تولید بیش از 141 هزار وسیله نقلیه طی شش ماه گذشته در ساکاریای ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صنایع خودروسازی استان ساکاریای ترکیه در نیمه نخست سال‌جاری در مجموع 141 هزار و 495 دستگاه خودرو تولید کرده است.بر اساس داده‌های انجمن صنعت خودروسازی ترکیه٬ صنایع خودروسازی استان ساکاریا که 19.

3 درصد صادرات خودرو کشور را به خود اختصاص داده است٬ در نیمه نخست سال‌جاری در مجموع 141 هزار و 495 دستگاه خودرو تولید کرده است.

بر این اساس، صنعت خودرو سازی ساکاریا در مدت مذکور٬ 18.9 درصد از کل صادرات خودرو ترکیه را به تنهایی به خود اختصاص داده و روزانه 786 دستگاه خودرو در این استان تولید شده است. استان ساکاریا با برخورداری از صنایع خودروسازی، آهن و فلزات، موادشیمیایی، الکتریک و الکترونیک، فولاد و سیمان در شش ماه اول سال‌جاری 2 میلیارد و 639 میلیون و 286 هزار دلار در درآمد کشور سهم داشته است.124 هزار و 474 دستگاه خودروی تولید شده ساکاریا که معادل 88 درصد از کل وسایل نقلیه تولید شده در کارخانه های خودرو سازی این استان است به خارج از کشور صادر شده است.

سال گذشته، این استان در 6 ماه اول سال٬ 123 هزار و 982 خودرو به خارج از کشور صادر و به اقتصاد کشور کمک کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از یکهزار نفر در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شدند | DW | 27.07.2019با حمله نیروهای پلیس روسیه به تجمع بزرگی که از سوی نیروهای اپوزیسیون در مسکو برگزار شده بود بیش از یکهزار تن از تظاهرکنندگان بازداشت شدند. در این تظاهرات تعدادی از سیاستمداران مخالف دولت نیز شرکت داشتند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سویلو: طی امسال بیش از 165 هزار مهاجر غیرقانونی در ترکیه دستگیر شده‌اند- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله انتحاری در کابل بیش از ۲۰ کشته بر جای گذاشتدر جریان یک حمله انتحاری به دفتر امرالله صالح، نامزد پست معاون رئیس جمهوری افغانستان، دست‌کم ۲۰ کشته و ۵۰ زخمی بر جای گذاشت. \r\n به گزارش رویترز، مقام‌های رسمی افغانستان گفته‌اند که تعداد کشته‌شده‌های آقای صدای آمریکا چه خبر از کمپ تابستونی توی کالیفرنیا که یک نفر تیراندازی کرد و چهار نفر رو کشت؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سوخت رسانی به «باوند» و «ترمه» در برزیل آغاز شدکار سوخت رسانی به دو کشتی ایرانی که بیش از یک ماه است به دلیل خودداری شرکت دولتی پتروبراس از سوخت‌رسانی به آن‌ها در ساحل برزیل گرفتار شده بودند، آغاز شد. حتما تهدید باید باشه تا ادا در نیارن؟ همین که ایران تهدید کرد در صورت عدم سوخت رسانی به کشتی های ایرانی واردات از برزیل رو متوقف میکنه، دستور سوخت رسانی به کشتی ها صادر شد. ما به گوشت و ذرت برزيل محتاج نيستيم اونا هستن كه به پول ما محتاجن راي دادگاهشونم به همين مبناست میگن تا چوب را بر داری گربه دزده حساب کار دستش می آید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۸۲۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قم توقیف شد- فرمانده انتظامی قم: ۸۲۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال بیت‌کوین به ارزش بیش از ۵۷ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال در این استان توقیف شد. - مدیر روابط عمومی شرکت برق قم: ۳۰۰ دستگاه ماینر در شهرک شکوهیه قم ضبط شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »