تیراندازی در غرب تگزاس دستکم ۵ کشته و ۲۱ مجروح برجاگذاشت

10/06/1398 02:59:00 ق.ظ

تیراندازی در غرب ایالت تگزاس آمریکا، بین شهرهای میدلند و ادسا دستکم ۵ کشته و ۲۱ زخمی برجا گذاشت. فرد مهاجم نیز که ابتدا از صحنه تیراندازی گریخته بود، طی درگیری با ماموران پلیس هدف قرار گرفته و کشته شد.

تیراندازی در غرب ایالت تگزاس آمریکا، بین شهرهای میدلند و ادسا دستکم ۵ کشته و ۲۱ زخمی برجا گذاشت. پلیس میدلند گفت که این تیراندازی در غرب تگزاس بین شهرهای میدلند و ادسا رخ داد و در جریان این حمله، فرد مهاجم از داخل دو خودروی جداگانه شامل یک تویوتای طلایی رنگ و یک ون متعلق به سرویس پست به سوی مردم شلیک کرد.

خبرگزاری رویترز از قول مقام‌های پلیس گزارش داد که در این تیراندازی دستکم ۵ تن کشته شدند و ۲۱ تن زخمی شدند. به گفته مقام‌های پلیس هویت فرد مهاجم که کشته شد مشخص است اما هنوز مشخص نیست که انگیزه این مهاجم سی و چند ساله از تیراندازی به سوی مردم هنوز مشخص نیست.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، در واکنش به این تیراندازی در توییتر خود نوشت که از سوی دادستان کل در جریان جزییات این تیراندازی قرار گرفته است. دوین سانچز، سخنگوی شهر اودسا، درباره این تیرانداری گفت: «فردی که در خودروی تویوتای طلایی در اطراف مراکز خرید مشغول رانندگی بود از وسیله نقلیه‌اش به مردم شلیک کرد.» او گفت که «این منطقه در نزدیکی ضلع شرقی اودسا قرار دارد.» headtopics.com

او گفت که علاوه بر شهروندانی که در این تیراندازی کشته و زخمی شدند، یکی مامور نیز مجروح شد و هنوز وضعیت سلامت او هنوز مشخص نیست که زخمی شده و یا جانباخته است.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

پنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاسپنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاس خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که در نتیجه تیراندازی در غرب تگزاس پنج نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شدند این تیراندازی توسط فردی با انگیزه نامشخص انجام شده است پلیس اعلام کرد تیرانداز به ضرب گلوله از پای در آمده است

تیراندازی در تگزاس؛ ۵ کشته، ۱۶ زخمی، تیرانداز کشته شدبه گزارش پلیس در غرب تگزاس، تیراندازی که از داخل خودرو به سوی مردم عادی شلیک می‌کرد ۵ نفر را کشت و دست کم ۱۶ نفر را مجروح کرد. پلیس می‌گوید تیرانداز یک مرد سفیدپوست سی و چند ساله است که برای پلیس شناخته شده است اما هویت او تا بررسی‌های پزشکی قانونی علنی نخواهد شد.

تیراندازی در مراسم عروسی در ازنا حادثه آفریدتیراندازی با تفنگ ساچمه‌ای در یک عروسی، شش نفر را راهی بیمارستان کرد

زلزله ۶.۳ ریشتری سواحل ایالت «اورگن» در غرب آمریکا را لرزاندبه گزارش سازمان زمین‌شناسی آمریکا، روز پنجشنبه زلزله شدیدی در آب‌های ساحل ایالت اُرگِن (به انگلیسی: Oregon) رخ داد. این زلزله که مرکز وقوع آن در ۲۸۴ کیلومتری شهر «بندن» - در غرب و شمال غربی ارگن – ب

در گزارش جدید آژانس به تصمیمات ایران اشاره شده است/ در برداشتن گام‌های‌مان جدی هستیمسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش جدید مدیرکل موقت آژانس با تایید مجدد پایبندی ایران به برجام، اعلام تصمیمات جدید از سوی جمهوری اسلامی ایران (گام دوم کاهش تعهدات برجامی) را مورد اشاره قرار داده است.

ترامپ: هیچ نقشی در انفجار سکوی موشک ماهواره‌بر ایران در سمنان نداشتیم«ظاهرا اخباری منتشر شده که سومین تلاش برای استقرار ماهواره در مدار ناموفق بوده است. راستش ناهید۱ حالش خوب است و هم اکنون در آزمایشگاه مستقر است.»