تیتر مصور| نگاهی به قدرتمندترین زنان سال 2021

18/12/1399 06:06 ب.ظ

🎨 تیتر_مصور| نگاهی به قدرتمندترین زنان سال ۲۰۲۱ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

یک بررسی نشان می‌دهد حدود بیش از 20 کشور جهان را زنان اداره می‌کنند. البته این آمار به غیر از وزیران و مسئولان سیاسی است.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

ایرانی نداشتیم !!!؟؟

واکنش معاونت زنان به ادعای «سکولار» بودن لایحه حمایت از زنانمشاور حقوقی و پارلمانی معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری درباره ادعای 'سکولار' بودن متن لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت توسط مخالفان، گفت: این اتهامات جدید نیستند. اتهام غرب گرایانه بودن مدافعان حقوق زنان و یا کپی برداری از منابع بین المللی همیشه و طی سال های متمادی وجود داشته است. زنان به این ادبیات آشنا هستند.

اپلیکیشن پشتیبانی اضطراری از زنان ترکیه به شش زبان از جمله فارسی خدمات ارائه می‌کندفارسها باید یاد بگیرن... KargerSuheyla کردی چرا نداره؟مگه تو ترکیه کردها زندگی نمیکنن؟شاید هم خطری زنان کرد را تهدید نمیکنه! hakkiuygur1 siz kendi gotuzu saklasaz adamsiz durup da butur ucuz show lar yapmaniz çok ahmakça sizlere

اقدام هماهنگ زنان در کشورهای مختلف برای حمایت از زنان ایران | DW | 08.03.2021۲۳ تشکل زنان ایرانی در کشورهای مختلف حرکتی مشترک را سازمان دادند تا از مبارزات زنان ایران حمایت کنند. دوران کرونا همراه با سیاست‌های زن‌ستیز در ایران عرصه را بر زنان تنگ تر کرد. مقاومت‌ها و اعتراض‌ها چه نمودی داشته است؟ Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

عکس روز: از آغاز حمل مشعل المپیک توسط زنان ژاپنی تا رژه زنان پاکستانیصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ظ۸تط س ط،مجموعه طرز

آیا فرزندآوری زنان ایرانی کمتر از زنان انگلیسی، آمریکایی و فرانسوی است؟