تیراندازی در سه شهر آمریکا در یک روز ۹کشته بر جا گذاشت | DW | 06.06.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در یک روز سه شهر آمریکا بار دیگر شاهد تیراندازی‌های مرگبار بود. به گزارش پلیس در جریان این تیراندازی‌ها حداقل ۹ نفر کشته و ۲۰ تن دیگر زخمی شدند.

شنبه شب ۴ ژوئن در محله‌ای که کانون تفریح شبانه در شهر فیلادلفیای ایالت پنسیلوانیاست، تیراندازی از سوی فردی ناشناس منجر به مرگ سه نفر و جراحت ۱۱ تن دیگر شد. به گزارش پلیس مجروحان این حادثه بین ۱۷ تا ۶۹ ساله هستند.در زمان حادثه مطابق معمول آخر هفته‌ها صدها نفر در خیابان‌های مرکزی منطقه محل حادثه در رستوران‌ها و بارها بودند.

پلیس امیدوار است از طریق دوربین‌های کنترل بتواند عامل یا عوامل این حمله را شناسایی کند. تا کنون مشخص نشده چند نفر در این حمله دست داشته‌اند و انگیزه آنها چه بوده است.در نزدیکی یک کلوب شبانه در چاتانوگا در ایالت تنسی چند نفر به روی مردم آتش گشودند و باعث مرگ حداقل سه نفر و جراحت بیش از ده نفر شدند. همچنین به گزارش پلیس سه نفر با خودروهای در حال فرار عاملان حمله تصادف کرده و یک نفر جانش را از دست داد. پلیس اما گفته خطری برای حضور در اماکن عمومی وجود ندارد.

در آمریکا آزادی حمل سلاح بدون کنترل همواره باعث بروز حوادثی اینچنین بوده اما در ماه‌های اخیر تعداد این حملات به طرز مشهودی بیشتر شده است. اواخر ماه مه یک جوان ۱۸ ساله که در یک کلاس درس در دبستانی درچند روز پیش از این حادثه نیز در شهر بوفالو دریک تیرانداز در یک سوپرمارکت واقع در محله‌ای سیاه پوست‌نشین با تیراندازی به سوی مردم باعث مرگ ۱۰ نفر و جراحت سه تن دیگر شد. انگیزه این حمله نژادپرستانه اعلام شد. از مجموع ۱۳ نفری که هدف این حمله قرار گرفتند ۱۱ نفر سیاه پوست بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اونوقت عده اى بزغاله اونجارو بهشت روى زمين ميدانند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو کارگر دیگر در کمتر از یک هفته در ایران خودکشی کردندرسانه‌ها از خودکشی دو کارگر در کم‌تر از یک هفته در شهرهای مختلف ایران خبر داده‌اند. دیگر کشی با اسلحه در آمریکا و بحران زن کشی در فرانسه را چه می نامی ! های بابام وای
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

یک مرگ مشکوک دیگر در ایران؛ وفات کارشناس هسته‌ای شاغل در نطنزبرخی رسانه‌های فارسی‌زبان یک‌شنبه 15 خرداد به نقل از سایت اینترنتی روزنامه اسرائيلی «یدیعوت آخرونوت» نوشتند، «کامران ملاپور» دانشمند جوانی که در سایت اینتلی تایمز نزدیک به موساد میگه هیچ خبری پیدا نکرده و انگار چنین شخصی اصلا وجود خارجی نداره(ما پیدا نکردیم)
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دومین روز آتش‌سوزی‌ها در یونان؛ جنگل‌ها در حومه آتن در آتش می‌سوزندمقام‌های محلی می‌گویند به دلیل گستردگی مکان‌های آتش‌سوزی و همچنین وزش باد شدید، محدوده مناطقی که درگیر حریق شده‌اند، گسترش یافته است. کارجمهوری اسلامیه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اجرای سه پروژه به ارزش 793 میلیون دلار توسط بانک جهانی در افغانستانکمیته مدیریت صندوق بازسازی افغانستان (ARTF) و بانک جهانی، برای کمک به شهروندان افغانستان سه پروژه را به ارزش 793 میلیون دلار تصویب کردند که این پول در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قهرمانی زارع در کشتی آزاد جام تورلیخانوف/ نمایش نامطمئن سنگین وزن ایران در قزاقستانقهرمانی زارع در کشتی آزاد جام تورلیخانوف در پایان رقابت‌های روز نخست کشتی آزاد جام تورلیخانوف قزاقستان، امیرحسین زارع نماینده سنگین وزن ایران و دارنده مدال های طلای جهان و برنز المپیک در دیدار فینال با شکست حریف خود از قزاقستان به مدال طلا رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولیانوف خبر داد: احتمال بررسی موضوع ایران در شورای حکام در اواخر هفتهاولیانوف نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در پیامی مطرح کرد که موضوع ایران به احتمال زیاد، اواخر هفته جاری در شورای حکام بررسی خواهد شد مبارک دولت انقلابی باشه. از طرح 'لغو راهبردی تحریمها' هم نگم براتون🤦🏻‍♂️
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »