تیراندازی خونین در روسیه؛ دو کودک و یک مربی جوان مهد کودک کشته شدند

06/02/1401 07:31 ب.ظ

تیراندازی خونین در روسیه؛ دو کودک و یک مربی جوان مهد کودک کشته شدند جزئیات بیشتر🔽

مقام‌های شهر اولیانوفسک، واقع در روسیه از تیراندازی مردی در یک مهد کودک خبر دادند که در جریان آن دو کودک و یک مربی کشته شدند. او با بیان اینکه سن دقیق این کودکان کشته شده مشخص نیست، گفت که آنها احتمالا بین سه تا شش سال داشتند. و افزود که بازرسان در محل حضور داشتند.

برخی خبرگزاری‌های روسی به نقل از پلیس اعلام کردند که دلیل این تیراندازی احتمالا اختلاف خانوادگی بوده و مربی کشته شده جوان بوده و دو کودک جانباخته نیز چهار و شش ساله بوده‌اند.

اخبار غیررسمی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی روسیه نیز روایت کرده‌اند که ضارب در زمان زنگ تفریح کودکان و با یک قبضه تفنگ ساچمه‌ای وارد مهد کودک شده است. تیراندازی در دانشگاهی در شرق روسیه دست‌کم ۶ کشته و چند مجروح بر جای گذاشت

ادامه مطلب:
euronews_pe »

В Рио-де-Жанейро объявили победителя карнавала-2022 - وغلاوتك ياموخيري كنت حجيب جمبري بس الواد خيري لهط الفلوس وجاب بيهم بسكليته .

ضرب و شتم و سوزاندن بدن یک فرد دارای معلولیت در قائم‌شهرتصاویری مربوط به ضرب و شتم و سوزاندن بدن یک فرد دارای معلولیت در قائم‌شهر منتشر شده که گفته می‌شود در یکی از مراکز نگهداری این شهر اتفاق افتاده است. در این تصاویر، آثار کبودی و سوختگی با سیگار روی بدن این شهروند دیده می‌شود. اخبار_ایران

انفجار مین جان یک سرباز وظیفه را در سنندج گرفتیک سرباز وظیفه ارتش با نام عادل قربانی بر اثر انفجار مین در سنندج جان خود را از دست داد. این سرباز اهل ماکو در روز یکشنبه ۴ اردیبهشت و در محوطه پادگان لشکر ۲۸ پیاده کُردستان دچار حادثه شده و در دم جان باخته است. اخبار_ایران کردستان

ضرب و شتم یک معلم منتقد در کهگیلویه و بویراحمد توسط ماموران لباس شخصیگزارش‌های منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که ماموران امنیتی که تلاش داشتند علی‌حسن بهامین پیلی، معلم و فعال صنفیِ در استان کهگیلویه و بویراحمد، را بازداشت کنند، او را...

رکورد هزینه‌های نظامی در سطح جهانی شکست؛ ۲.۱ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۱«سیپری» در گزارشی اعلام کرد که هزینه‌های نظامی کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱ و با وجود پیامدهای اقتصادی همه‌گیری ویروس کرونا به روند صعودی خود برای هفتمین سال متوالی ادامه داده و با ثبت رکوردی تازه به ۲.۱ تریلیون دلار رسیده است.

اگر در مصرف آب صرفه‌جویی نشود در تابستان با بحران مواجه خواهیم شدیک عضو کمیسیون عمران مجلس: *اگر در مصرف آب صرفه‌جویی نشود در تابستان با بحران مواجه خواهیم شد *متاسفانه در فصل بهار بارش چندانی نداریم *خیلی از استان‌ها امروز دچار کمبود جدی آب هستند *مهار آب در شمال می‌تواند بخشی از کمبودها را جبران کند باید با نصب دستگاه آب شیرین کن در دریای خزر و خلیج فارس و احداث خط لوله ؛ آب شیرین به پشت سدهای ایران رساند ؛؛⚘⚘⚘

آمریکا: اوکراین با تسلیحات مناسب می‌تواند در جنگ پیروز شود؛ ادامه نبرد در جبهه شرقوزیر دفاع آمریکا می‌گوید با تمرکز ارتش روسیه بر مناطق مسطح در شرق اوکراین، طبیعت جنگ نیز تغییر کرده و در نتیجه نیازهای نظامی اوکراین نیز متفاوت است. با همین نقشه ها مردم کشورها رو به جون هم میندازند باورش سخت است اوکراین جنگ را باخته است و پوتین جنایتکار تا حدودی به اهدافش رسیده است حالا به مردم پمپاژ دورغ بکنید

دیمیتری کمال، سخنگوی فرمانداری اولیانوفسک، روز سه‌شنبه با تایید کشته شدن سه نفر در جریان این تیراندازی اعلام کرد که ضارب در پایان تیراندازی خودکشی کرده است.

او با بیان اینکه سن دقیق این کودکان کشته شده مشخص نیست، گفت که آنها احتمالا بین سه تا شش سال داشتند. و افزود که بازرسان در محل حضور داشتند.

برخی خبرگزاری‌های روسی به نقل از پلیس اعلام کردند که دلیل این تیراندازی احتمالا اختلاف خانوادگی بوده و مربی کشته شده جوان بوده و دو کودک جانباخته نیز چهار و شش ساله بوده‌اند.

اخبار غیررسمی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی روسیه نیز روایت کرده‌اند که ضارب در زمان زنگ تفریح کودکان و با یک قبضه تفنگ ساچمه‌ای وارد مهد کودک شده است.

تیراندازی در دانشگاهی در شرق روسیه دست‌کم ۶ کشته و چند مجروح بر جای گذاشت

تیراندازی‌های مرگبار و بسیار نادر، به‌ویژه در مدارس، در سال‌های اخیر در روسیه افزایش یافته تا جایی که ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری این کشور با ابراز نگرانی از بروز آن، این پدیده را «انحرافی که از ایالات متحده وارد شده» توصیف کرده بود. او همچنین تلاشی را برای تشدید سخت‌گیری‌های قانونی در قبال حمل اسلحه کلید زد.طی یک سال اخیر و در سپتامبر ۲۰۲۱، یک دانشجوی ۱۸ ساله با تفنگ ساچمه‌ای، شش تن را در محوطه دانشگاه کشت و حدود ۳۰ نفر را زخمی کرد. همچنین، در ماه مه ۲۰۲۱ نیز یک جوان ۱۹ ساله در مدرسه قدیمی خود تیراندازی کرد و هفت دانش آموز و دو معلم را کشت. مرگبارترین حادثه تیراندازی هم به اکتبر ۲۰۱۸ باز می‌گردد که طی آن یک دانش آموز دبیرستانی ۱۹ نفر را کشت و سپس خودکشی کرد.