توییتر ده‌ها حساب کاربری ایرانی را به دلیل تحریک اعتراضات در آمریکا بست

18/07/1399 05:36:00 ب.ظ

توییتر اعلام کرد مجموعه‌ای از حساب‌های کاربری مستقر در ایران را که در تلاش برای تحریک هر چه بیشتر اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا بوده‌اند، مسدود کرده است جزئیات بیشتر🔽

توییتر اعلام کرد مجموعه‌ای از حساب‌های کاربری مستقر در ایران را که در تلاش برای تحریک هر چه بیشتر اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا بوده‌اند، مسدود کرده است. مرگ جورج فلوید، شهروند سیاهپوست آمریکایی در جریان بازداشت به دست نیروهای پلیس در تاریخ ۲۵ مه گذشته (۵ خرداد)، به بروز اعتراض‌های گسترده‌ای در سراسر ایالات متحده انجامید.

در جریان این اعتراض‌ها جنبشی به نام «جان سیاهان مهم است» در آمریکا شکل گرفت که هدف از آن اعتراض به نابرابری‌های نژادی موجود و رفتار خشن و تحقیرآمیز پلیس با شهروندان آفریقایی‌تبار در این کشور بود.

اپلیکیشن یورونیوز را از پل استور دانلود کنید در همان زمان رهبران ایران مرگ جورج فلوید در آمریکا را محکوم کرده و رسانه‌های ایران اعتراضاتی را که در پی آن روی داد به شکلی گسترده پوشش دادند. توییتر همچنین اعلام کرد بیش از ۹۰۰ حساب مرتبط با ارتش تایلند را به دلیل حمله به شخصیت‌های برجسته مخالف و انتشار تبلیغات حامی دولت و ارتش در جریان اعتراضات در این کشور بسته است.

روز پنجشنبه فیس بوک نیز با انتشار بیانیه‌ای گفت که برخی حساب‌های کاربری این شبکه در چندین کشور را بسته و گفته است که این حساب‌ها مربوط به برخی شبکه‌های دولتی یا نظامی است که اطلاعات «غیرقانونی» منتشر می‌کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

پلیس‌های سیاه‌پوشی که در ویدیوی مجرم‌گردانی متهمان را می‌زدند، چه کسانی هستند؟shimashahrabi بله، اینکه که این فقط یه نمایش قدرت و ایجاد وحشت برای مردم هستش که شکی توش نیست.تعدادی میفهمند و تعدادی هم می‌گن دارن ارازل و اوباش رو تنبیه می‌کنند،نه خیر این فقط نمایش ترس و وحشت هستش‌‌. shimashahrabi The Iranian regime wants the United States to build ISIS !! But you see what ISIS is? shimashahrabi بیمار روانی!

روسیه موشک فراصوتی جدید خود را «با موفقیت» در دریای سفید آزمایش کردولادیمیر پوتین که روز چهارشنبه ۶۸ ساله شد آزمایش موشک جدید را «رویدادی بزرگ» برای روسیه خواند. موفق باشه انشالا، برایش دعا میکنیم مث عکس سمت چپ🤲🏻📿 People getting stupid all about killing

یونان خطاب به ترکیه: بازگشایی استراحتگاه ساحلی در قبرس را متوقف کنیدیونان از ترکیه خواست تا از بازگشایی یک استراحتگاه ساحلی متروکه در شهر واروشا در قبرس شمالی دست بردارد

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!

آذربایجان سفیر خود در آتن را فراخواندوزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان سفیر خود در یونان را به باکو فراخواند. - خبرگزاری آناتولی

مرگ دختر ۵ ساله کپرنشین در میناب، خودکشی یک جوان در شوش