تکذیب اظهارات علی دیواندری درباره تخفیف وام به دستغیب و احسان سخایی

02/12/2019 09:08:00 ب.ظ

تکذیب اظهارات علی دیواندری درباره تخفیف وام به دستغیب و احسان سخایی

تکذیب اظهارات علی دیواندری درباره تخفیف وام به دستغیب و احسان سخایی

مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت که مسئول وصول مطالبات این بانک است، اظهارات علی دیواندری دردادگاه مبنی بر اینکه دستغیب از بانک وام گرفته و آن را تسویه نکرده و همچنین بحث تخفیف را کذب محض و نادرست خواند.

وی افزود: با این وجود با توجه به نادرست بودن ادعای تخفیف ، دخالت آقای سیداحسان سخایی هم برای گرفتن تخفیف بی مورد است.به گزارش ایسنا، علی دیواندری از متهمان پرونده‌های اقتصادی اخیر یکشنبه 3 آذر ماه 98 در پاسخ به «قاضی موحد» که از او خواست درباره رحمت الله باختری توضیح دهد، گفت: در تاریخ ۲۵.۳.۹۳ که در بانک ملت حضور نداشتم هلدینگ پوششی بانک مصوبه‌ای درباره فروش گازوئیل تصویب می‌کند که باید مبلغ ۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار از گروه کنکو برای انجام مبادلات اخذ نماید. احسان سخایی (کارگزار دستغیب) به مدیر عامل وقت بانک ملت نامه می‌زند که اختلاف عمیقی وجود دارد و اذعان می‌کند که اصل را به قیمت گازوئیل ۶ سال قبل از ما بگیرید که بانک نمی‌پذیرد. با مهربانی نسبت به دستغیب ۶ میلیون دلار از اصل گرفته نشده و از سال ۹۱ تا ۹۷ نیز سودی گرفته نشده است و مستندات خود را ارائه می‌کنم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تکذیبه الکی

علی لاریجانی: شورای هماهنگی سران قوا موقتی است، ایران درهای مذاکره با آمریکا را نبستهعلی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی می‌گوید شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، 'امری موقتی' است و جایگزین مجلس نمی‌شود. آقای لاریجانی درباره مذاکره با آمریکا گفت جمهوری اسلامی 'درها را نبسته' اما افزود سیاست فشار حداکثری آمریکا، سیاست 'غلطی' است و باید 'اصلاح' شود. خامنه ای هم قرار بود رهبر موقت باشه.. ظاهرا مخصوص همین تصمیمات ایجاد شده موقت ... !

باخبر۱۰ آذر ۹۸ – ۱ دسامبردر باخبر: ۱۰ آذر ۹۸ - ۱ دسامبر بشنوید: واکنش جامعه_مدنی ایران به سرکوب خونین اعتراض‌های اخیر ، توضیح فرمانده_سپاه_ تهران درباره کشتار معترضان و موافقت پارلمان عراق با استعفای نخست وزیر.🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

نفتی بودن اقتصاد کشور باعث دلسردی بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی شده استقائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به دلسردی بسیاری از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی و علوم پایه به دلیل نفتی بودن اقتصاد کشور هشدار داد.

عماد باقی: حکومت و اپوزیسیون برانداز با همه ضدیتشان به هم نیاز دارند«[اپوزیسیون برانداز] به محض اینکه یک جریان خودجوش اعتراضی شکل بگیرد سوار آن می شوند و چون می‌دانند حکومت هم به چنین چیزی واکنش نشان می‌دهد و با مطرح کردن دخالت آن‌ها بزرگشان می‌کند و این دسته از مخالفان می‌توانند به دنیا بگویند خود حکومت اعتراف کرده که ما رهبر این اعتراض‌ها هستیم.»

ورود سامانه بارشی به کشور/ بارش در بیشتر مناطق ایرانورود سامانه بارشی به کشور مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور گفت: این سامانه سبب بارش باران در نوار غربی و دامنه‌های جنوبی البرز خواهد شد.

حقوق معترضان در برابر نیروهای سرکوبگربراساس قوانین جمهوری اسلامی، آیا نیروهای مسلح حق اعمال این حد از خشونت که در اعتراض‌های اخیر شاهد بودیم را دارند؟ در چنین سرکوب گسترده‌ای که تعداد زیادی کشته برجای گذاشت، حقوق_معترضان در برابر نیروهای سرکوبگر چیست؟ یادداشتی از سهیلا رحیمی، وکیل دادگستری: خواستید مردم روتحمیق کنید برای مقابله مسلحانه بانیروهای حافظ امنیت.اما از همون جمله اول،دروغ وافسانه بود؛نوپو= نیروویژه پادوحشت اینکه نیروهای امنیتی بی محابابه مردم شلیک کردن دروغیه که شمامیگید،درحالیکه درتمام موارداولین شلیک ازسمت اغتشاشگرهابودوکلی دروغ دیگه داخل همین چند خط.

سبزواری در رابطه با اظهارات علی دیواندری در دادگاه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی، به ایسنا گفت:: آقای دستغیب وام مورد اشاره علی دیواندری را با بانک تسویه کرده و هیچ گونه تخفیفی هم نگرفته است.علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی ، می‌گوید شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا،"امری موقتی" است و جایگزین مجلس نمی‌شود.واکنش جامعه مدنی ایران به سرکوب خونین اعتراض‌های اخیر؛ توضیح فرمانده سپاه تهران درباره کشتار معترضان؛ و موافقت پارلمان عراق با استعفای نخست وزیر.«منصور کبگانیان» دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور و قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره تناسب و تطابق رشته و اشتغال در میان فارغ التحصیلان بیان کرد: یکی از بحث‌های مهم در آمایش آموزش عالی بحث تطابق رشته و اشتغال باهم است.

وی افزود: با این وجود با توجه به نادرست بودن ادعای تخفیف ، دخالت آقای سیداحسان سخایی هم برای گرفتن تخفیف بی مورد است. به گزارش ایسنا، علی دیواندری از متهمان پرونده‌های اقتصادی اخیر یکشنبه 3 آذر ماه 98 در پاسخ به «قاضی موحد» که از او خواست درباره رحمت الله باختری توضیح دهد، گفت: در تاریخ ۲۵." طرح افزایش قیمت بنزین که اعلام ناگهانی آن باعث بروز ناآرامی‌های گسترده در ایران شد، در این شورا به تصویب رسیده بود.۳.۹۳ که در بانک ملت حضور نداشتم هلدینگ پوششی بانک مصوبه‌ای درباره فروش گازوئیل تصویب می‌کند که باید مبلغ ۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار از گروه کنکو برای انجام مبادلات اخذ نماید. این شورا اختیارات نامحدود و بی‌سابقه‌ای دارد. احسان سخایی (کارگزار دستغیب) به مدیر عامل وقت بانک ملت نامه می‌زند که اختلاف عمیقی وجود دارد و اذعان می‌کند که اصل را به قیمت گازوئیل ۶ سال قبل از ما بگیرید که بانک نمی‌پذیرد. برای این که این کار را انجام دهیم، گزارش‌های مفصلی از حوزه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد، وزارت کار و وزارت صنایع به دست ما رسید و دقیقا تطابق رشته‌ها با نیاز منطقه‌ای مطرح شد.

با مهربانی نسبت به دستغیب ۶ میلیون دلار از اصل گرفته نشده و از سال ۹۱ تا ۹۷ نیز سودی گرفته نشده است و مستندات خود را ارائه می‌کنم. رئیس مجلس ایران گفته است بالاترین مقام کشور"رهبری است ایشان هم در همه امور دخالت نمی‌کنند. انتهای پیام .