تیراندازی در غرب تگزاس پنج کشته و 21 زخمی برجای گذاشت

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منابع پلیس آمریکا روز یکشنبه 1 سپتامبر 2019 اعلام کرد، در پی تیراندازی در شهر مدلند واقع در غرب

پلیس گفت، فرد مظنون در این تیراندازی مردی 30 ساله و سفید پوست است. حادثه تیراندازی در حد فاصل دو شهر اودیسه و میدلند در غرب ایالت تگزاس و در ساعات بعد از ظهر روز شنبه، 31 اوت، روی داد.شهردار میدلند به کانال «فوکس نیوز» گفته است در جریان این تیراندازی 3 تن از افراد پلیس زخمی شدند.

با این حال دقایقی بعد پلیس به صورت رسمی اعلام کرد تیراندازی دیگری در جریان نیست. پلیس میدلند در آخرین گزارش خود تایید کرده که پنج نفر در این حادثه کشته شده‌اند. مامور پلیس در جریان این تیراندازی زخمی می‌شود و مهاجم سپس با گریختن از صحنه شروع به شلیک تصادفی به سوی مردم عادی کرده و کمی بعد خودروی خود را رها می‌کند و با ربودن یک خودروی اداره پست به سوی شهر اودیسه می‌رود و همچنان به سوی مردم عادی و بدون اینکه شخص خاصی را مد نظر داشته باشد به طور تصادفی شروع به شلیک می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاسپنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاس خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که در نتیجه تیراندازی در غرب تگزاس پنج نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شدند این تیراندازی توسط فردی با انگیزه نامشخص انجام شده است پلیس اعلام کرد تیرانداز به ضرب گلوله از پای در آمده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حداقل ۵ کشته در یک تیراندازی در تگزاس؛ پرزیدنت ترامپ بلافاصله واکنش نشان دادبر اثر تیراندازی در غرب تگزاس که از سوی یک مرد سفیدپوست صورت گرفت٬ حداقل پنج نفر کشته و ۱۴ تن دیگر مجروح شدند. بنا به اعلام پلیس، مرد مهاجم از پا درآمده اما جزییاتی درباره او منتشر نشده جز این که سف
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تیراندازی در تگزاس؛ ۵ کشته، ۱۶ زخمی، تیرانداز کشته شدبه گزارش پلیس در غرب تگزاس، تیراندازی که از داخل خودرو به سوی مردم عادی شلیک می‌کرد ۵ نفر را کشت و دست کم ۱۶ نفر را مجروح کرد. پلیس می‌گوید تیرانداز یک مرد سفیدپوست سی و چند ساله است که برای پلیس شناخته شده است اما هویت او تا بررسی‌های پزشکی قانونی علنی نخواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تیراندازی مرگبار در ایالت تگزاس آمریکا؛ ۵ کشته و ۲۱ زخمیعامل این تیراندازی در نهایت به ضرب گلوله ماموران پلیس کشته شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تیراندازی در غرب تگزاس با دست‌کم ۵ کشته و ۲۱ مجروح | DW | 01.09.2019در اثر تیراندازی یک مرد مسلح در دو شهر کوچک ایالت تگزاس دست‌کم پنج نفر، از جمله فرد ضارب کشته شدند. حدود یک ماه پیش نیز مهاجم مسلحی در شهر ال‌پاسو همین ایالت ۲۲ نفر را به قتل رسانده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تیراندازی در غرب تگزاس دستکم ۵ کشته و ۲۱ مجروح برجاگذاشتتیراندازی در غرب ایالت تگزاس آمریکا، بین شهرهای میدلند و ادسا دستکم ۵ کشته و ۲۱ زخمی برجا گذاشت. فرد مهاجم نیز که ابتدا از صحنه تیراندازی گریخته بود، طی درگیری با ماموران پلیس هدف قرار گرفته و کشته شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »