تولید کپسول گاز طبیعی توسط یک مهندس ایرانی در ترکیه

20/06/1398 06:22 ب.ظ

یک مهندس ایرانی کارخانه تولید کپسول گاز طبیعی برای نصب در خودرو را با 3 میلیون دلار هزینه، در استان وان ترکیه احداث کرد.

مهدی فیروزی مهندس ایرانی پس از تایید طرحش توسط دانشگاه «یوزونجی ییل» وان ترکیه حدود 3 میلیون دلار برای احداث کارخانه کپسول گاز طبیعی فشرده جهت استفاده در خودرو، هزینه و آن را راه‌اندازی کرد.

کارخانه فوق، طبق آخرین تكنولوژی آلمان و در زمینی به مساحت چهار هکتار احداث شده و با استخدام 20 مهندس و 150 کارگر تولید خود را آغاز کرده است.

در این کارخانه کپسول‌های فشرده تولید می‌شود و خودروهای گازسوز برای ذخیره گاز طبیعی از آنها استفاده کنند. بدین ترتیب مصرف سوخت در ترکیه کاهش می یابد. مهندس مهدی فیروزی در این زمینه به خبرنگار آناتولی در وان گفت:

«احتمال انفجار این کپسول‌ها به هیچ‌وجه وجود ندارد. خودروهایی که گاز طبیعی مصرف می‌کنند از ماشین‌های دارای سیستم ال.پی.جی دارای کیفیت بسیار بهتری هستند. وان برای سرمایه‌گذاری پتانسیل بسیار خوبی دارد. مسئولین این استان نیز همکاری بسیاری خوبی دارند. به این دو دلیل، وان را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردم. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزیر انرژی سعودی: مایلیم برای تولید انرژی برق هسته‌ای اورانیوم تولید و غنی‌سازیمشاهزاده عبدالعزیز بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود وزیر انرژی جدید سعودی دوشنبه 9 سپتامبر 2019 اعلام

نمایشگاه فرانکفورت؛ سبزها خواستار توقف تولید خودروهای شاسی‌بلند شدندبه دلیل آلایندگی بیشتر خودروهای شاسی‌بلند، خودروسازان تلاش دارند تا نمونه‌های محصولات برقی خود را توسعه دهند.

اوپک در ماه اوت تولید نفت خام را افزایش داداوپک با انتشار گزارشی اعلام کرد که تولید نفت خام این سازمان در ماه اوت در مقایسه با ماه ژوئیه با افزایش 136 هزار بشکه‌ای به بیش از 29 میلیون بشکه در روز رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

جان‌ باختن یک زائر ایرانی در حادثه کربلا/ زخمی شدن 7 زائر ایرانی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره وضعیت زائران ایرانی در حادثه روز گذشه در کربلا، با اعلام خبر فوت یک زائر ایرانی در این حادثه، توضیحاتی ارائه کرد. 🎥 توضیحات رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره فوت یک ایرانی در حادثه روز گذشته کربلا ركضه_طويريج

نتانیاهو: ایران در تاسیسات آباده مشغول ساخت سلاح هسته‌ای بودبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل، اعلام کرد ایران مشغول تولید تسلیحات هسته‌ای در یک سایت مخفی واقع در آباده در استان فارس در جنوب این کشور بود.

تلفن همراهی که راز بیوه دو داعشی را لو دادیک زن آلمانی تونسی‌تبار پس از افشاء حضورش در سوریه از طریق اطلاعات قدیمی موجود در تلفن همراهش، روز دوشنبه توسط پلیس هامبورگ بازداشت شد.

یک مهندس ایرانی کارخانه تولید کپسول گاز طبیعی برای نصب در خودرو را با 3 میلیون دلار هزینه، در استان وان ترکیه احداث کرد.وان/خبرگزاری آناتولی

مهدی فیروزی مهندس ایرانی پس از تایید طرحش توسط دانشگاه «یوزونجی ییل» وان ترکیه حدود 3 میلیون دلار برای احداث کارخانه کپسول گاز طبیعی فشرده جهت استفاده در خودرو، هزینه و آن را راه‌اندازی کرد.

کارخانه فوق، طبق آخرین تكنولوژی آلمان و در زمینی به مساحت چهار هکتار احداث شده و با استخدام 20 مهندس و 150 کارگر تولید خود را آغاز کرده است.

در این کارخانه کپسول‌های فشرده تولید می‌شود و خودروهای گازسوز برای ذخیره گاز طبیعی از آنها استفاده کنند. بدین ترتیب مصرف سوخت در ترکیه کاهش می یابد.

مهندس مهدی فیروزی در این زمینه به خبرنگار آناتولی در وان گفت:

«احتمال انفجار این کپسول‌ها به هیچ‌وجه وجود ندارد. خودروهایی که گاز طبیعی مصرف می‌کنند از ماشین‌های دارای سیستم ال.پی.جی دارای کیفیت بسیار بهتری هستند.

وان برای سرمایه‌گذاری پتانسیل بسیار خوبی دارد. مسئولین این استان نیز همکاری بسیاری خوبی دارند. به این دو دلیل، وان را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردم.

امیدواریم اقدامات ما راه را برای دیگر سرمایه‌گذاران باز کند. مطمئنم که منطقه از این کارخانه استفاده بسیاری خواهد کرد. احداث کارخانه تولید کپسول گاز طبیعی باعث ایجاد در وان نیز می‌شود».