تکذیب اخراج ۱۵۰ کارگر هفت ‎تپه از سوی استاندار خوزستان

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار خوزستان درباره شایعات منتشرشده مبنی بر اخراج ۱۵۰ نفر از کارگران هفتتپه و احضار بیش از ۲۰ نفر از آنها: ۱۵۰ نفر اخراج نشده‌اند و این کذب است.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان درباره شایعات منتشرشده مبنی‎بر اخراج ۱۵۰ نفر از کارگران هفت‎تپه و احضار بیش از ۲۰ نفر از آنها به ایرناپلاس می‎گوید: ۱۵۰ نفر اخراج نشده‌اند و این کذب است.

استاندار خوزستان همچنین تأکید می‎کند: از بین کارگران دائم هفت‌تپه، تنها ۲۰ نفر اخراج شده‎اند، البته اخراج هم نشدند، قراردادشان تمام شده ‎است. تمدید قرارداد نداشته‌اند که این جزو حقوق کارفرماست و جزو حقوق کارگر است که بخواهد ادامه بدهد یا نه. اما اگر خلاف قانون امری اتفاق بیفتد، متولیانی هستند از جمله اداره کل کار، که می‎توانند به این امور رسیدگی کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا کارفرما می‌تواند من را به دلیل استفاده از ساعت حق شیر نوزاد اخراج کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت ۹ نفر از مدیران کانال‌های تلگرامی کردستان به خاطر افشای عملکرد مدیران استان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حدود دو میلیون نفر از مردم افغانستان در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردندبیش از ۹ میلیون نفر برای رای‌دهی در انتخابات_افغانستان ثبت‌نام کرده بودند، اما آمارها نشان می‌دهد که فقط حدود یک پنجم واجدان شرایط در انتخابات ریاست جمهوری کشورشان شرکت کردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

واردات موبایل با استفاده از اطلاعات مسافران؛ ۳۰ هزار تلفن همراه 'از شبکه خارج شد'بنابر اعلام انجمن واردکنندگان موبایل و تبلت ایران، در یک ماه اخیر حدود ۳۰ هزار تلفن همراه از شبکه خارج شده که این امر مشکلاتی را برای فروشندگان و خریداران به همراه داشته است. حسین غروی رام، رئیس این انجمن گفته اطلاعات شخصی مسافران از آژانس‌های مسافرتی برای واردات موبایل خریداری می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمدوک: ما از واشنگتن می‌خواهیم سودان را از لیست کشورهای حامی تروریسم خارج کندعبدالله حمدوک نخست وزیر سودان، روز شنبه 28 سپتامبر از واشنگتن خواست تا سودان را از لیست کشورهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان؛ نگرانی از حمله باعث شد مشارکت از پنج سال پیش کمتر شودانتخابات ریاست جمهوری افغانستان پس از یک بار تمدید مهلت رای گیری به پایان رسید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »