تیترمصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟

26/01/1399 04:51 ب.ظ

📊تیترمصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل 👈عضویت

تا ساعت 17 روز 26 فروردین، بیش از یک میلیون و 900 هزار نفر به کرونا در جهان مبتلا شده‌اند. آمار ایران نیز 74 هزار نفر اعلام شد.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

آمار قربانیان کرونا در آمریکا از 20 هزار نفر گذشت

نیمی از آمار قربانیان کرونا در اروپا، متعلق به خانه‌های سالمندان استلندن – ایرنا – نتایج تحقیقات مدرسه اقتصاد لندن در اروپا تصویر هولناکی را از وضعیت شیوع کرونا (کووید ۱۹) در اروپا نشان می دهد و حاکیست که نیمی از آمار مبتلایان فوت شده، متعلق به خانه‌های سالمندان است.

سازمان ملل: آمار کرونا در سوریه به 25 نفر رسید

تیترمصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟تا ساعت 16 روز 25 فروردین، بیش از یک میلیون و 800 هزار نفرد به کرونا در جهان مبتلا شده‌اند. آمار ایران نیز 73 هزار نفر اعلام شد. مرگ و میر جهان با بهبودیافتگان جا به جا شده

تصویری؛ عدم پایبندی مردم به مقررات مقابله با کرونا در ایران به دلیل فشارهای معیشتیبرغم ممنوعیت فعالیت‌های تجاری غیر ضروری و مشاغل خدماتی از سوی دولت ایران برای جلوگیری از شیوع ویروس دولت فرقی شیعه هیچ کمکی برای معیشت مردم انجام نداده است فقط یک میلیون تومان وام با سود ۱۲ درصد اختصاص داده است مردم گرسنه مجبورند به سر کار های خود برگردند ...🤮 شهر هرت!

همزمان با شیوع کرونا؛ دولت ایران برای کمک به مستضعفان دست به دامن مردم شدمعاون اول رئیس‌جمهوری ایران، همزمان با شیوع کرونا و توقف اکثر فعالیت‌های اقتصادی، از مردم، این رویه همه روزه ی دولت ما بوده بجای گدایی کردن بهتر است ،کمی از پول های چپاول مردم را خرح کنند و نه اینکه علاوه پر چپاول ملت از انها نیز گدایی کنند.