تکذیب تیراندازی ماموران انتظامی به ساکنین روستای 'ابوالفضل' اهواز

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده انتظامی اهواز: تیراندازی ماموران انتظامی به ساکنین روستای ابوالفضل کذب است تصاویر زحمی شدن اهالی روستا، ساختگی است تعدادی از افراد به عوامل اجراییات شهرداری سنگ پرانی کردند و جاده را بستند ۴ نفر از ماموران انتظامی و یکی ازعوامل شهرداری زخمی شدند

سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: با توجه به مصوبات استانداری مبنی بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در مناطق حاشیه‌ای کلانشهر اهواز، مراتب در دستور کار دستگاه قضائی و اجراییات شهرداری اهواز با همراهی عوامل انتظامی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری اطلاع‌رسانی پلیس، وی افزود: روز سه شنبه فرماندار، معاون دادستان، عوامل اجراییات شهرداری اهواز و عوامل انتظامی به محل عزیمت کردند که با توجه به تحریک ساکنین منطقه توسط اشخاصی به هویت معلوم، از ورود عوامل به زمین‌های بنیاد مستضعفان جلوگیری و با حمله به عوامل اجراییات شهرداری، سنگ‌پرانی و بستن جاده از ورود خودروهای شهرداری و سایر عوامل جلوگیری کردند. همچنین به سمت ماموران انتظامی حمله‌ور شدند.

فرمانده انتظامی اهواز بیان کرد: علی‌رغم خویشتنداری ماموران انتظامی، متاسفانه به حمله خود ادامه دادند که در این رابطه یک نفر از ماموران اجراییات شهرداری و چهاز نفر از عوامل انتظامی زخمی و ماموران جهت جلوگیری از ادامه درگیری، جمعیت را متفرق کردند. در نهایت با انجام اقدامات ایجابی، موضوع خاتمه پیدا کرد.

دالوند گفت: متاسفانه برخی افراد فرصت‌طلب و سودجو با هدف جریجه دار کردن احساسات مردم، اقدام به انتشار تصاویر ساختگی مبنی بر زخمی کردن اهالی روستای ابوالفضل کردند که این مطالب منتشرشده در فضای مجازی، کاملا تکذیب می‌شود. فرمانده انتظامی اهواز به انتشاردهنده این تصاویر هشدار داد و تصریح کرد: از هر گونه اخبار و شایعه‌پراکنی که موجب بر هم زدن آرامش و امنیت عمومی و تشویش اذهان عمومی می‌شود، جدا خودداری کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری ماموران با اهالی روستایی که بنیاد مستضعفان می‌خواهد تخریبش کند - BBC News فارسیماموران امنیتی در ایران در روز چهارشنبه با اهالی روستای ابوالفضل، در حاشیه اهواز درگیر شده‌اند و تصاویر منتشرشده حاکی از پرتاب گاز اشک‌آور و شلیک گلوله ساچمه‌ای است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درگیری پلیس با اهالی روستایی در استان خوزستان ایراناهالی روستای ابوالفضل در استان خوزستان ایران که قرار است از سوی بنیاد مستضعفان تخریب شود با ماموران انتظامی درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیروهای بیشتری برای فرونشاندن ناآرامی در ویسکانسین اعزام شدند - BBC News فارسیدر پی ناآرامی هایی که به دلیل تیراندازی پلیس به یک مرد سیاهپوست در شهر کنوشا در ویسکانسین روی داده، نیروهای بیشتری به این شهر اعزام شده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ناآرامی در روستای ابوالفضل با شکایت بنیاد مستضعفان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات علیه نژادپرستی در آمریکا؛ ۲ نفر در ویسکانسین کشته شدندانتشار ویدئوی تیراندازی مامور سفیدپوست پلیس شهر کنوشا در ایالت ویسکانسین به جیکوب بلیک موجی از اعتراض‌ها را در این شهر برانگیخته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سیگار: نیمی از ماموران پلیس چهار ولایت جنوبی افغانستان مواد مخدر مصرف می‌کنند - BBC News فارسیاداره بازرس ویژه آمریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) در گزارش جدید خود به نقل از نهادهای امنیتی افغانستان می‌گوید که در چهار ولایت جنوبی افغانستان (هلمند، قندهار، زابل و ارزگان) حدود ۵۰ درصد ماموران پلیس مواد مخدر مصرف می‌کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »