تیراندازی در در وین اتریش و حضور سنگین پلیس؛ گزارش‌های اولیه: چند نفر مجروح شده‌اند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

تیراندازی در کنیسه‌ای در وین اتریش و حضور سنگین پلیس؛ گزارش‌های اولیه: چند نفر مجروح شده‌اند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در نخستین تصاویر به دست آمده از این رویداد، حضور سنگین نیروهای مسلح پلیس در خیابان‌های وین به چشم می‌خورد. به نظر می‌رسد افرادی در چند جای مختلف از جمله در یک رستوران تیر خورده‌اند.

در نخستین تصاویر به دست آمده از این رویداد، حضور سنگین نیروهای مسلح پلیس در خیابان‌های وین به چشم می‌خورد. به نظر می‌رسد افرادی در چند جای مختلف از جمله در یک رستوران تیر خورده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باید کار مسلمانان باشد . تنها مسلمین برای پیشبرد اهدافش آدم می کشند.

اگر در اتریش هم مثل آمریکا مردم مسلح بودن امکان نداشت این تروریست اینگونه آزادانه در شهر قدم بزند و آدم بکشد .

كارِ يهوديهاى تروريسته

خب فیک_نیوز جان دیگه نظرسنجی نمیزاری از انتخابات آمریکا؟ ایدن جونت در چه حاله؟ اون عقبی ها حال می کنن؟! 😁

اسراییل های آشغال جنایت کار

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک عضو شورای روستا در خوی حین کولبری با تیراندازی ماموران کشته شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعمال محدودیت‌های تازه در اتریش، بریتانیا و پرتغال در خلال موج دوم کرونا - BBC News فارسیاتریش و پرتغال مقررات تازه منع تردد را برای مهار شیوع ویروس کرونا اعلام کرده اند. دولت بریتانیا هم از اعمال محدودیت هایی از روز پنجشنبه به مدت چهار هفته خبر داده است. بهاره_جان کرونا تو اروپا رو چه جوری میشه بندازید تقصیر مراسم محرم؟ باور کن اگه بتونی یه تیتر براش کار کنی، ملکه اضافه کاری خوبی بهت میده!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سه رکورد جدید کرونایی در ایران در یک روز؛ ۴۴۰ قربانی | DW | 02.11.2020طی یک روز ۴۴۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در ایران جان سپردند. این چهارمین رکورد میزان قربانیان در آبان ماه است. در شبانه روز گذشته همچنین نزدیک به هشت هزار و ۳۰۰ مبتلای جدید شناسایی شدند. ابان شده، آمار رو وحشتناک کشیدن بالا که دلیل برای حکومت نظامی داشته باشن. اصلا محرم رو برگزار کردن که مردم رو با کرونا بکشن. این رهبر فقط با مرگ مردم شاد میشه. پیمان_نوین خفه‌شو کسکش
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تیراندازی مردان مسلح در دانشگاه کابل دست‌کم ۶ زخمی بر جا گذاشتبامداد دوشنبه گروهی از مردان مسلح، در حالی وارد دانشگاه کابل شدند که نمایشگاه کتابی با حضور مقامات ایرانی و افغان در این دانشگاه افتتاح می‌شد. افغانها دیدین فایده ی عرب پرستی را دیدین فایده اسلام پرستی را دیدین فایده بیگانه پرستی را دیدین فایده قامیت جهنت دوزخ آخرت را دیدین فایده الله محمد شعیه سنی خمینی را دیدین فایده را که دوباره این گوه را نی خورد چی رقم رنگی رنگی کون تان کرد خجالت بکشید عرب پرست های بی عقل.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درگیری و تیراندازی در دانشگاه کابل - BBC News فارسیدقایق پیش صدای تیراندازی در دانشگاه شهر کابل شنیده شد. شاهدان عینی و وزارت داخله/کشور افغانستان وقوع درگیری و تیراندازی را تایید کرده ولی گفته که تاکنون جزئیات آن مشخص نیست. کابل دیگه... درگیری تو افغانستان دیگه اصولا خبر محسوب نمیشه... به عجب صلحی رسید ترامپ با طالبان . به به درگیری و تیراندازی در ايران و افغانستان کاملاً عادی و معمولی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران دوباره رکورد شکست؛ طی یک روز 434 نفر جان باختندسخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد در شبانه روز گذشته 434 بیمار مبتلا به کرونا جان باختند که این رقم بیشترین میزان از زمان شیوع کرونا در این کشور محسوب می‌شود. - خبرگزاری آناتولی اه 5 برابر اضافه است از امار رسمی آخوند های دروغگو
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »