تکرار ادعاهای وزیر خارجه انگلیس درباره مذاکرات وین

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تکرار ادعاهای وزیر خارجه انگلیس درباره مذاکرات وین: *این آخرین فرصت ایران است که با پیشنهادات جدی پای میز مذاکره درباره مفاد برجام بنشیند *ضروری است که آن‌ها این اقدام را انجام دهند *ما اجازه نمی‌دهیم که ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، لیز تراس وزیر امورخارجه انگلیس در حاشیه نشست گروه هفت در یک کنفرانس خبری گفت: این آخرین فرصت ایران است که با پیشنهادات جدی پای میز مذاکره درباره مفاد برجام بنشیند.

دیپلمات ارشد انگلیس بدون اشاره به بدعهدی طرف های اروپایی در اجرای تعهداتشان در برجام گفت: رایزنی ها در وین ادامه دارد. ما به‌طور شفاف به ایران اعلام کرده‌ایم که آن‌ها باید به میز مذاکره برگردند و با مفاد برجام موافقت کنند. علی باقری معاون سیاسی وزیر امورخارجه و رییس هیات مذاکره کننده ایران در وین در واکنش به فضاسازی ها علیه کشورمان همزمان با برگزری دور جدید مذاکرات برجامی تاکید کرد که رفتار مسئولانه ایران، این توافق را زنده نگه داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بیخود کرده انگلیس خبیث

هر کی میخواد مهم نمایی کنه دستکم یه بار در زندگی باید بگه: من نمیذارم ایران دست به این چیز و اون چیز دست پیدا کنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشانه‌هایی که نجات برجام را شبیه معجزه می‌کند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از سرنوشت صدها زن افغان که با طالبان جنگیدندبا قدرت گرفتن طالبان در آگوست سال جاری، این گروه وعده‌های زیادی مبنی بر آزادی‌های مورد نیاز اقشار مختلف جامعه داد اما نگرانی در بین بسیاری از مردم آخر و عاقبت همکاری با متجاوز و غرب گرایی همینه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تجهیز آمبولانس‌های پایتخت به دوربین/برخورد با افرادی که به آمبولانس‌ها راه نمی‌دهندسرپرست مرکز اورژانس تهران از برنامه‌اش برای نصب دوربین در جلو و عقب آمبولانس ها خبر داد و گفت: می‌خواهیم با پلیس راهور هماهنگ باشیم تا با خودروهایی که از عقب به دنبال اورژانس راه می افتند و با خودروهایی که می توانند اما از جلو به آمبولانس راه نمی‌دهند، برخورد شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش سفرهای مردم در هفته‌ای که گذشتکاهش سفرهای مردم در هفته‌ای که گذشت سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته کمتر از هفته اول آذر ماه شد اما همچنان در مقایسه با هفته مشابه سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. اگر بجای باقری کنی به مذاکرات این رئیس شورای شهر و میفرستادین نتیجه مذاکرات بهتر و بیشتر به نفعمون بود اونجا باقری رو انگشت نکنن فقط ! .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دانشگاه‌ها، اتاق فکر دولت سیزدهم هستند/ نزدیک ۵۰ سال پروژه ناتمام در کشور داریم که باید اولویت‌بندی و تمام شوندرئیس جمهور با اشاره به پروژه‌های ناتمام در کشور گفت: نزدیک ۵۰ سال پروژه‌ ناتمام در کشور داریم لذا هیچ راهی نیست مگر اینکه پروژه‌ها را اولویت‌بندی و تمام کنیم. چرا ۵۰ سال، چرا ۱۰۰ نه؟ چرتکه که نمیندازه، رندتر هم هست. جناب رئيسي بعد از دولت شما اين ٥٠سال ٧٠سال خواهد شد! دانشگاه همیشه برایم اولویت بود اما دیگر توان شرکت در گردهمایی ها را نداشتم.از این رو از تحصیل فاصله گرفتم.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا: مذاکرات وین آخرین فرصت ایران برای بازگشت به «برجام» استلیز تراس، وزیر خارجه بریتانیا در اظهاراتی با اشاره به دور هفتم مذاکرات وین گفت، این آخرین فرصت ایران برای بازگشت به توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» بریتانیا: مذاکرات_وین آخرین فرصت ایران برای بازگشت به «برجام» است ...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »