توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی به قید وثیقه آزاد شد | DW | 22.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هرانا از آزادی توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی به قید وثیقه خبر داده است. توماج صالحی قبلا در منزل خود در اصفهان بازداشت شده بود. علت بازداشت او 'تبلیغ علیه نظام' اعلام شده است.

هرانا از آزادی توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی به قید وثیقه خبر داده است. توماج صالحی قبلا در منزل خود در اصفهان بازداشت شده بود. علت بازداشت او"تبلیغ علیه نظام" اعلام شده است.

توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی ایران که یک هفته پیش در منزلش در أصفهان دستگیر شده بود، روز سه‌شنبه ۳۰ شهریور به قید وثیقه از زندان دستگرد اصفهان آزاد شد. آزادی توماج صالحی بعد از اعتراض نهادهای حقوق بشری از جمله سازمان عفوبین‌الملل انجام گرفت. عفو بین‌الملل در یک توییت خواهان"آزادی فوری و بدون قید و شرط" توماج صالحی خواننده معترض رپ شده بود.

هرانا به نقل از میر رئیسیان وکیل مدافع توماج صالحی در ارتباط با اتهامات این خواننده نوشته است: «به صورت غیررسمی به پدرش گفته شده اتهام توماج تبلیغ علیه نظام است.»ترانه‌های او اغلب مفهمومی اعتراضی دارد؛ ترانه‌‌هایی که او در آن به سروده شاعر"با چند بیت پا به پای جنگ، تا انقلاب و آزادی این اردوگاه مرگ" رفته است یا سروده‌هایی که در آنها بر شنونده نهیب می‌زند که"اگر خودت را به خواب زدی، وقتی خون‌ها را می‌ریختند، تو هم همدست ظالم هستی".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دور افتادن شاعر و خواننده میگیرن؟ مفسد اقتصادی تموم شد؟

والله که تا هفته پیش اسمش هم نشنیده بودیم. ج.ا.ا استاد مطرح کردن کسخل ها و بسته بندی کردنشون بجای اپزیسیون هست

وضعیت خبرگزاری های خارجی جوری شده که آدم نمیدونه باور کنه یا نه.

تبلیغ علیه نظام نکرده بلکه برعلیه طالبان رپ خوانده بود. متاسفانه اینروز ها ایران تبدل به بلندگو و وزیر خارجه طالبان شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توماج صالحی همچنان در بازداشت است؛ انتشار اطلاعات ضد و نقیض درباره وضعیت پروندهتوماج_صالحی همچنان در بازداشت است؛ انتشار اطلاعات ضد و نقیض درباره وضعیت پرونده این در حالی است که وکیل آقای صالحی هنوز تعیین وثیقه و احتمال آزادی این هنرمند زندانی را تأیید نکرده است ⬇️ بیشتر بخوانید: توماج_صالحی‌_را_آزاد_کنید شيداى_همدانى_را_آزاد_كنيد نه_به_جمهوري_اسلامي مرگ_بر_خامنه‌ای The international community has besieged Afghanistan economically & now demanding that Afghans shall educate people, employ women, fight poverty, terrorism and other issues. UnfreezeAfgMoney
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خبرگزاری رسمی سودان: کودتاچیان بازداشت و تحقیقات در این زمینه آغاز شده استخبرگزاری رسمی سودان: کودتای نظامی توسط ارتش و نیروهای امنیتی خنثی شد و کودتاچیان بازداشت و تحقیقات در این زمینه آغاز شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نصیر مشکوری: آثار توماج صالحی وارد مرحله تازه‌ای از اعتراضات اجتماعی و مدنی شده است🔺 نصیر مشکوری: آثار توماج صالحی وارد مرحله تازه‌ای از اعتراضات اجتماعی و مدنی شده است ◾ نصیر مشکوری، منتقد موسیقی، از جمله دلایل مطرح شدن موسیقی رپ توماج را «مضامین اعتراضی نشانه‌رفته به حاکمیت جمهوری اسلامی ایران» می‌داند. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دبیر ستاد مرکزی اربعین: کلیپ منتشره از تجمع در مرز شلمچه، آرشیوی استدبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با تاکید بر این موضوع که امسال مرزهای زمینی کشور برای شرکت در مراسم امسال اربعین حسینی بسته است، گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی آرشیوی است و هیچ موردی از حضور مردم در مرزهای غربی کشور وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: دولت الدبیبه تنها دولت مشروع در لیبی استماموریت پشتیبانی سازمان ملل در لیبی با اعتراض به رای‌گیری در مجلس طبرق برای انحلال دولت وحدت ملی، تاکید کرد که دولت الدبیبه تنها دولت مشروع در لیبی تا روی کار آمدن دولت منتخب در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه: ناامنی غذایی در افغانستان افزایش یافته استمسئول بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه در افغانستان با اشاره به نیاز بیش از 18 میلیون نفر از مردم این کشور به کمک‌های بشردوستانه، در خصوص افزایش ناامنی غذایی هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »