تکمیل ظرفیت مرکز نگهداری زنان معتاد در تهران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس پلیس تهران روز سه‌شنبه ۱۵مهر۱۳۹۹ اعلام کرد ظرفیت ۵۰۰ نفره مرکز نگهداری زنان «معتاد متجاهر» که در اختیار پلیس قرار گرفته بود، پر شده است. اخبار_ایران این خبر را اینجا بخوانید👇

استان وایر - رییس پلیس تهران روز سه‌شنبه ۱۵مهر۱۳۹۹ اعلام کرد ظرفیت ۵۰۰ نفره مرکز نگه‌داری زنان معتاد متجاهر که در اختیار پلیس قرار گرفته بود، پر شده است.، «حسین رحیمی»، رییس پلیس تهران در این‌باره توضیح داد: «یک ظرفیت ۵۰۰ نفره برای جمع‌آوری معتادان متجاهر خانم به پلیس داده شده است. هم‌چنین یک ظرفیت ۴۰۰ نفره هم برای جمع‌آوری معتادان دارای بیماری‌های مسری و زخم باز داده شده است.»

رحیمی در پاسخ به این سوال که پلیس تهران تنها در روز سه‌شنبه چند نفر را جمع آوری کرده، بدون عنوان کردن عددی گفته است: «ما تمام ظرفیت نگه‌داری از زنان معتاد متجاهر را پر کرده‌ایم.» براساس اظهارات رییس پلیس تهران، چه زنان متجاهر و چه دیگر زنان معتاد در سطح پایتخت که در دوران کرونا جمع‌آوری می‌شوند، حتما غربال‌گری می‌شوند و حتی اگر به کرونا مبتلا نباشند، ۱۴ روز در قرنطینه خواهند ماند.

باتوجه به اظهارات روز سه‌شنبه رییس پلیس تهران، ۵۰۰ زن معتاد متجاهر دیگر در حال حاضر در خیابان‌های تهران زندگی می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تکمیل ظرفیت تخت‌های مراقبت ویژه در اهواز ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تکمیل ظرفیت تخت‌های مراقبت ویژه در اهواز ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نصرت الله وحدت از دنیا رفتنصرت الله وحدت (بازیگر قدیمی) شامگاه ۱۵ مهر ماه در بیمارستان 'ایرانمهر' تهران درگذشت. خدا رحمتشان کند خدایش بیامرزد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهران در بحران؛ استفاده از ماسک در پایتخت اجباری می‌شود«قرار نیست که با تعطیلی مدارس و مشاغل، آمار مسافرت‌ها و حضور مردم در مراکز خرید و پاساژها و... افزایش یابد. اگر تعطیلی اعمال می شود، برای این است که مردم در منزل بمانند.» گفتن میشه ولی نخواهد شد باید برای همیشه ماسک در مکانهای عمومی مثل مترو و اتوبوس و ...در نیمه دوم سال اجباری شود...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مردم نوسانات گذرای بورس را جدی نگیرندبورس | مهمانان میزگرد «راهکارهای حمایت از سرمایه‌های خرد در بورس» معتقدند بازار سرمایه در نیمه دوم امسال روندی مثبت ولی به دور از هیجان را سپری خواهد کرد بیشتر بخوانید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

14 مهر، روز تهرانچهار سال از تصویب «روز تهران» می‌گذرد، اما عنوان آن هنوز در تقویم رسمی کشور قید نشده و در مقابل این روز تنها روز «دامپزشکی» به چشم می‌خورد. کل این طرح باید لغو شود. نامیدن روزها به نام شهرها در تقویم کشوری کار عبثی است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »