توییتر یکی از حساب‌های کاربری خامنه‌ای را به صورت دائم بست | DW | 15.01.2022

توییتر یکی از حساب‌های کاربری علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را پس از انتشار انیمیشنی با محتوای سوء قصد به جان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بست. توییتر اکانت سایت خامنه‌ای را سال گذشته نیز بسته بود.

حساب کاربری خامنه‌ای در توییتر, بسته شدن حساب ترامپ در توییتر

15/01/2022 06:54:00 ب.ظ

توییتر یکی از حساب‌های کاربری علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را پس از انتشار انیمیشنی با محتوای سوء قصد به جان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بست. توییتر اکانت سایت خامنه‌ای را سال گذشته نیز بسته بود.

توییتر یکی از حساب‌های کاربری علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را پس از انتشار انیمیشنی با محتوای سوء قصد به جان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بست. توییتر اکانت سایت خامنه‌ای را سال گذشته نیز بسته بود.

این حساب بعد از انتشار انیمیشنی با مضمون سوء قصد به جان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بسته می‌شود. در این انیمیشین ترامپ به انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی در دی ۱۳۹۸ هدف قرار گرفته می‌شود. قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه بود که در نزدیکی بغداد با حمله پهپادی آمریکا کشته شد. 

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندیدتوییتر اعلام کرده است که حساب کاربری رهبر جمهوری اسلامی به دلیل نقض قوانین این شرکت بسته شده است، اما حساب دیگر خامنه‌ای با بیش از ۸۰۰ هزار دنبال‌کننده همچنان فعال است.این پست توییتری حاوی سخنانی خامنه‌ای بود که در آن ترامپ و مسئولان کشته شدن سلیمانی به انتقام تهدید می‌شوند.

ادامه مطلب: DW فارسی »

ویدئویی از بازگشت دلقک‌های پرو بعد از دوسال کرونا

انجمن فرهنگی دلقک‌ها و سیرک‌بازان پرو در۲۵ می هر سال به افتخار خوزه آلوارز ولز، دلقک محبوب پرویی که در سال ۱۹۸۷ درگذشت، راهپیمایی می‌کند. دلقک‌های پرو از سال ۲۰۰۶ روز دلقک را در لیما جشن می‌گیرند. ادامه مطلب >>

عه اون فیک بود جا داشت خیلی پیشتر تمام حساب‌های وابسته به ایشان را میبست. ایشان به چه حقی میتواند توسط همان رسانه ای که استفاده از آن را برای ۸۰ میلیون ایرانی مظلوم ممنوع کرده افکار و عقاید پوسیده خود را در جهان نشر دهد و از امتیاز آزادی بیان برخوردار باشد ولی ایرانیان دیگر در حسرت آزادی بیان به تروریستان جهانی نباید اجازه داشتن اکانت های شبکه های اجتماعی را داد.اعم از طالبان و خامنه ای و گروه داعش و امثال این ها

آخییییییییششششششش😁 با توجه به اینکه من اول سند ارائه میدهم بعد تشریح مطلب، وضع من در توئیتر بدینگونه👇است. حکم دادگاه سوئد به وضوح آزادی بیاد در غرب را تشریح میکند. jack YouTube instagram SR_Farsi_Dari Etilaatroz ، ، ايران طهران FreeIran Iranian Iran . 🔃 آزادی بیان یعنی تحمل نظر مخالف (180 درجه مخالف نظر خودمان) را داشتن و نه اینکه فقط نظر موافقان خودمان را تحمل کنیم و اجازه انتشار آن‌ها را بدهیم!

توییتر یکی از حساب‌های کاربری خامنه‌ای را به طور دائم بستتوییتر یکی از حساب‌های کاربری رهبر جمهوری اسلامی ایران را در پی انتشار انیمیشنی با مضمون سوءقصد به جان دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، به طور کامل و دائمی مسدود کرد. عجب کار خرابی 🥸 حتما' بایدن بشدت، غمگین، نگران و افسرده خواهد شد 😂 منتظر بسته شدن حساب ایشان در دنیای حقیقی هستیم.

توییتر یکی از حساب‌های خامنه‌ای را برای همیشه بست

سکته مغزی یکی از بازداشت‌شدگان اعتراضات دی‌ماه ۹۶ در پی تزریق دارو😞

فرانسه از ایران خواست فریبا عادل‌خواه را فورا آزاد کند🔺فرانسه از ایران خواست فریبا_عادل‌خواه را فورا آزاد کند ▪️ساندرین پرو، یکی از همکاران خانم عادلخواه، در گفت‌وگو با فرانس۲۴ گفت فریبا عادل‌خواه که در حصر خانگی بود دوباره به زندان_اوین بازگردانده شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: Gt follow فرانسه شکر خورده با آمریکا وانگلیس. جمهوری جور وجنایت را پروردند وبه گراز وحشی تبدیل کردند وانداختند بجان مردم ایران وجهان . حالا این اوباش هیچ خدایی را بنده نیستند فرانسه گُه خورد. ج.ا خیلی هم خوبه، دموکراسی خواهاش هم آخوندای توی قم هستن، اونا خودشون رسیدگی میکنن

کارشناسان سازمان ملل از ایران خواستند اعدام حسین شهبازی را متوقف کندحسین شهبازی که اکنون ۲۰ ساله است در سال ۹۷ و هنگامی که ۱۷ ساله بود به اتهام قتل یکی از همکلاسی‌های خود در یک دعوای چهار نفره بازداشت شد. کارشناسان سازمان ملل به خانواده مقتول اهمیت نمیدهند

شاهزاده اندرو عناوین نظامی و سلطنتی خود را از دست دادشاهزاده اندرو عناوین سلطنتی و نظامی خود را از دست داد، امری که به دنبال خشم فزاینده عمومی نسبت به اتهامات مطرح‌شده علیه او در رابطه با سوءاستفاده جنسی از دختر نوجوانی که جفری...

توییتر روز جمعه ۲۴ دی (۱۴ ژانویه) یکی از حسا‌ب‌های کاربری خامنه‌ای را به دلیل آنچه"نقض ممنوعیت‌های این شبکه اجتماعی" خواند بست. این حساب بعد از انتشار انیمیشنی با مضمون سوء قصد به جان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بسته می‌شود. در این انیمیشین ترامپ به انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی در دی ۱۳۹۸ هدف قرار گرفته می‌شود. قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه بود که در نزدیکی بغداد با حمله پهپادی آمریکا کشته شد.  به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید توییتر اعلام کرده است که حساب کاربری رهبر جمهوری اسلامی به دلیل نقض قوانین این شرکت بسته شده است، اما حساب دیگر خامنه‌ای با بیش از ۸۰۰ هزار دنبال‌کننده همچنان فعال است. این پست توییتری حاوی سخنانی خامنه‌ای بود که در آن ترامپ و مسئولان کشته شدن سلیمانی به انتقام تهدید می‌شوند. پیشینه برخورد با اکانت توییتری سایت خامنه‌ا ی  توییتر  قبلا  نیز توییتی از خامنه‌ای در مورد غیر قابل اعتماد بودن واکسن‌های ساخته شده در ایالات متحده و بریتانیا را حذف کرده بود. در این توییت گفته شده بود که ممکن است این واکسن‌‌ها"ملت‌های دیگر" را آلوده کنند.  در ضمن ممنوعیت اکانت توییتری سایت او پیش‌تر نیز اتفاق افتاده بود. توییتر حساب سایت خامنه‌ای را یک سال پیش، پس از آن که ترامپ به"انتقام حتمی" تهدید شد بست. در این توییت که به فارسی انتشار یافته گفته شده بود که انتقام سلیمانی اجتناب‌ناپذیر است. قاسم سلیمانی در سوم ژانویه ۲۰۲۰ کشته شد. در حمله پهپادی آمریکا به خودروی حامل او، ابومهدی المهندس، جانشین فرمانده حشدالشعبی و چند عضو دیگر این گروه نیز کشته شدند. وزارت دفاع آمریكا در آن زمان اعلام کرده بود که حمله به سلیمانی بر اساس دستورالعمل‌های دونالد ترامپ صورت گرفته است. توییتر اکانت ترامپ را با بیش از ۸۸ میلیون دنبال‌کننده تنها چند روز مانده به مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی آمریکا به اتهام"ترویج خشونت" برای همیشه بست. در همین زمینه: