تیراندازی یک سناتور به مردم معترض در هائیتی

02/07/1398 02:38 ب.ظ

یک سناتور اهل هائیتی با شلیک گلوله به سوی مردم معترضی که در مقابل پارلمان این کشور تجمع کرده بودند، یک خبرنگار را زخمی کرد. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

تیراندازی یک سناتور به سوی مردم، اعتراضات در هائيتی را شدت بخشید.یکی از اعضای مجلس سنای هائیتی برای پراکنده کردن معترضان که در محوطه بیرونی پارلمان این کشورحضور داشتند اقدام به تیراندازی کرد و در اثر این تیراندازی یک روزنامه نگار زخمی شد.سناتور «ژان- ماری رالف فتییر» عضو حزب حاکم هائیتی مدعی شد که این تیراندازی برای دفاع از خود در برابر هجوم معترضان به درون ساختمان پارلمان و تلاش آنها برای برهم زدن نشست سنا صورت گرفت.

یکی از اعضای مجلس سنای هائیتی برای پراکنده کردن معترضان که در محوطه بیرونی پارلمان این کشورحضور داشتند اقدام به تیراندازی کرد و در اثر این تیراندازی یک روزنامه نگار زخمی شد. سناتور «ژان- ماری رالف فتییر» عضو حزب حاکم هائیتی مدعی شد که این تیراندازی برای دفاع از خود در برابر هجوم معترضان به درون ساختمان پارلمان و تلاش آنها برای برهم زدن نشست سنا صورت گرفت.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

یک فعال دانشجویی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به ۱۸ماه حبس محکوم شد🔺یک فعال دانشجویی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به ۱۸ماه حبس محکوم شد ⚡️فرشته_طوسی، فعال دانشجویی با رای شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران، به خاطر شرکت در یک ویژه برنامه روز دانشجو به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شد.

استقلال صفر - پرسپولیس یک/ هدیه سه امتیازی حسینی به پرسپولیسهفته چهارم لیگ برتر استقلال صفر - پرسپولیس یک/ هدیه سه امتیازی حسینی به پرسپولیس

یک مرد لبنانی مظنون به هواپیماربایی پس از ۳۴ سال در یونان بازداشت شدپرواز ۸۴۷ خطوط هوایی ترنس ورلد ایرلاینز صبح روز ۲۴ خرداد ۱۳۶۴ (۱۴ ژوئن ۱۹۸۵) از قاهره، پایتخت مصر به مقصد به سن‌دیگو در ایالات متحده آمریکا به هوا برخاست. این پرواز که قرارا بود در آتن، رم، بوستون و لس‌آنجلس توقف داشته باشد، اندکی پس از برخاستن از آتن ربوده شد. سحر ساحر به خودش برمیگرده ..

محکومیت یک فعال دانشجویی به ۱۸ ماه حبستهران-ایرناپلاس- با رای شعبه‌ ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران، فرشته طوسی که به تازگی از دانشگاه علامه طباطبائی تهران فارغ‌التحصیل شده است، به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام از طریق شرکت در ویژه‌ برنامه روز دانشجوی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش این دانشگاه در سال ۹۵، به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شده است. جرم برای سیاسی بودن افراد،خلاف علم وخلاف دین است لکن براساس جهل مرکب کارشناسی کشور،برای ان جرم درنطرگرفته می شودکه بایددانش ذی ربط اصلاح شودتااززیان به مردم وکشورجلوگیری شود.

پرسپولیس نودمین شهرآورد را یک بر صفر برد؛ استقلال پنالتی از دست داد🔺پرسپولیس نودمین شهرآورد را یک بر صفر برد؛ استقلال پنالتی از دست داد ⚡️تیم فوتبال پرسپولیس در بازی حساس شهرآورد نود توانست با یک گل استقلال را شکست دهد. بازی دو تیم در حالی برگزار شد که باز هم مانند گذشته زنان ایرانی اجازه حضور در ورزشگاه را نداشتند. این راه دادن حکومت جاهلیت بیگانگان فرقه فارسیسم به زنان و به ورزشگاها و شاید در دیگر موضوعات و عملکردهاش یک مکرست کوتاه مدت از علوم‌ جاهلیت شئونیزم پان فارسی که خرش از پل بگذرد.وگرنه در علوم جاهلیت ذهنی مذهبی هفتگانه ی فارسیعربی شئونیزم تحمیلی حکومت فرقه فارسیسم پان فارسی... ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ پرسپولیس کی بودی؟ ما دربی را بردیم💑👍🤜🤜😍😻💃 پرسپولیسی بیرانوند دروازبان_پرسپولیس سنگربان_پرسپولیس دختر_آبي دختر_سرخابی

قوه‌ قضائیه ایران: مسئولان تا یک ماه دیگر اموال و دارایی خود را اعلام کنندرییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه ایران، اعلام کرد که از امروز یکشنبه 22 سپتامبر 2019، تا مسئولان چشم👍

تیراندازی یک سناتور به سوی مردم، اعتراضات در هائيتی را شدت بخشید.

یکی از اعضای مجلس سنای هائیتی برای پراکنده کردن معترضان که در محوطه بیرونی پارلمان این کشورحضور داشتند اقدام به تیراندازی کرد و در اثر این تیراندازی یک روزنامه نگار زخمی شد.

سناتور «ژان- ماری رالف فتییر» عضو حزب حاکم هائیتی مدعی شد که این تیراندازی برای دفاع از خود در برابر هجوم معترضان به درون ساختمان پارلمان و تلاش آنها برای برهم زدن نشست سنا صورت گرفت.

این اتفاق سبب شعله‌ور شدن اعتراضات و خشم عمومی شده و معترضان با آتش زدن لاستیک در خیابان‌ها و همچنین شکستن شیشه فروشگاه‌ها نارضایتی خود را نشان دادند.