تکذیب آبگرفتگی یک بیمارستان در شهر اهواز

22/08/1399 10:52:00 ب.ظ

تکذیب آبگرفتگی یک بیمارستان در شهر اهواز دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای مطالب منتشرشده در خصوص آبگرفتگی یک بیمارستان در شهر اهواز را تکذیب کرد.

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای مطالب منتشرشده در خصوص آبگرفتگی یک بیمارستان در شهر اهواز را تکذیب کرد. لازم به ذکر است هم‌اکنون تمامی بیمارستان‌های اهواز در وضعیت مطلوب مشغول به ارائه خدمت به بیماران هستند.

از اهالی محترم رسانه و فعالان فضای مجازی درخواست می‌شود قبل از انتشار هر گونه محتوایی که نسبت به محل وقوع آن شک و شبهه‎ای وجود دارد، نسبت به صحت‌سنجی آن از مسئولین مربوطه اقدام نمایند."

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سیستم ایران , اروپایی است که اب گرفتگی است مثل ایتالیا که تا یک مقداری بارندگی بیشتر میشود اب گرفتگی ایجاد میشود. باید سیستم امریکایی و اسراییلی درایران بیاید کف خیابانهای اهواز که اب گرفتگی شدید است. بیمارستان, هم سطح کف خیابان است. حیاط بیمارستان و زیرزمین بیمارستان و طبقه ی هم کف دچار اب گرفتگی میشود

The Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC) is an anti-Iranian criminal cult whose main objective is to terrorize the Iranian people and wreak havoc around the world. Join LibertyIranian in holding this terrorist entity accountable for its crimes.