توییتر زیر آتش انتقادات؛ حساب کاربری نوجوان مخالف اسلام پس از تعلیق فعال شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توییتر زیر آتش انتقادات؛ حساب کاربری نوجوان مخالف اسلام پس از تعلیق فعال شد بیشتر بخوانید🔽

توییتر روز یکشنبه برای چند ساعت حساب کاربری میلا، نوجوان فرانسوی که سال گذشته با انتشار یک ویدئوی جنجالی در انتقاد از اسلام به مرگ تهدید شد، به حالت تعلیق درآورد اما روز دوشنبه این حساب کاربری فعال شد.

توییتر ابتدا اعلام کرد که میلا قوانین این شرکت در بخش آزار و اذیت را نقض کرده است اما با شدت گرفتن انتقادها گفت که این تعلیق حساب ناشی از یک اشتباه بوده است.پس از تعلیق این حساب از سوی توییتر، دو مقام دولتی فرانسوی یعنی مارلن شیاپا، وزیر شهروندی و سدریک او، وزیر دنیای دیجیتال فرانسه تعلیق حساب «میلا» را مصداق نقض حقوق شهروندی و آزادی بیان دانسته و از اقدام توییتر انتقاد کردند.

بدین ترتیب یازده ساعت پس از تعلیق حساب کاربری میلا که به نظر می‌رسد با گزارش دیگر کاربران و حملات توییتری تعلیق شده بود فعال شد و توییتر به خبرگزاری فرانسه گفت که «بستن این حساب کاربری بدلیل یک اشتباه بوده است.» این شرکت به شبکه تلویزیونی فرانسوی ب اف ام نیز گفت که «حساب کاربری میلا دوشنبه پانزدهم مارس دوباره در اختیار صاحب حساب قرار گرفته است.»سدریک او، وزیر دنیای دیجیتال از مسئولان توییتر فرانسه خواست تا در اجرای قوانین خود دقت بیشتری داشته باشند تا به ناحق حساب کاربری شهروندان فرانسوی از کار نیفتد.وزارت کشور فرانسه در پی تهدیدها، روند محافظت ۲۴ ساعته از او را آغاز کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یعنی شما مسلمانها را جزو آدم حساب کردید که انتقادات اونها را هم پوشش میدید جاعش خودش رسانه داره شما لطفا صدای گروههای صلح طلب بدونه رسانه باشید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شایعات درباره وضیعت سلامتی حجت‌الاسلام ناطق نوری تکذیب شدپس از انتشار شایعاتی درباره وضعیت سلامتی حجت الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ناطق نوری که در یکی از کانال‌های خبری منتشر شد، این ادعا از سوی دفتر وی تکذیب شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت یمن: نفتکش‌ها وارد بندر حدیده شدنددولت یمن پس از تأکید بر حمایت از ابتکار عمل سعودی برای برقراری آتش بس در این کشور، اعلام کرد که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: پس از خروج نیروهای خارجی از افغانستان، جنگ داخلی رخ نخواهد شدوزیر امور خارجه آمریکا تصریح کرد که پس از خروج نیروهای خارجی جنگ داخلی در این کشور احتمال وقوع جنگ داخلی وجود نخواهد داشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دسترسی به توییتر برای شماری از کاربران در چند بازه زمانی مختل شدطبق گزارش سایت داون دتکتور، در چند بازه زمانی مختلف از شب گذشته تا روز شنبه این شبکه اجتماعی دچار اختلال شد به طوریکه بسیاری کاربران با پیغام خطا در ورود به حساب کاربری خود در توییتر روبرو شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام مرموز حساب توییتر زرادخانه هسته‌ای آمریکا رمزگشایی شدرسانه‌های آمریکایی می‌گویند معمای پیام مرموزی را که روز ۸ فروردین (۲۸ مارس) در حساب رسمی توییتر فرماندهی نیروهای اتمی آمریکا منتشر شده بود دریافته‌اند. چه توجیه مسخره ای. در هر صورت فیک نیوز. ارزش خبری نداشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »