تکذیب خبر الصاق برگه تازه به شناسنامه‌هایی که ورقه ضرب مهرشان پر شده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تکذیب خبر الصاق برگه تازه به شناسنامه‌هایی که ورقه ضرب مهرشان پر شده است سازمان ثبت احوال کشور در اطلاعیه‌ای خبری مبنی بر 'الصاق برگه تازه به شناسنامه‌هایی که ورقه ضرب مهر آنها پر شده است' را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است:"در پی انتشار پاره ای از اخبار در فضای مجازی مبنی بر مصاحبه سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور و طرح موضوع الصاق برگه تازه به شناسنامه هایی که ورقه ضرب مهر آنها پر شده است، موصوع فوق و مصاحبه مورد ادعا اساسا مورد تایید نبوده و تکذیب می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پاسخ بانک ایتالیایی به یورونیوز: کنترل حساب ایرانی‌ها هزینه دارد«بانک ما تبعیض روا نمی‌دارد، بلکه این شرایط بین‌المللی است که تبعیض‌آمیز شده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نبردی تازه....دولت ترامپ مالیات بر ایرباس را 15% افزایش دادایالات‌متحده اعلام کرده است که نرخ مجازات مالیات گمرکی اعمال شده بر هواپیماهای ایرباس وارداتی از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لیست‌های ائتلافی در جریان اصلاحات فاقد اعتبار است🔻حسن رسولی، رئیس ستاد انتخابات شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹احزاب اصلاح طلبی که نامزد دارند، از حق قانونی خود مبنی بر معرفی کاندیدا برخوردار هستند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تازه‌ترین اخبار از بحران برف در استان گیلان| بازگشایی 90 درصد راه‌های روستایی گیلان تا امشب؛ برق 232 هزار مشترک وصل شد+تصاویر- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimتازه‌ترین اخبار از بحران برف در استان گیلان| بازگشایی ۹۰ درصد راه‌های روستایی گیلان تا امشب؛ برق ۲۳۲ هزار مشترک وصل شد نوبخت: برای باز کردن راه‌های اصلی و فرعی گیلان از ظرفیت 7 استان کشور استفاده کردیم؛ مسئولان استانی از بحران برف درس عبرت بگیرند مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان: در حال حاضر از یک میلیون و 460 هزار خانوار گیلانی فقط برق 18 هزار مشترک قطع است چه اتفاق دیگری لازم است تا خود جناب نوبخت درس عبرت بگیرند؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گزارش از پروژه تواب سازی در اعدام های دهه شصت و بیشتر: خبرنگاراندر برنامه این هفته خبرنگاران، گزارش هایی است که به پروژه تواب سازی در اعدام های دهه شصت و زندانیانی که به هم بندانشان شلیک میکردند، شباهتها و تفاوتهای موشک ه...
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: توافق با طالبان بی‌خطر نیست، اما امیدوار کننده استوزیر دفاع آمریکا گفته که توافق صلح میان آمریکا و طالبان که منجر به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان می‌شود بدون خطر نیست اما امیدوارکننده است. مه هيچ دليلي نميبينم كه توافق با طالبان براي امريكا خطري داشته باشد تشويش لازم نيست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »