تولید پارچه از 8.7 میلیون بطری پلاستیکی مستعمل توسط شرکت «یونسا» ترکیه

06/10/1400 05:23:00 ب.ظ

تولید پارچه از 8.7 میلیون بطری پلاستیکی مستعمل توسط شرکت «یونسا» ترکیه شرکت «یونسا» ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید پارچه در جهان، با بازیافت 8.7 میلیون بطری پلاستیکی، پارچه تولید کرد.

شرکت «یونسا» ترکیه با بازیافت 8.7 میلیون بطری پلاستیکی، پارچه تولید کرد. - خبرگزاری آناتولی 27.12.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی شرکت «یونسا» ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید پارچه در جهان، با بازیافت 8.7 میلیون بطری پلاستیکی، پارچه تولید کرد.

براساس داده‌های منتشر شده از سوی شرکت «Unifi» آمریکا که در زمینه بازیافت فعالیت می‌کند، شرکت یونسا در تولید انواع پارچه از 147 هزار کیلوگرم مواد بازیافتی استفاده کرده است.

این میزان مواد بازیافتی معادل 8 میلیون و 765 هزار عدد بطری پلاستیکی مستعمل است. شرکت یونسا نیز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده که علاوه بر تولید پارچه از مواد بازیافتی، بسیاری از پارچه های تولیدی این شرکت قابلیت تجزیه در طبیعت را دارند.

مصطفی سرمه‌گوز، مدیرعامل شرکت یونسا نیز تاکید کرده که این شرکت همواره در تمامی پروسه‌های روند تولید به حفاظت از محیط‌زیست پایبند است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

تاکید معاون اول رییس جمهور بر حضور موثر بخش خصوصی برای بهبود وضعیت اقتصاد و تولید کشورجلسه معاون اول رئیس جمهور با اعضای هیات رئیسه اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف کشور/ دکتر مخبر: حضور موثر و فعالانه بخش خصوصی یکی از راه‌های بهبود وضعیت اقتصاد کشور است/ دولت بنا دارد به عنوان ناظر و نه مداخله گر در کنار فعالین حوزه تولید و صادرات باشد قتل کلی آدم بخاطر کورونا و قضیه ی واکسن، گردن این پفیوزه و باید محاکمه بشه. واکسن_گیت واکسن_برکت سود بانکی صفر شود نقدینه گی ایجاد نشود پول نجومی قطع شود معافیت مالیاتی حذف شود از نیروهای جوانتر برخوردار شود.

اردوغان: کمک‌های ترکیه به اندونزی طی سال‌های اخیر به بیش از 75 میلیون دلار رسیده استاردوغان: کمک‌های ترکیه به اندونزی طی سال‌های اخیر به بیش از 75 میلیون دلار رسیده است رئیس جمهور ترکیه گفت که کمک‌های کشور به اندونزی پس از سونامی سال 2004 به بیش از 75 میلیون دلار رسیده است.

کاهش صادرات گاز ایران به عراق تا مرز ۸ میلیون متر مکعب/ فروش برق ترکیه تهدیدی برای ما نیستعضو هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت: به علت کاهش صادرات گاز ایران از ۵۲ میلیون متر مکعب به ۸ میلیون متر مکعب، ۳۴۰۰ مگاوات از تولید برق عراق از مدار خارج شده است. اگر ما گاز کافی هم به عراق بدهیم کل تولید برق این کشور کمتر از ۱۵ هزار مگاوات است در حالی که عراق دست کم ۲۰ هزار مگاوات برق نیاز دارد.

ده فیلم برتر ۲۰۲۱از بین حدود ۵۰۰ فیلم که در سال ۲۰۲۱ در جشنواره‌های جهانی به نمایش در آمدند یا در سینماهای اروپا روی پرده رفتند، ۱۰ فیلم برتر را از نگاه محمد عبدی مرور کنید.

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 128 میلیون و 349 هزار و 256 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی از خبرگزاری آناتولی خواهش میکنیم اخبار مربوط به هلیگان را پوشش دهد. تنها یک تیتر میتواند باعث نجات هزاران نفر شود.

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 128 میلیون و 654 هزار و 886 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی