تکذیب آبگرفتگی یک بیمارستان در شهر اهواز

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تکذیب آبگرفتگی یک بیمارستان در شهر اهواز دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای مطالب منتشرشده در خصوص آبگرفتگی یک بیمارستان در شهر اهواز را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه امشب دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمده است:"از ساعتی پیش ویدئویی تحت عنوان آبگرفتگی یکی از بخش‌های بیمارستانی در اهواز در فضای مجازی منتشر شده که با بررسی‌های صورت گرفته، مشخص شد این فیلم مربوط به هیچکدام از بیمارستان‌های اهواز و استان نیست و انتساب آن به بیمارستان‌های شهر اهواز تکذیب می‌گردد.

لازم به ذکر است هم‌اکنون تمامی بیمارستان‌های اهواز در وضعیت مطلوب مشغول به ارائه خدمت به بیماران هستند. از اهالی محترم رسانه و فعالان فضای مجازی درخواست می‌شود قبل از انتشار هر گونه محتوایی که نسبت به محل وقوع آن شک و شبهه‎ای وجود دارد، نسبت به صحت‌سنجی آن از مسئولین مربوطه اقدام نمایند."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سیستم ایران , اروپایی است که اب گرفتگی است مثل ایتالیا که تا یک مقداری بارندگی بیشتر میشود اب گرفتگی ایجاد میشود. باید سیستم امریکایی و اسراییلی درایران بیاید

کف خیابانهای اهواز که اب گرفتگی شدید است. بیمارستان, هم سطح کف خیابان است. حیاط بیمارستان و زیرزمین بیمارستان و طبقه ی هم کف دچار اب گرفتگی میشود

The Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC) is an anti-Iranian criminal cult whose main objective is to terrorize the Iranian people and wreak havoc around the world. Join LibertyIranian in holding this terrorist entity accountable for its crimes.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها