تکذیب کشف بمب در حمیدیه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

تکذیب کشف بمب در حمیدیه فرمانده انتظامی حمیدیه: *شایعات پیدا شدن یک بمب در یکی از روستاهای این منطقه کذب محض است *شیء کشف شده یک دستگاه رادیو سوند مربوط به اداره هواشناسی است *این دستگاه در بررسی وضعیت آب و هوای مناطق مورد استفاده قرار گرفته

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سرهنگ فرشاد کاظمی اظهار کرد: ساعت ۹:۳۷ امروز (۵ تیرماه) در پی وصول خبری مبنی بر رویت شیء مشکوک به بمب در نزدیکی روستای دهکده در محور حمیدیه - اهواز، ماموران انتظامی شهرستان حمیدیه به سرعت به محل اعزام شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد: پس از حضور ماموران، یک شیء مکعبی شکل سفید رنگ مشاهده شد که با توجه به تخصصی بودن موضوع، از تیم کشف و خنثی‌سازی جهت بررسی تخصصی دعوت شد. فرمانده انتظامی حمیدیه گفت: در بررسی اولیه مشخص شد این شیء یک دستگاه رادیو سوند مربوط به اداره هواشناسی است که دارای تجهیزاتی شامل چتر و یک چراغ چشمک زن سبز رنگ است.

وی بیان کرد: این دستگاه در بررسی وضعیت آب و هوای مناطق مورد استفاده قرار گرفته و به وسیله پهپاد یا بالن توسط اداره هواشناسی از ارتفاع به سمت زمین رهاسازی شده و یکبار مصرف است.انتهای پیام

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوتین در رژه «روز پیروزی» در میدان سرخ در آستانه همه‌پرسی قانون اساسیولادیمیر پوتین روز چهارشنبه در مراسم «روز پیروزی» در میدان سرخ مسکو حاضر شد. به باور منتقدان برگزاری این مراسم در آستانه همه‌پرسی قانون اساسی که می‌تواند دوران ریاست جمهوری او را تا سال ۲۰۳۶ تمدید کند، نمایش تبلیغاتی میهن‌پرستی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«آمریکا در حال استقرار شمار بی‌سابقه‌ای نیرو در دریای چین جنوبی است»ایالات متحده ۳۷۵ هزار نیرو و ۶۰ درصد از کشتی‌های جنگی خود را در منطقه هند و اقیانوسیه مستقر کرده است. سه فروند از ناوهای هواپیمابر آمریکا نیز به منطقه اعزام شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستور قاضی فدرال در برزیل: بولسونارو در خارج از منزل باید ماسک بزندرناتو کوئلو، قاضی‌ که دستور ماسک زدن بولسونارو را صادر کرده است، می گوید ه وی مصون از قانون فدرال نیست و در صورت ادامه نقض مقررات با جریمه روزانه ۳۱۰ پوندی روبرو خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از کاهش دما در نیمه شمالی تا خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشوراز کاهش دما در نیمه شمالی تا خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشور مدیر کل سازمان هواشناسی ضمن اشاره به این که از روز جمعه تا یکشنبه کاهش نسبی دما در برخی مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود، گفت: در نوار شرقی کشور وزش باد شدید سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی ۲۵۳۱ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ ۱۳۳ فوتی در ۲۴ ساعت گذشتهشناسایی ۲۵۳۱ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور ۱۳۳ فوتی در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۳۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۳۳ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۱۲۵۰۱ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۱۷۲۰۹۶ نفر *تعداد فوت شدگان: ۹۹۹۶ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آتش سوزی گسترده در جنگل‌ها و مراتع 'لوداب' بویراحمد/ ۸۰ هکتار تاکنون در آتش سوختبخشدار لوداب از توابع شهرستان بویراحمد: *آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌ها و مراتع این بخش رخ داده است *آتش‌سوزی از کنترل خارج شده است *نیاز فوری و جدی به نیروی کمکی و تجهیزات و امکانات داریم *تاکنون بیش از ۸۰ هکتار از جنگل‌ها در آتش سوخته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »