تکمیل ایستگاه‌های مترو در خطوط ۶ و ٧

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

شهرداری تهران اخبار

متروی تهران

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران به افزایش خطوط مترو در پایتخت اشاره کرد و گفت: ایستگاه‌های مترو در خطوط ۶ و ۷ را در این دوره تکمیل کرده و حدود ۵۰ ایستگاه آماده شد،همچنین عملیات خط ۱۰ هم آغاز شده است.، لطف ا... فروزنده با اشاره به اینکه بودجه شهرداری تهران به گونه‌ای طراحی و هدایت شده است که افزایش رفاه شهروندان را در پی داشته باشد، اظهار داشت: رویکرد شهرداری عدالت محوری است و بر همین اساس تلاش کردیم با مدیریت درست بودجه، سطح رفاه و ارائه خدمات به شهروندان فهیم پایتخت توسعه پیدا کند.

وی افزود: هدایت بودجه به سمت پروژه‌های عمرانی، ارزش افزوده را به دنبال خواهد داشت و همچنین باعث رونق اقتصادی می‌شود.معاون شهردار تهران بیان کرد: زمانی باید نگران بودجه بود که کسر بودجه وجود داشته باشد، و نقدینگی بدون پشتیبانی باشد و خلق پول بی جهت باشد؛ بر همین اساس سعی کردیم از راه‌های منطقی و معقول درآمدزایی انجام داده و دقیقا این افزایش درآمد را به سمت پروژه‌های عمرانی سوق دهیم، که نمونه بارز آن در شنبه‌های امید و افتخار کاملا مشهود است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران اظهار کرد: عمده این پروژه‌ها به دلیل داشتن معارض قریب به 15 سال بر زمین مانده بود، و ما مسله معارض را که مردم سالها گریبانگیر آن بودند، حل و فصل کردیم. پروژه بروجردی گره ترافیک غرب را شکست و با افتتاح بزرگراه شوشتری و یادگار امام، گره ترافیکی شرق و آزادگان نیز مرتفع خواهد شد.

متروی تهران

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زمان فعالیت مترو در ایام نوروز اعلام شدبه گزارش شبکه شرق، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، برنامه زمانبندی حرکت قطارها در خطوط هفت گانه مترو تهران در ایام نوروز را تشریح کرد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

نحوه خدمات‌رسانی مترو در ایام نوروزمدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، برنامه زمانبندی حرکت قطارها در خطوط هفت‌گانه مترو تهران در ایام نوروز را تشریح کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ساعت فعالیت مترو در شب‌های قدر تغییر می کندبه گزارش شبکه شرق، سرپرست شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: زمان خدمات‌رسانی در تمام خطوط درون‌شهری مترو تهران در شب‌های قدر از ساعت ۲۲ تا ۲ بامداد افزایش خواهد یافت.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

یک فرمانده ارشد سپاه از برنامه حضور «حجاب‌بان‌ها» در همه ایستگاه‌های مترو خبر دادفرماندهٔ قرارگاه بقیه‌الله سپاه پاسداران می‌گوید فعالیت «آمران به معروف» نه تنها در مترو تئاتر شهر تهران متوقف نخواهد شد بلکه به سایر ایستگاه‌های مترو نیز توسعه خواهد یافت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اهتمام شهرداری پایتخت به توسعه خطوط فعلی مترو و تکمیل شبکه اتوبوسرانیعضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: تهران نسبتاً از ظرفیت‎‌های خوبی در حوزه هوشمندسازی برخوردار است اما کماکان نیاز به توسعه دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اقدامات توسعه‌ای متروی تهران برای۱۴۰۳/تکمیل ایستگاه‌های۶و۷ و آغاز عملیات اجرایی خطوط ۹ و۱۱ مترومعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: اقدامات توسعه‌ای شبکه متروی پایتخت که منجر به افتتاح ۱۹ ایستگاه و شروع عملیات اجرایی دو خط جدید در مدت زمان ۳۱ ماه گذشته شده است، همچنان با قوت در سال جدید ادامه پیدا خواهد کرد و شهروندان تهرانی اخبار خوشایند متعددی در این زمینه خواهند شنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »