تکاپوی فوتبال اروپا برای آغاز دوباره - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

تکاپوی فوتبال اروپا برای آغاز دوباره

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پوریا ژافره گزارش می‌دهد.

پوریا ژافره گزارش می‌دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روز اروپا؛ اتحادیه اروپا در وضعیت شکننده‌ای قرار دارد | DW | 09.05.2020در 'روز اروپا' روسای سه نهاد مهم اتحادیه اروپا نسبت به تضعیف این اتحادیه به شدت هشدار دادند. شیوع ویروس کرونا و اختلاف نظرها برای حل بحران اقتصادی ناشی از گسترش بیماری کووید۱۹، این قاره را در بحران جدی فرو برده است. ظلم و ستم که برای کشورهای اسلامی کردین حالا باید تقاصی شون را پس بدین... تازه شروع کار است. چوپ خدا صدا ندارد اما نابودی تان میکند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا و وسوسه افزایش نفع ۱۵۰ میلیاردیورویی؛تشویق دوچرخه‌سواری در اروپاکشورهای اتحادیه اروپا قصد دارند همزمان با بازگشایی تدریجی فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی از فرصت شیوع کرونا برای اجرای طرح توسعه استفاده شهروندان از دوچرخه استفاده کنند؛ طرحی که منافع اقتصادی آن سالانه بیش از ۱۵۰ میلیارد یورو برآورد شده است. ورزشی مثل دوچرخه سواری🚲 و همچنین جذب نور خورشید☀️ که به تولید ویتامین د(D) در بدن منجر می‌شود برای تقویت سیستم ایمنی بدن خیلی خوب است و داشتن سیستم ایمنی خوب، بهترین سلاح در برابر انواع ویروس و بیماری، به‌خصوص از نوع بدون واکسن و دارو است؛
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت لبخند‌های پشت ماسک - BBC News فارسیشیوع کرونا خیابان‌های نیویورک را خالی کرد. چهره رهگذران هم با ماسک پوشیده شد. در این میان، یک عکاس نیویورکی تصمیم گرفت لبخند عابران ماسک زده را ثبت کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درگذشت 'معمار راک اند رول' - BBC News فارسیبه او لقب 'معمار راک اند رول' داده‌اند. لیتل ریچارد خواننده سرشناس آمریکایی در سن ۸۷ سالگی درگذشت. چون پیر شدی حافظ... از میکده بیرون شو... آدم که پا به سن گذاشت بایستی عاقلانه تر عمل کند و جایگاه خود را بهتر بفهمد! متاسفم که حتی مرد ها هم فکر می کنند که با رنگ و روغن کردن خود هنوز هم فعالیت های جوانی را انجام دهند که کار دستشان می دهد! تف بر پول.......
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نگاهی به بازار داغ بازی‌های کامپیوتری بین کاربران ایرانی - BBC News فارسیدر دوران شیوع کرونا، خانه‌نشینی به‌ خاطر قرنطینه، بازار بازی‌های کامپیوتری را داغ‌ ‌کرده است. بی بی سی جان BBC عکسش را انداختی, شماره تلفنش را هم می نوشتید! چرا اینقدر غیرتی شدید؟!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آغاز دور جدید مذاکرات پسابرکسیت در سایه کرونااتحادیه اروپا می‌گوید که بریتانیا با وجود کاهش عمدی سرعت مذاکرات، موارد مهم را جدی نمی‌گیرد و در عین حال تمایلی برای تمدید دوره گفت‌وگوها هم نشان نمی‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »