تیراندازی در ایستگاه قطار مجاور پنتاگون 2 کشته بر جای گذاشت

04/08/2021 01:55:00 ق.ظ

تیراندازی در ایستگاه قطار مجاور پنتاگون 2 کشته بر جای گذاشت #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, آمریکا

تیراندازی در ایستگاه قطار مجاور پنتاگون 2 کشته بر جای گذاشت العربيه_فارسى

در حادثه تیراندازی در ایستگاه مترو مجاور مقر پنتاگون ، وزارت دفاع آمریکا ، دو نفر کشته شدند. رسانه‌های آمریکا یی سه‌شنبه 3 اوت، از وقوع حادثه تیراندازی در

بنا به گزارش‌ها طی تبادل آتش در این حادثه تیراندازی که برای مدتی منجر به بسته شدن آن ایستگاه مسافربری شد، يک مامور پليس و شخص مهاجم کشته شدند.بنا به اعلام نیروی حفاظت پنتاگون در توییتر، تبادل آتش در محوطه این ایستگاه قطار که بخشی از مرکز نقلیه وزارت دفاع به شمار می‌رود رخ داده است.

گفتنی است که ورودی ایستگاه تنها چند ده‌متر از درهای اصلی ساختمان پنتاگون در حومه آرلینگتون در شهر واشینگتن فاصله دارد.در بیانیه پنتاگون در ارتباط با این حادثه آمده است که این تاسیسات برای «فعالیت پلیس» بسته اعلام شده است.همچنین به قطارهای مترو نیز دستور داده شد که به دلیل تحقیقات پلیس، ایستگاه مجاور پنتاگون را بدون توقف عبور کنند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

به به. مهد امنیت رو ببین.تیراندازی شده.

تیراندازی در مقابل پنتاگون؛ یک مامور پلیس آمریکا کشته شدبعد از این تیراندازی ساحتمان پنتاگون تعطیل شده و پلیس خیابان‌های اطراف این حادثه را مسدود کرده است. هنوز مشخص نیست این تیراندازی با چه هدفی انجام شده است.

فرهاد آریجان در رقابت‌های المپیک توکیو در رشته پارالل ژیمناستیک مدال برنز کسب کردفرهاد آریجان، ملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های المپیک توکیو 2020 در رشته پارالل ژیمناستیک مدال برنز کسب کرد

سیل در آلمان؛ پرونده قضایی برای ظن اهمال در نجات جان مردم | DW | 03.08.2021دادستانی شهر کوبلنتس در رابطه با سیل جاری شده اخیر در غرب آلمان پیگرد خود را با اتهام مرگ و جراحت ناشی از قصور آغاز کرد. این پیگرد مبتنی بر ظن هشدار دیرهنگام و عدم جابه‌جایی به موقع افراد صورت می‌گیرد. اگه اینجا بودین چیکار میکردی،مسئول ما موقع سیل رفته بود حموم آفتاب

چهارشنبه ایران در المپیک؛ در انتظار طلایی‌های آزاد و فرنگیبه امید کسپر شدنشون

بلینکن: در نقش ایران در حمله به تانکر اسرائیلی تردیدی نداریم | DW | 03.08.2021وزیر امور خارجه آمریکا گفته است این کشور در همراهی با کشورهای بریتانیا، اسرائیل، رومانی و کشورهای دیگر اقدام خواهد کرد. آنتونی بلینکن تاکید کرده است که درباره مسئولیت ایران در حمله به تانکر مرسر استریت تردیدی وجود ندارد. come on Cowboy تنها موضوعی که ایران، با اینهمه خودخوانده دکترای سفلی، کم آورده روش سیاسی برخورد با غرب است که آنهم ریشه در نفس خودپست بودن نسبت به غرب دارد. raisi_com IRIMFA AhmadMasoumifar حرف مفت حرف مفت حرف مفت و ...... اینها که ج.ا را ازبین نمی‌برند فشار حداکثری هم که به مردم نه ج.ا آورده اند پس قصه الکی نگویند همانگونه که دمکرات ها در اشغال آمریکا همکار انگلیس و صهیونیسم هستند.از شما توقعی غیر ازاین نیست.شما وزیر انگلیس و اسرائیل هستید.

موج جدید کرونا در ژاپن؛ اعمال محدودیت برای پذیرش بیماران در بیمارستان‌هاموج جدید کرونا در ژاپن؛ اعمال محدودیت برای پذیرش بیماران در بیمارستان‌ها به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا بقیه افراد مبتلا به کرونا مجبور هستند خودشان را در خانه قرنطینه کنند تا تخت‌های بیمارستان برای بیماران با شرایط وخیم‌تر باز بماند. ⬇️جزئیات بیشتر: ازپیش کروناویروس ابرهای آسمانی جورکردن درهوا میګرده وه هرجای که دلش شده باریده میرود ، خیلی ببخشید ژاپن با هشت هزارو سیصد نفر مبتلا و هفت کشته در یک روز در اثر کرونا کجاش موج جدید داشته؟ آهان فهمیدم برای یک کشوری مثل ژاپن با صد و بیست چهار میلیون نفر جمعیت که از اول کووید تا حالا همش پانزده هزار و دویست نفر مرگ ومیر داشته خوب هفت نفر هم موج حساب میشه دیگه

ایستگاه مسافربری در مجاورت با ساختمان وزارت دفاع، پنتاگون و کشته شدن یک مامور پلیس خبر دادند.Aa تیراندازی در نزدیکی ورودی پنتاگون در آمریکا به کشته شدن یک مامور پلیس پنتاگون و زخمی شدن چندین نفر دیگر منجر شد.03.دو هفته و نیم پس از وقوع فاجعه سیل در آلمان، دادستانی شهر کوبلنتس بر اساس داده‌های تحقیقات در این زمینه و اطلاعات پلیس، پیگرد قضایی در مورد عوامل منجر به مرگ و جراحت شهروندان قربانی در منطقه"آرتال" را آغاز کرد.

بنا به گزارش‌ها طی تبادل آتش در این حادثه تیراندازی که برای مدتی منجر به بسته شدن آن ایستگاه مسافربری شد، يک مامور پليس و شخص مهاجم کشته شدند. بنا به اعلام نیروی حفاظت پنتاگون در توییتر، تبادل آتش در محوطه این ایستگاه قطار که بخشی از مرکز نقلیه وزارت دفاع به شمار می‌رود رخ داده است. آژانس محافظت از پنتاگون با تایید این خبر از مردم خواسته است تا اطلاع ثانوی از تردد در این محدوده خودداری کنند. گفتنی است که ورودی ایستگاه تنها چند ده‌متر از درهای اصلی ساختمان پنتاگون در حومه آرلینگتون در شهر واشینگتن فاصله دارد. در بیانیه پنتاگون در ارتباط با این حادثه آمده است که این تاسیسات برای «فعالیت پلیس» بسته اعلام شده است. آتش نشانی آرلینگتون که در محل حضور داشته تایید کرده که چندین نفر زخمی شده‌اند.همچنین به قطارهای مترو نیز دستور داده شد که به دلیل تحقیقات پلیس، ایستگاه مجاور پنتاگون را بدون توقف عبور کنند. یک شهروند از منطقه سویستال در نزدیکی بن می‌گوید هنوز کمکی نه از سوی مقامات ایالتی و نه از سوی ادارات محلی دریافت نکرده است.

به دنبال شنیدن صدای تیراندازی در نزدیکی ساختمان پنتاگون، پلیس ورود و خروج افراد از این ساختمان را ممنوع کرد. گفته می‌شود یک تیرانداز توسط نیروهای امنیتی کشته شده است. خدمات اورژانس شهرستان آرلینگتون از «شماری زخمی» در محل حادثه خبر داد. برخی گزارش‌ها از کشته شدن یک مامور پلیس خبر داده و پنتاگون ایستگاه را «صحنه جرم» تلقی کرد. این محل تنها چند قدم با ساختمان پنتاگون در آرلینگتون در ایالت ویرجینیا فاصله دارد. پس از پایان دگیری، مقامات آمریکایی با اعلام این‌که امنیت در این مکان برقرار شده است، کشته شدن شخص مهاجم در مقابل ساختمان پنتاگون در تبادل آتش با پليس را تایید کردند. از سویی جان کربی، سخنگوی پنتاگون گفت لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا در زمان حادثه در ساختمان نبود. هنوز مشخص نیست انگیزه عامل یا عاملان این حمله چه بوده است.

آستین به گفته منابع پنتاگون با جو بایدن رئیس جمهوری این کشور جلسه‌ داشت. Advertisement . با وجود اینکه اعلام شده اوضاع تحت کنترل است اما آژانس محافظت از پنتاگون از مردم خواسته است تا حد امکان از تردد در این مکان خودداری کنند.