تیراندازی در یک فروشگاه زنجیره‌ای در شهر «ردبلاف» کالیفرنیا دست کم ۲ کشته و ۴ زخمی بر جای گذاشت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺تیراندازی در یک فروشگاه زنجیره‌ای در شهر «ردبلاف» کالیفرنیا دست کم ۲ کشته و ۴ زخمی بر جای گذاشت ⚡️گزارش‌ها حاکی است که بعد از ظهر شنبه یک فرد مهاجم با خودروی خود به سمت یک فروشگاه در شهر ردبلاف ایالت کالیفرنیا حمله و شروع به تیراندازی کرد.

گزارش‌ها حاکی است که در حمله بعد از ظهر شنبه یک فرد مهاجم، که با خودروی خود به سمت یک فروشگاه در شهر ردبلاف ایالت کالیفرنیا حمله و شروع به تیراندازی کرده بود دست کم دو نفر، شامل فرد مهاجم، کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش آسوشیتدپرس، این تیراندازی توسط یک مرد ۳۱ ساله با اسلحه نوع «ای آر» حدود ساعت ۳:۳۰ دقیقه بعد از ظهر روز شنبه به وقت محلی در یک فروشگاه خرده‌فروشی واقع در جنوب «ردبلاف» آغاز شد. ردبلاف شهری با حدود ۱۴ هزارنفر جمعیت است که در ۲۱۰ کیلومتری شمال شهر سکرمنتو ایالت کالیفرنیا، قرار دارد. آسوشیتدپرس نوشت که در این حمله دست کم ۱ نفر کشته و ۴ نفر زخمی شدند. فرد مهاجم نیز توسط نیروهای پلیس کشته شد. قربانیان این تیراندازی به بیمارستان جامعه سنت الیزابت در شهر ردبلاف منتقل شده‌اند.

همچنین گزارش‌ها حاکی است که در زمان وقوع حادثه حدود ۲۰۰ نفر از کارکنان در داخل فروشگاه حضور داشتند و برخی از آنها خود را درون اتاقی محبوس کرده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چهل هزار مبتلا به ویروس کرونا در یک روز؛ 'مشکل آمریکا جدی است'با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا ایالت تگزاس دستور بستن میخانه‌ها را صادر کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شیوع کرونا بیش از یک میلیون نفر را در ایران بیکار کرده است - BBC News فارسیچند ماه بعد از سرایت کرونا به ایران، آثار اقتصادی شیوع این بیماری کم کم نمایان می شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: در دوره شیوع کرونا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد ممنوع استحسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: «از فردا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد، در کلانشهرها بیش از ۲۰ درصد و در سایر شهرها بیش از ۱۵ درصد ممنوع است.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

یک قاشق کوچک از خاک آمازون سرشار از گونه‌های زیستی استهر یک قاشق چایخوری خاک آمازون گاه حاوی ۱۸۰۰ شکل میکروسکپی از حیات است که ۴۰۰ تای آنها را اشکال قارچی تشکیل می دهند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ناسا مقر خود در واشنگتن را به نام یک زن مهندس آفریقایی‌تبار نام‌گذاری می‌کند🔺ناسا مقر خود در واشنگتن را به نام یک زن مهندس آفریقایی‌تبار نام‌گذاری می‌کند ⚡️سازمان ملی هوایی و فضانوردی آمریکا اعلام کرد، دفتر مرکزی خود در شهر واشنگتن را به نام مری جکسون، نخستین زن مهندس آفریقایی‌تبار «ناسا»، نامگذاری می کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هر ۱۳ دقیقه یک نفر بر اثر کرونا در کشور فوت می کندفاصله‌گذاری_اجتماعی | هر ۱۳ دقیقه یک نفر بر اثر کرونا در کشور فوت می کند. حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت: هر فرد ناقل کرونا می‌تواند بدون فاصله گذاری اجتماعی ۴۰۶ نفر را مبتلا کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »