تکذیب درگذشت اسلامی ندوشن توسط همسرش + صدا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

همسر دکتر اسلامی ندوشن: *پس‌پریروزها هم چنین خبری را کسی به ما داد و ما تکذیب کردیم *کسالت ایشان در سه چیز خلاصه می‌شود؛ یکی ضعف،یکی از پا افتادگی است ویکی هم پایش کار نمی‌کند *مرگ حق است و در وقت و ثانیه و دقیقه ممکن است برسد ولی هیچ نموداری در ایشان نیست

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شیرین بیانی، نویسنده و پژوهشگر و همسر محمدعلی اسلامی ندوشن که هم‌اکنون در کانادا سکونت دارند درباره وضعیت این نویسنده و پژوهشگر که چندی است شایعه درگذشتش منتشر می‌شود و این‌بار برخی از رسانه‌های رسمی هم به انتشار آن پرداختند (با خنده) به ایسنا گفت: من نمی‌دانم این از کجا درآمده است! پریروزها، پس‌پریروزها، چهار روز پیش هم چنین خبری را کسی به ما داد و ما هم تکذیب کردیم. من نمی‌دانم از کجا درآمده و چه‌جوری درآمده من نمی‌دانم والله.

بیانی خاطرنشان کرد: الحمدلله برقرار هستند و ما هم شکرگزار هستیم که از این بدتر نیست و همیشه هم شکر خدا می‌کنیم. ما دور هستیم و برای چند سخنرانی آمدیم این‌جا، ایشان پای‌شان ناراحت شد و نتوانستیم برگردیم. دوری از وطن و مملکت یک درد است که داریم و یک‌ درد هم کهولت و ضعف دکتر اسلامی است و با هر دو این‌ها می‌سازیم و شکر خدا را می‌کنیم که از این بدتر می‌توانست باشد که نیست. خیال‌تان راحت باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یکی از آخرین شاهدان دادگاه آیشمان درگذشت | DW | 02.03.2021موردخای آنسباخر، از یهودیان آلمان بود که رژیم نازی او را به عذاب اردوگاه آشویتس دچار کرد. او شاهد جنایات افسر نازی آدولف آیشمان بود و درباره آن گواهی داد. این بازمانده‌ی اردوگاه‌های مرگ در سن ۹۴ سالگی در اورشلیم درگذشت. و آیا انتقامش را از ایران میگیرند ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ژنرال نبی عظیمی؛ فرمانده پیشین ارتش افغانستان درگذشت - BBC News فارسیژنرال نبی عظیمی٬ از فرماندهان پیشین ارتش افغانستان که در تحولات قبل از حاکمیت طالبان در این کشور نقشی پر رنگ داشت٬ امروز (چهارشنبه، ۱۳ حوت/اسفند) در ازبکستان درگذشت. اسدالله عظیمیف برادر او به بی‌بی‌سی گفت که او روز شنبه، سکته مغزی کرده بود و امروز در بیمارستان در گذشت. او در تحولات سیاسی افغانستان در زمان سقوط دولت چپ گرا و بعد از به قدرت رسیدن 'مجاهدین' نقش بارزی داشت. مردارشد اما بی عدالتی وخیانت که به کشور مرتکب شده بود بعوض که یونیفورم یک خادم وطن برتن داشت نابخشودنی است روحش شاد و یادش گرامی باد مرد قلم و شمشیر بود روحش شاد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی درگذشت «قاضی شیخ احمد الزین»حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به آقای حاج سید حسن نصرالله، درگذشت عالم مجاهد قاضی شیخ احمد الزین رئیس هیئت امنای تجمع علمای مسلمین در لبنان را تسلیت گفتند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هوشنگ میرزایی، مستندساز به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محمود خوشنام، پژوهشگر حوزه موسیقی درگذشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »