تکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایران

08/12/2019 03:29:00 ب.ظ

وزیر دفاع آمریکا ضمن رد این خبر که واشنگتن قصد اعزام 14 هزار نیروی دیگر به خاورمیانه را دارد، در ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان گفت که آمریکا پیشتر برای مقابله با ایران به منطقه نیرو اعزام کرده است.

تکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایران وزیر دفاع آمریکا ضمن رد این خبر که واشنگتن قصد اعزام ۱۴ هزار نیروی دیگر به خاورمیانه را دارد، در ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان گفت که آمریکا پیشتر برای مقابله با ایران به منطقه نیرو اعزام کرده است.

وزیر دفاع آمریکا ضمن رد این خبر که واشنگتن قصد اعزام 14 هزار نیروی دیگر به خاورمیانه را دارد، در ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان گفت که آمریکا پیشتر برای مقابله با ایران به منطقه نیرو اعزام کرده است.

وی در ادامه به طرح ادعاهایی واهی علیه ایران گفت که آمریکا از ماه مه برای مقابله با اقدامات ایران نیرو به منطقه اعزام کرده اما در حال حاضر این سطح از فعالیت‌ها وجود ندارد.مارک اسپر همچنین مدعی شد که اما تهدید ایران علیه آمریکا رو به افزایش است.وزیر دفاع آمریکا در ادعاهای واهی خود به موضوع برخی اعتراضات در چند شهر کشورمان اشاره کرد و مدعی شد: این شرایط، نشان دهنده این است که نظام ایران تحت فشار قرار دارد. از نظر من باید برای هر احتمالی آماده باشیم.

فاکس نیوز در ادامه به نقل از دو مقام دفاعی آمریکا گزارش داد که پنتاگون در حال بررسی افزایش تعداد نیروهای خود در خاورمیانه تا هفت هزار نفر برای مقابله با ایران است.به گزارش ایسنا، مقامات آمریکایی با تکرار ادعاهای بی‌اساس و واهی خود علیه ایران در پی توجیه برای افزایش حضور نظامی خود در منطقه و ادامه مداخلات خود هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

تیغ آخه چرا دروغ میگی آمریکا نیرو می فرسته تا پشتیبانی هوایی از احتمال حمله سپاه وایادیش پیشگیری بشه تا ذهنتان رو صاف کنه انشالله بزودی کارتون آواز ایران گم خواهید کرد خامنه ای قاتله نهایتش باطله

سفیر آمریکا در سازمان ملل: فشار حداکثری علیه ایران را ادامه می‌دهیمخانم کرفت تهدید کرد که اگر «رفتار مخرب» ایران ادامه پیدا کند ابزارهای دیگری در اختیار آمریکا است که به موقع از آنها استفاده خواهد کرد. اصلاح کنید: مردم ایران. ج.ا برای خودش و دارو دستش منابع داره. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. امام خمینی ره hsr با پوزش از جمع اینقدر فشار نیارید ممکنه بواسیرت بزنه بیرون

مایک پمپئو: آمریکا علیه کسانی که ثروت مردم عراق را می‌دزدند و آنها را می‌کشند، اقدام قانونی می‌کندبه دنبال اعلام تحریم چند تن از مسئولان ارشد گروه‌های شبه‌نظامی مورد حمایت ایران در عراق از سوی دولت ایالات متحده، وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد کشورش اخیرا تعهد خود را در استفاده از اختیارات قانونی برای یعنی قراره علیه خودتان اقدام قانونی کنید؟ مگه دزد تر از آمریکا در غارت منابع جهان داریم؟ همین چند روز پیش دلقکتان ترامپ در پایگاه ارتش آمریکا در افغانستان اعتراف کرد که داره نفت ٫سوریه را می دزده و برای عراق هم چنین نقشه ای داره. فقط گوه مي خوره كو عمل خودتان دزد رسمى استى

ترامپ عزل نمی‌شود اما کارش برای انتخابات سخت‌تر شد‌/ شاهد قیام جامعه اطلاعاتی آمریکا علیه کاخ‌سفید خواهیم بودکارشناس مسائل آمریکا گفت: گزارش کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا درباره استیضاح رئیس‌جمهوری، بیش از آنکه او را هدف قرار دهد، موجب ایجاد مانع برای او در انتخابات خواهد شد.

مظنون به تیراندازی در پایگاه نیروی هوایی آمریکا، شهروند عربستان بوده استکمتر از یکساعت پس از انتشار خبر هویت مظنون این تیراندازی، دونالد ترامپ در پیامی توئیتری به نقل از ملک سلمان نوشت که مردم عربستان از اقدام وحشیانه این مهاجم عمیقا خشمگین هستند و این شخص به هیچ وجه نماینده احساس سعودی‌ها که عاشق مردم آمریکا هستند، نیست. پول چه ها که نمیکنه ... !؟ يني خايه مالي عرب تا چقدر ؟؟؟؟ شما نميفهميد ، عشق كه زياد شه دوست داري معشوقتو بكُشي 🤣🤣

آمریکا چهار عراقی را به اتهام نقض حقوق بشر و فساد تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه ۶ دسامبر اعلام کرد ۳ عراقی وابسته به گروه‌های شبه‌نظامی مورد حمایت ایران را به دلیل نقش آنها در کشتار معترضان و نقض حقوق بشر در این کشور مشمول تحریم قرار داده است. یک تاجر عراقی به نام خمیس الخنجر نیز به دلیل فساد تحریم شده است.

حمله مسلحانه به پایگاه ارتش آمریکا در فلوریداسه تن بر اثر حمله مسلحانه به پایگاه نیروی دریایی آمریکا در ایالت فلوریدا کشته و 8 نفر دیگر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه فاکس نیوز، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا در سخنان خود در بنیاد ریگان در کالیفرنیا در پاسخ به سوالی درباره اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه این کشور قصد دارد 14 هزار نیروی دیگر به خاورمیانه بفرستد، گفت که این خبر اشتباه است.وی خطاب به رهبران ایران و عراق دو کشوری که بیش از چهارصد تن از ساکنانش در پی ناآرامی های اخیر جان باخته اند،‌ تاکید کرد که آنها باید متوجه شوند که آمریکا با هرگونه خشونت بر ضد معترضان مخالف است.مهم‌ترین خبرهای روز ایران و جهان آذر ۱۵, ۱۳۹۸ داگ لمبرن، عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان: رژیم ایران پولی را که باید برای مردم ایران استفاده شود، صرف آتش‌‌افروزی در منطقه می‌کند داگ لِمبُرن؛ عضو جمهوریخواه کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان دیدگاهش را پیرامون مقابله با دخالت‌های جمهوری اسلامی ایران در منطقه، ضرورت تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه تهران در شورای امنیت سازمان ملل متحد، همراهی با اعتراضات مردمی در ایران و مقابله با برنامه اتمی نظامی ایران مطرح کرد .«امیرعلی ابوالفتح» کارشناس مسائل آمریکا در تشریح ابعاد و پیامدهای انتشار گزارش کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان ایالات متحده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا عنوان کرد: روال رسیدگی به پرونده‌هایی مانند استیضاح دونالد ترامپ در کنگره ایالات متحده به این صورت است که حزبی که اکثریت را در اختیار دارد به دلیل آنکه ریاست کمیته‌ها را بر عهده دارد می‌تواند پس از بررسی‌های مربوطه، گزارش خود را منتشر کند.

وی در ادامه به طرح ادعاهایی واهی علیه ایران گفت که آمریکا از ماه مه برای مقابله با اقدامات ایران نیرو به منطقه اعزام کرده اما در حال حاضر این سطح از فعالیت‌ها وجود ندارد. مارک اسپر همچنین مدعی شد که اما تهدید ایران علیه آمریکا رو به افزایش است. نماینده جدید ایالات متحده که از ماه سپتامبر ماموریت خود را در سازمان ملل متحد آغاز کرده در ادامه ضمن پرداختن به دیگر موضوعات و چالش های بین المللی از جمله وضعیت حاکم در سودان،‌ مناقشه فلسطین با اسرائیل،‌ با اشاره به نشست اعضای شورای امنیت برای بررسی آزمایش های موشکی جدید کره شمالی اعلام کرد که پیونگ یانگ از ماه مه سیزده موشک بالیستیک با برد کوتاه را آزمایش کرده که این اقدامات نگرانی های زیادی را در میان کشورهای جهان برانگیخته است. وزیر دفاع آمریکا در ادعاهای واهی خود به موضوع برخی اعتراضات در چند شهر کشورمان اشاره کرد و مدعی شد: این شرایط، نشان دهنده این است که نظام ایران تحت فشار قرار دارد. نظرتان چیست و آیا از این بابت نگران هستید؟ لمبرن: خوب، من بسیار نگرانم. از نظر من باید برای هر احتمالی آماده باشیم. سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در حالی به استفاده از دیگر ابزارها برای کنترل رفتارهای مخرب ایران اشاره کرده که یک مقام آمریکایی نیز به تازگی تهران را به دست داشتن در حمله به پایگاه هوایی «بلد» در عراق متهم کرده است. فاکس نیوز در ادامه به نقل از دو مقام دفاعی آمریکا گزارش داد که پنتاگون در حال بررسی افزایش تعداد نیروهای خود در خاورمیانه تا هفت هزار نفر برای مقابله با ایران است. به همین دلیل کاخ‌سفید اعلام کرده که ترامپ در جلسه حضور پیدا نمی‌کند.

به گزارش ایسنا، مقامات آمریکایی با تکرار ادعاهای بی‌اساس و واهی خود علیه ایران در پی توجیه برای افزایش حضور نظامی خود در منطقه و ادامه مداخلات خود هستند. من دیده‌ام که روی لاشه برخی از موشک‌های منفجرشده عباراتی به زبان فارسی نوشته شده است و آنها بی‌تردید از ایران آمده‌‌اند. انتهای پیام .