تل‌ابیض, *ترکیه

تل‌ابیض, *ترکیه

توپخانه‌های ارتش ترکیه، اهداف تروریست‌ها در تل ابیض را هدف قرار دادند

توپخانه‌های ارتش #ترکیه، اهداف تروریست‌ها در #تل‌ابیض را هدف قرار دادند

9.10.2019

توپخانه‌های ارتش ترکیه، اهداف تروریست‌ها در تل‌ابیض را هدف قرار دادند

در چارچوب عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه٬ توپخانه‌های ارتش کشور اهداف تروریست‌ها در تل ابیض را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

در پی این حملات توپخانه ای از منطقه تل ابیض که در مقابل شهرستان آکچای قلعه ترکیه در آن سوی مرز قرار دارد ستونهای از دود به سمت آسمان بلند شده است.

در عین حال٬ نوای سرود مهتران در خیابان ها و کوچه های آکچا قلعه نیز شنیده می شود. هشدارهایی نیز به شهروندان این منطقه ابلاغ می شوند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی

وقوع انفجار در کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستانشاهدان عینی و پلیس غزنی به بی‌بی‌سی گفته که دقایق قبل انفجاری در داخل یک کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده است. به گفته این افراد، انفجار تلفاتی نیز در پی‌داشته است.

رزمایش «غیرمترقبه» ارتش ایران در مرزهای شمال‌غربیهم‌زمان با تحولات در مرز ترکیه و سوریه و درحالی‌که براساس گزارش‌ها ارتش ترکیه در شرف ورود به شمال سوریه است، نیروی_زمینی_ارتش جمهوری اسلامی ایران، بامداد چهارشنبه، در مرز ترکیه در غرب و شمال‌غربی ایران، رزمایشی از پیش اعلام‌نشده برگزار کرد. رزمایش و همچنان ژ۳ اسلحه سازمانی ارتش جمهوری اسلامی است

رزمایش غیر مترقبه ارتش در منطقه شمال غرب ایرانفرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفته است که نیمه شب گذشته این ماموریت به یگان‌های ارتش ابلاغ شد و این یگان‌ها بلافاصله وارد منطقه رزمایش شدند.

رزمایش غیرمترقبه ارتش ایران در ارومیه

برگزاری رزمایش 'غیرمترقبه' ارتش ایران در نزدیکی مرز ترکیه | DW | 09.10.2019هم‌زمان با تحرکات ترکیه در شمال شرق سوریه، ارتش ایران رزمایش 'غیرمترقبه' خود در شمال غرب کشور را آغاز کرد. رزمایشی هم در جنوب ایران در جریان است. این رزمایش‌ها حاوی پیام‌هایی برای 'دشمنان' و 'نیروهای فرامنطقه‌ای' هستند. آمادگی برای سرکوب کردها ... کاری که نظام ولایت فقیه همواره انجام میدهد.

عراق: 165 کشته در ادامه تظاهارت ضد دولتی در عراقوزارت بهداشت عراق: مرگ حدود 165 نفر در اعتراضات اخیر در بیمارستان های ما به ثبت رسیده است

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

09 اُكتبر 2019, چهارشنبه اخبار

اخبار قبلی

چاووش‌اوغلو: عملیات چشمه صلح مطابق با قوانین بین‌المللی اجرا می شود

اخبار بعدی

چاووش‌اوغلو: سفیر ایران در ترکیه را در جریان عملیات چشمه صلح قرار دادیم
اخبار قبلی اخبار بعدی