نیویورک, امریکا, خمله مسلحانه, سیاه پوست

نیویورک, امریکا

تیراندازی در راچستر نیویورک با چندین کشته و زخمی

19/09/2020 03:26:00 ب.ظ

تیراندازی در راچستر نیویورک با چندین کشته و زخمی

19.09.2020روچستر/خبرگزاری آناتولیدر پی یک حمله مسلحانه به خانه‌ای در شهر راچستر ایالت نیویورک آمریکا 2 نفر جان باخته و 14 نفر دیگر زخمی شدند.مقامات نیویورک اعلام کردند که صاحب‌خانه با دعوت از حدود 100 نفر اقدام به برگزاری جشنی در خانه خود کرده بود. حمله مسلحانه مذکور در ساعات اولیه بامداد انجام شد.

ت مثل تحلیف؛ رئیسی گفت ما مدافع واقعی حقوق بشریم | DW | 05.08.2021 کرونا در ایران – رکوردشکنی آمار تلفات روزانه در پیک پنجم؛ رئیسی از مهار کرونا سخنی نگفت رئیسی: از هر طرح دیپلماتیک که باعث لغو تحریم‌ها شود استقبال می‌کنم

مصدومین این حمله در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته و پلیس تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کرده است. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

کرونا در اروپا؛ رکورد جدید در فرانسه و «موج دوم» در بریتانیانخست‌وزیر بریتانیا روز جمعه گفت که موج دوم شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» در این کشور «غیرقابل اجتناب» است.

دایناسور ۶ میلیون دلاری در حراجی نیویورکاستن احتمالا حدود ۶۰ میلیون سال پیش روی زمین می‌زیسته است.

صلح نجات بخش ملت‌ها در برابر کروناست/آغاز مطالعات درمان کرونا در کشورمعاون وزیر بهداشت: *ابتلای یک میلیارد نفر به کرونا در شرایطی فعلی دور از ذهن نیست *احتمالا۳۵۰ میلیون نفر در پی ابتلا به این بیماری نیاز به بستری پیدا کنند *شاید تا یکسال آینده واکسن قابل اعتماد کرونا در جامعه توزیع نشود

مرگ صدها هزار پرنده در پی آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌های آمریکابدن‌های بی‌جان فنچ‌ها، گنجشک‌ها، پرستوها، چکاوک‌ها و طرقه‌های آبی در سراسر این ایالات دیده می‌شود و زیست شناسان دانشگاه نیومکزیکو تخمین می‌زنند که شمار پرندگان کوچکی که در این مدت جان باخته‌اند به میلیون‌ها پرنده برسد.

آمار قربانیان کرونا در هند، برزیل و مکزیک در حال افزایش است

کرونا در ایران؛ مرگ 166 بیمار دیگر در یک روزکرونا در ایران؛ مرگ 166 بیمار دیگر در یک روز