توییتر, ایران, آمریکا, توییتر, اف بی آی, ایران, انتخابات آمریکا, Newsletter

توییتر, ایران

توییتر ۱۳۰ حساب کاربری مرتبط با ایران را حذف کرد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

01/10/2020 07:14:00 ق.ظ

🔺 توییتر ۱۳۰ حساب کاربری مرتبط با ایران را حذف کرد توییتر می‌گوید براساس اطلاعات ارائه شده از سوی اف‌بی‌آی، حدود ۱۳۰ حساب توییتر ی مرتبط با ایران را که همزمان با نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قصد اخلال در بحث های عمومی را داشتند حذف کرده است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

توییتر اعلام کرد که براساس اطلاعات ارائه شده از سوی پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، حدود ۱۳۰ حساب توییتری مرتبط با ایران را که همزمان با نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قصد اخلال در بحث های عمومی را داشتند، حذف کرده است.بنا بر اعلام رسمی توییتر این اکانت‌ها چون به سرعت حذف شدند نتوانستند تاثیری بگذارند.

روابط برخی کشورهای اسلامی با رژیم اشغالگر قدس، زمینه ساز توهین به ساحت پیامبر اعظم است بیش از نیمی از فوتی‌های روزانه کرونا مربوط به تهران است امیر سرتیپ صباحی فرد:امنیت آسمان ایران، خط قرمز پدافند هوایی ارتش است

توییتر از اف‌بی‌آی تشکر کرده و می‌گوید که در این زمینه «هوشیار» خواهد ماند.پیش از این در تاریخ ۲۰ شهریور شورای امنیت ملی آمریکا اعلام کرده بود که رژیم ایران برای تحت تاثیر قرار دادن انتخابات ایالات متحده، به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده در اینترنت ادامه می‌دهد.

شورای امنیت ملی آمریکا: ایران برای اثرگذاری بر انتخابات، اطلاعات گمراه‌کننده منتشر می‌‌کندشورای امنیت ملی آمریکا می‌گوید که ایران برای تحت تاثیر قرار دادن انتخابات ایالات متحده، به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده در اینترنت ادامه می‌دهد.اوایل شهریور ماه نیز، ژنرال پال میکی ناکاسونی،‌ رئیس آژانس امنیت ملی و ریاست فرماندهی سایبری ایالات متحده آمریکا، اعلام کرده بود که ایران به کارزارهای تاثیر‌گذاری آنلاین، فعالیت‌های جاسوسی، و حملات علیه نهادهای دولتی و بخش‌های صنعتی می‌پردازد.

رئیس آژانس امنیت ملی آمریکا با اعلام سیاست جدید فرماندهی سایبری ایالات متحده اعلام کرد طبق برنامه چشم‌انداز دفاعی، رویکرد فعال و پیشگیرانه اختیار کرده و با تهدیدهای حوزه سایبری برخورد جدی خواهد داشت.ویلیام اوانینا، رئیس مرکز ضداطلاعات و امنیت ملی آمریکا، هم پیشتر از فعالیت‌های ادامه‌دار چین، روسیه، و جمهوری اسلامی ایران به منظور تاثیرگذاری بر روند انتخابات ریاست‌جمهوری نوامبر ۲۰۲۰ و تضعیف نهادهای دموکراتیک ایالات متحده خبر داده بود.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

نبرد قره‌باغ؛ اشک و ناله مادر آذربایجانی بر مزار فرزند سربازش

جمهوری خودخوانده‌ آرتساخ (قره باغ) می‌گوید بیش از ۶۰۰ نفر از «پرسنل دفاعی‌اش» بر اثر حملات ارتش آذربایجان کشته شده‌اند. آذربایجان که شمار تلفات جانی نظامیانش را اعلام نمی‌کند می‌گوید ۴۳ شهروند غیرنظامی‌اش در گلوله‌باران و حملات موشکی نیروهای ارمنی کشته شده‌اند.

خب بستن دو دقیقه بعد سایبری های سپاه اکانت جدید میسازند 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼🥳🥳🥳 تویتر راسیست چرا حق ندارد حساب کسی را ببندد چرا موقع انتخابات کشورهای دیگر این کار را نمیکند 130 تا شاید باز هم کم باشد، اما باید با انسان های نادان هم آشنا شد. مرز کشی این بازی واقعا کار سختی است. داستانی ست درک و فکر و احساس انسان واقعا. سیاست بر اساس منافع ها همیشه مشکل ساز است.

بنظرم این نقض آزادی بیان هستش چه ترسی دارند از ایران 😆😆😆 چند تا حساب کاربری چه اخلالی میتونه تو کشوری که این همه ادعای قوی بودن داشته باشه ؟ چه آزادی بیانی! مگه صدای آمریکا هم درباره مسائل داخلی ایران اظهار نظر نمی‌کند؟! پس چرا مسدودتان نمی‌کنند؟ از احکام قضایی تا انتخابات ایران نفرت‌پراکنی می‌کنید جاوید ایران جاوید شاه✊✌✊✌✊✌✊🙏🙏🙏✊✌✊✌✊✌✊

حساب دزد ریش تراش هم بسته شد؟؟!! تمامی رهبران تروریست ایران در توییتر حساب کاربری دارند و ۲۴ ساعت مردم سایر کشورها را تهدید به نابودی و قتل می کنند همچنان فعال و مشغول هستند....! چرا؟ آلله هم الاعلم!!!! جاوید ایران جاوید شاه جاوید ایران جاوید شاه✊✌✊✌✊✌✊🙏🙏🙏✊✌✊✌✊✌✊ جاوید ایران جاوید شاه Making iran scare scrow.god help iran.

خیلی غلط کرده مرگ بر شعار آزادی بیان و شرافت نجس شما احتمالا از ترامپ طرفداری می‌کرده‌اند، برای همین حذف شده‌اند. هر وقت خامنه‌ای رو حذف کرد خبرم کن‌

داور زن است، صداوسیما بازی را تحریم می‌کند

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ مناظره اول در راه است - BBC News فارسینخستین مناظره میان دونالد ترامپ و جو بایدن، نامزدهای حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امشب در کلیولند ایالت اوهایو برگزار می‌شود.

کیت‌های تست کرونای ۱۵ تا ۳۰ دقیقه‌ای در راه استدر حالی که اخبار مربوط به تهیه و توزیع کیت‌های تست سریع کرونا در جهان در حال انتشار است، یک شرکت چینی به نام کایوت اعلام کرد «سریع‌ترین» دستگاه جهان برای آزمایش پی‌سی‌آر با اعلام نتیجه ۳۰ دقیقه‌ای را ساخته است.

چاووش‌اوغلو: تنها راه‌حل این مسئله عقب‌نشینی نیروهای ارمنستان از خاک آذربایجان استچاووش‌اوغلو: تنها راه‌حل این مسئله عقب‌نشینی نیروهای ارمنستان از خاک آذربایجان است Rezahn01 hahahahahahhahah. felan ke ridin. hahahahaha 🌷

استفاده از ماسک به ۵۸ درصد کاهش یافته است/ ۵ میلیون دوز واکسن آنفولانزا وارد کشور شده استسخنگوی دولت با اشاره به کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، تاکید کرد که در ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفته شده با عدم رعایت‌ها برخورد شود.

یک تانکر حامل سوخت ایران وارد آب‌های ونزوئلا شده است | DW | 29.09.2020به‌رغم تهدیدهای آمریکا ، همکاری دو کشور ایران و ونزوئلا در عرصه سوخت و فعالیت‌های سایبری همچنان ادامه دارد. یک تانکر حامل سوخت ایران وارد آب‌های ونزوئلا شده است و دو تانکر دیگر در مسیر مشابهی به سوی ونزوئلا در حرکت هستند. خاک بر سر آمریکا. کاش قدرت نظامی، اقتصادی و سیاسی آمریکا دست ایران بود. بهشون می فهماندیم از این قدرت چطوری باید استفاده کرد. نیست و نابودشون می کریم. حتی نمی گذاشتیم یک دست هم ازشون باقی بمونه. دمش گرم