور به‌طور قاطعانه‌ای از سوی شورای امنیت محکوم شود.نمایندگی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چرا حوثی‌های یمن در این حجم به امارات حمله کردند؟حمله مرگبار حوثی‌ها به امارات عربی متحده، مرحله جدیدی از جنگ هفت ساله یمن است که صدها هزار کشته برجای گذاشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رسانه‌های چین دربارۀ ورود بسته‌های پستی آلوده به کرونا به خاک این کشور هشدار دادندپکن که پیش از این اعلام کرده بود برای بازی‌های المپیک زمستانی هیچ هواداری را از خارج از کشور نخواهد پذیرفت، روز دوشنبه اعلام کرد از میان ساکنان چین نیز تنها تماشاگرانی «منتخب» اجازه حضور در مراسم افتتاحیه و رویدادهای المپیک را دارند. کلوخ انداز پاداش سنگ است چین و ویروس صادراتی کرونا، کافر همه را به کیش خویش پندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »