تیراندازی در اطراف سازمان اطلاعاتی روسیه در مسکو

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

بنا بر گزارش‌ها از مسکو در اطراف ساختمان سازمان اطلاعاتی روسیه (FSB) تیراندازی رخ داده است. اف‌اس‌بی (سرویس امنیت فدرال روسیه) اعلام کرده است که این حادثه با تیراندازی فردی در اطراف دفتر اصلی این سازمان شروع شده و تعدادی زخمی به جا گذاشته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

) تیراندازی رخ داده است.

اف‌اس‌بی (سرویس امنیت فدرال روسیه) اعلام کرده است که این حادثه با تیراندازی فردی در اطراف دفتر اصلی این سازمان شروع شده و تعدادی زخمی به جا گذاشته است. اف‌اس‌بی همچنین گفته که مهاجم ناشناس را"از کار انداخته است." با وجود این خبرگزاری رویترز از شنیدن صدای تیراندازی بعد از اعلام خنثی کردن مهاجم خبر داده است.ویدیوهایی که از این تیراندازی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده ماموران و افراد مسلح را نشان می‌دهد که در منطقه‌ای شلوغ در حال دویدن هستند.

شاهدان به خبرگزاری رویترز گفته‌اند که پنج آمبولانس را دیده‌اند که در حال ترک محل تیراندازی در مرکز شهر بوده‌اند.اف‌اس‌بی یا سرویس امنیت فدرال روسیه جایگزین اصلی کاگ‌ب، سازمان اطلاعاتی مشهور شوروی سابق است. این تیراندازی یک روز قبل از روز سرویس‌های امنیتی در روسیه رخ داده است. هم‌زمان ولادیمیر پوتین در مکانی دیگر در مراسم جشنی به همین مناسبت سخنرانی کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کردقطعنامه‌ای در محکومیت وضعیت حقوق بشر در ایران که قبلا در کمیته سوم سازمان ملل تصویب شده بود، بعد از ظهر چهارشنبه در مجمع عمومی سازمان هم به تصویب رسیده است. این قطعنامه به اعتراضات آبان ماه در ایران که به گفته سازمان عفو بین الملل حداقل ۳۰۴ کشته به جا گذاشت اشاره نمی کند اما سازمان ملل در مورد این موضوع سکوت نکرده است. خب علامه بی بی سی انگلیسی نوار بهداشتی ملکه لیس شلاق عکس خبر آخه ؟!!! سازمان ملل یهود کثیف را نمیبیند که چطور مسلمان هارا میکشند؟؟ لعنت بر شما ریییده💩
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سازمان ملل در نخستین نشست جهانی پناهجویان از تعهد بین المللی 7.7 میلیارد دلاری خبر داد- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش تند سازمان همکاری اسلامی به نشست کشورهای اسلامی در مالزیدفتر نخست وزیر مالزی در بیانیه ای تاکید کرده است که هدف از برپایی این اجلاس آنطور که برخی منتقدان و یا تحلیلگران گفته‌اند دامن زدن به دسته بندی و تشکیل «بلوک» جدیدی نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل طی قطعنامه‌ای نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کرد | DW | 19.12.2019مجمع عمومی سازمان ملل در نشست بعدازظهر چهارشنبه خود (۲۸ دسامبر) طی قطعنامه‌ای نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کرد. در قطعنامه دیگری از آمریکا خواسته شد تا محدودیت سفر دیپلمات‌های ایرانی به این کشور را رفع کند. خنده داره! واقعاً خنده داره😪 از یک طرف مسئول نقض حقوق بشر میدوننشون ک ظرف ۳ روز بطور رسمی بیش از ۳۰۰ انسان را کشتند و قتل عام کردند و از طرف دیگه پاچه خواریشونو میکنند‼️🤨 واقعاً از این سازمان ملل حالم ب هم میخوره🤮 سردر سازمان ملل ریدم از طرف همه ایرانیا ،محکوم میکنید بعد خواستار رفع محدودیت نماینده هاش هستید،کسکشا صدها آیه از قرآن و هزاران حدیث به حقوق ذاتی بشر اختصاص دارد. در دینی که دانشمندان وارثان انبیاء الهی معرفی شده، ارتجاع، بازگشت به جاهلیت، حجامت تلقی کردن قتل و کشتار، ظلم، تعدی، تجاوز، نقض حقوق، حاکمیت چُماق، لات‌ها، اراذل و اوباش، مفهوم ندارد. یا اسلام را پیاده کنید یا بسلامت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه سرکوب معترضان در ایران؛ بیش از ۲۵۰ نفر در کرمانشاه بازداشت شدند🔺ادامه سرکوب معترضان در ایران؛ بیش از ۲۵۰ نفر در کرمانشاه بازداشت شدند ⚡️در حالی که هنوز آمار رسمی از بازداشت‌شدگان اعتراضات آبان ماه از سوی مقامات جمهوری اسلامی اعلام نشده است، گزارش‌ها حاکی است بازداشت معترضان در شهرهای مختلف ایران همچنان ادامه دارد. اين كثافتا از روز اول شورش نجس ٥٧ با كردها بد بودند بمبارانشون مي كردند مي كشتند به بند مي كشيدند چرا چرا اينقدر از كردها ضحاك و مارهاي سمي اش مي ترسد!!!!!!!!!!!! مرگ بر رژیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیشرفت ۱۰۱ کشور در رفع تبعیض جنسیتی؛ ایران در رتبه ۱۴۹ از ۱۵۳ کشور
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »