تیراندازی در مترو نیویورک؛ 16 نفر مصدوم شدند

23/01/1401 10:01:00 ب.ظ

شانزده نفر در جریان تیراندازی در یک ایستگاه مترو در نیویورک آمریکا مصدوم شدند. - خبرگزاری آناتولی

شانزده نفر در جریان تیراندازی در یک ایستگاه مترو در نیویورک آمریکا مصدوم شدند. - خبرگزاری آناتولی 12.04.

2022 نیویورک/ خبرگزاری آناتولی اداره پلیس نیویورک آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 10 شهروند این کشور در جریان تیراندازی در یک ایستگاه متروی منطقه بروکلین زخمی و 6 تن از مسافران نیز به دلیل گاز گرفتگی به بیمارستان محل منتقل شدند.

بر اساس بیانیه پلیس نیویورک، مقادیر زیادی مواد منفجره نیز در محل حادثه کشف شده است. ماموران پلیس به شهروندان هشدار دادند از ورود به این منطقه خودداری کنند. در تصاویر منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی٬‌ شماری از مسافران مجروح در ایستگاه مترو بروکلین به چشم می‌خورد که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است.

تیراندازی حدود ساعت 08:30 صبح به وقت محلی در ایستگاه خیابان سی‌وششم در سانست پارک صورت گرفته است. مقامات آمریکایی اعلام کردند که این حادثه، تروریستی نبوده اما تحقیقات پلیس ادامه دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

توضیح سفیر ایران در کابل در مورد 'بدرفتاری' با مهاجران افغان در ایران - BBC News فارسیبهادر امینیان، سفیر ایران در کابل در دیدار با امیرخان متقی وزیر امور خارجهٔ طالبان در مورد گزارش‌های 'بدرفتاری' با مهاجران افغان در ایران توضیح داده است. در همین حال، سفارت ایران در افغانستان در بیانیه‌ای خبرها و 'کلیپ‌های منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر آزار و اذیت اتباع افغانستان' در داخل آن کشور را رد کرده و آن را اقدامی 'هدف‌مند وبرنامه‌‌ریزی‌شده' با هدف 'ضربه‌زدن' به روابط دو کشور خوانده است. ای بی بی سی ای تاجر خبر ای نون به نرخ روز خور ای ای ای و هزاران ای ما ایرانی‌ها نژاد پرست هستیم و همیشه با مردم افغانستان در ایران خیلی بد رفتار کردیم!

پزشکی قانونی ایران: 1101 نفر در تصادفات سفرهای نوروزی کشته شدندسازمان پزشکی قانونی ایران اعلام کرد در نوروز 1401 هزار و 101 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی صرفا جهت شیاف خب به تو چه، فضول مایید؟ یا مراجعه کننده به سواحل معلوم الحال. شما کم شده به تو چه

دستکم 13 نفر بر اثر تیراندازی در متروی نیویورک زخمی شدنددستکم 13 نفر بر اثر تیراندازی در متروی نیویورک زخمی شدند گزارش‌ها حاکی از آن است که شمار زیادی از شهروندان در یک ایستگاه مترو در بروکلین نیویورک آمریکا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مقادیری مواد منفجره نیز در این محل کشف شده است

شیوع تب کریمه کنگو در عراق جان دستکم ۷ نفر را گرفته استاز ابتدای سال میلادی گذشته تاکنون، ٧ مورد مرگ در استان ذی‌قار عراق بر اثر تب کریمه کنگو ثبت شدە و هشتمین نفر نیز به شدت بیمار و بستری است. همزمانی اعلام این خبر با ماه رمضان و احتمال افزایش آمد و شد و مراودات بین عراق و ایران، به نگرانی هایی دامن زده است.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 500 میلیون نفر گذشتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 500 میلیون و 173 هزار و 141 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

زخمی شدن ١۶ نفر در اثر حمله به ایستگاه متروی نیویورک | DW | 12.04.2022در پی حمله بە یک ایستگاه مترو در نیویورک دست‌کم ١۶ نفر زخمی شدەاند. عاملاین حمله پس از ایجاد دود در مترو به سمت مردم تیراندازی کردە و سپس از محل جنایت متواری شدە. پلیس تاکنون موفق به دستگیری او نشدە است.