توکیو۲۰۲۰؛ نخستین مورد ابتلا به کووید۱۹ در دهکده المپیک ثبت شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توکیو۲۰۲۰؛ نخستین مورد ابتلا به کووید۱۹ در دهکده المپیک ثبت شد جزئیات بیشتر🔽

دولت ژاپن و مسئولان برگزارکننده این بازی‌ها پیش‌تر اعلام کرده بودند که بازی‌های پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.سیکو هاشیموتو، رئیس کمیته برگزار کننده این بازی‌ها در تازه‌ترین اظهارات خود گفته است: «ما تمام تلاش خود را برای برگزاری‌های بازی‌ها در شرایط کاملا امن و در جهت جلوگیری از گسترش بیماری کووید به خرج خواهیم داد. با این حال در صورت ثبت و تایید موارد آلودگی به ویروس برنامه مشخصی برای کنترل و مواجه‌شدن با چنین شرایط داریم.

این در حالیست که شمار موارد ابتلا به بیماری کووید۱۹ در توکیو و دیگر شهرهای ژاپن رو به افزایش است و دولت تا ۲۲ ماه اوت در این کشور وضعیت اضطراری بهداشتی اعلام کرده است. تدابیر و اقدامات ویژه به ظاهر برای اطمینان بخشیدن به شهروندان در خصوص کنترل کامل شرایط بهداشتی کافی نبوده و همچنان بخش بزرگی از ساکنان پایتخت ژاپن به شدت مخالف برگزاری بازی‌ها هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Women_are_not_excluded_from_peace زنان_ازصلح_حذف_نمیشوند ښځو_له_سولی_ڂخه_نه_رنگول_کیږی لا_يمكن_إبعاد_النساء_من_مشروع_السلام Не_исключайте_женщин_из_мирных_переговоров ایاللر_تینچلیکدن_چیقریب_تشلنمه_یدی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقایسه نتایج دو نظرسنجی؛ واکسن‌گریزی در اروپا و ناامیدی از دسترسی به واکسن در ایراندر حالی که نتایج نظرسنجی یوروفَوند نشان می‌دهد که تنها حدود ۶۴ درصد بزرگسالان ساکن در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تمایل به دریافت واکسن کرونا دارند؛ همزمان نظرسنجی انجام شده در ایران حاکیست که ۲۶ درصد مردم از دسترسی به واکسن ناامید شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات در شهرهای خوزستان در اعتراض به بی‌‌آبی | DW | 16.07.2021تصاویر منتشره در شبکه‌های اجتماعی حاکی از تظاهرات در شهرهای مختلف استان خوزستان در اعتراض به بی‌برقی، بی‌آبی و انتقال آب به نواحی دیگر است. در برخی ویدئوها صدای تیراندازی شنیده می‌شود. به لطف دولت های اروپایی به رهبری فرانسه وباچراغ سبز آمریکا،لیبی از دستقذافی رها شد وبه دمکراسی وآزادی دست یافت. فروش برده درلیبی، وتنفروشی زنان نگونبخت بخاطر یک لیوان آب نوشیدنی!. یادتان هست چه کسانی در BBC میگفتند ایران هم باید «لیبیایی» شود؟ بهتر نیست روی سیل ویرانگر آلمان که صدها کشته و مفقود داشته تمرکز و اطلاع رسانی کتید؟ کدام یک برای شما مهمتر است: اعتراض به حق برخی شهروندان در خوزستان به عملکرد دولت و حکومت شان به دلیل برخی مسائل داخلی، یا کشته شدن صدها آلمانی و ویرانی کامل برخی شهرها در اثر سیل در آلمان؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات در شهرهای مختلف استان خوزستان ایران در اعتراض به بی‌آبیبر اساس گزارش‌ها معترضان در شهرهای حمیدیه، شادگان، سوسنگرد، ماهشهر و منطقه زرگان، دشت آزادگان، کوت عبدالله و قلعه کنعان شهر اهواز دست به برپایی تجمع زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارسال نیروهای ضد شورش در پاسخ به اعتراضات مردم عرب اهواز به بحران بی‌آبیدر دومین روز از اعتراضات گسترده مردم عرب اهواز به ابربحران بی‌آبی و قطع حقابه کشاورزی و تالاب‌های منطقه، مقامات به گسیل خودروها و نیروهای ضد شورش جهت سرکوب شورش نه ضد شورش وقتی اعتراضی در اهواز میشه، این العربیه حرومزاده فوری آنرا قومی و قبیله ایی کرده و رنگ تجزیه طلبی به آن می دهد و سرکوب کردن آنرا برای ج.ا آیانتر و موجه می کند.... العربیه دستش در دست رژیم ج.ا در سرکوب و جنایت است
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تلف شدن دام‌ها در گمبوعه و هورالعظیم از بی‌آبی / فکری به حال بی‌آبی خوزستان شودنماینده ولی فقیه در خوزستان: *دام‌ها در گمبوعه و هورالعظیم از بی‌آبی تلف شدند *فکری به حال بی‌آبی خوزستان شود *خوزستان از نظر بحران با استان‌های دیگر کشور قابل مقایسه نیست *اکنون همه رسانه‌های خارج از کشور روی خوزستان تمرکز کرده‌اند قیمت هر گلوله به اندازه ده تا اب معدنی هست اما رژیم حاضره هزارها گلوله به طرف مردم شلیک کنه اما صدتا اب معدنی به مردم ارسال نکنه خوزستان خوزستان_تنها_نیست چقدر دیر زبون باز میکنند. فکر ذکرشون رسانه های خارج از کشوره که چی در موردشون میگن .نه اون میلیونها مردم تشنه و حیواناتشون که دارن تشنگی میمیرن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت بایدن به شرکت‌های آمریکایی در مورد تجارت با هنگ کنگ هشدار داد♦️ با ادامه سرکوب آزادی‌های سیاسی و اقتصادی در هنگ کنگ از سوی چین دولت جو بايدن روز جمعه ۲۵ تیر به شرکت‌های آمریکایی در مورد تجارت با شرکت‌های هنگ کنگی هشدار داد و شمار دیگری از مقام‌های چینی را به فهرست تحریم‌های آمریکا اضافه کرد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »