تیراندازی و انفجار در کابل کشته و مجروح بر جای گذاشت

21/11/1399 11:01 ق.ظ

پس از توافق صلح دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا با طالبان، مذاکرات بین‌الافغانی در دوحه قطر که تا به امروز سرانجامی نداشته است، ادامه دارد.

طالبان به آمریکا وعده داده است تا در قبال آزادی نیروهای خود از زندان‌های دولت افغانستان و خروج نظامیان خارجی از این کشور، حملات و خشونت‌ها را کاهش دهد و با القاعده همکاری نکند.آمریکا می‌گوید طالبان به مفاد توافقنامه عمل نمی‌کنند. دولت افغانستان نیز با استناد به گزارش سازمان ملل متحد می‌گوید طالبان نه تنها همکاری با القاعده را قطع نکرده بلکه بر آن افزوده است.

آمریکا می‌گوید طالبان به مفاد توافقنامه عمل نمی‌کنند. دولت افغانستان نیز با استناد به گزارش سازمان ملل متحد می‌گوید طالبان نه تنها همکاری با القاعده را قطع نکرده بلکه بر آن افزوده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

گروه فرهنگی هنری طالبان

کابل در حال و هوایی ولنتاین؛ آیا امسال آخرین «روز عشق» در کابل است؟

انفجارهای بی‌پایان کابل؛ سه انفجار در سه ساعت در اولین روز هفتهانفجار دوم در منطقه «کارته پروان» مرگبارترین انفجار امروز کابل بود چهره واقعی سگ های هار طالبان همینه، رژیم آخوندی هم پشتیبانی مالی و تسلیحاتی از این گروه میکنه

انفجار مین در مسیر خودروی حامل کارکنان دولت در کابل ۴ کشته به جا گذاشتانفجار مین در مسیر خودروی حامل کارکنان دولت در کابل ۴ کشته به جا گذاشت جزئیات بیشتر🔽

دست‌کم یک کشته و 4 زخمی در انفجار خودروی ارتش در کابلیک موتر(خودرو) نیروهای ارتش افغان بامداد دوشنبه 5 آوریل، در مربوطات ولسوالی «قره‌باغ» کابل

هفت کشته در پی انفجار تانکرهای سوخت در شمال کابل | DW | 02.05.2021پایتخت افغانستان شامگاه شنبه شاهد انفجار و آتش‌سوزی مهیبی بود. در این حادثه که در شمال کابل روی داد، چندین تن کشته و زخمی شدند. شدت این انفجار به اندازه‌ای بود که ستون‌های دود در بیشتر قسمت‌های پایتخت دیده می‌شد.

انفجار بمب در نزدیکی یک مدرسه در کابل دست‌کم ۲۵ کشته و ۷۵ زخمی برجای گذاشتانفجار بمب در نزدیکی یک مدرسه در کابل دست‌کم ۲۵ کشته و ۷۵ زخمی برجای گذاشت جزئیات بیشتر🔽 درودها دوستان فردا یکشنبه 9.5.2021 درویش بر پاپ اعظم 26.9.1442 next one یا بعدی بر درویش 19.2.1400 خورشید بر پاپ بانو بسیار ناراحت و غمگینم ، مادرم هم بسیار ناراحته لحظاتی پیش خبر آمد تعداد پرکشیدگان که اکثرا دانش آموزان دختر هستن 53تن هست خدایاریشه ظلم طالبان و داعش رو خشک کن

طالبان به آمریکا وعده داده است تا در قبال آزادی نیروهای خود از زندان‌های دولت افغانستان و خروج نظامیان خارجی از این کشور، حملات و خشونت‌ها را کاهش دهد و با القاعده همکاری نکند.

آمریکا می‌گوید طالبان به مفاد توافقنامه عمل نمی‌کنند. دولت افغانستان نیز با استناد به گزارش سازمان ملل متحد می‌گوید طالبان نه تنها همکاری با القاعده را قطع نکرده بلکه بر آن افزوده است.

امرالله صالح، معاون اول رئیس ‌جمهوری افغانستان می‌گوید: «حداقل ۵۰۰ تروریست خارجی» که اغلب آنها وابسته به شبکه القاعده هستند در افغانستان در کنار طالبان می‌جنگند.