تولید انبوه و موفقیت‌آمیز تفنگ ملی در ترکیه

29/05/1398 02:41:00 ب.ظ

تولید انبوه و موفقیت‌آمیز تفنگ ملی در ترکیه

تولید انبوه تفنگ مدرن «MPT-76 » ترکیه با موفقیت ادامه دارد و تاکنون هزاران قبضه از آن به نیروهای مسلح کشور تحویل داده شده است. - خبرگزاری آناتولی Göksel Yıldırım,Goletekin Akhondzadeh | 20.08.

2019 Ankara آنکارا/خبرگزاری آناتولی در ادامه تلاش برای تامین تسلیحات نیروهای مسلح ترکیه از سلاح‌های ملی تاکنون 40 هزار قبضه تفنگ مدرن «MPT-76» تولید شده است.

تولید انبوه این تفنگ نیاز فنی و تاکتیکی نیروهای مسلح ترکیه را تامین کرده و کاربرد آن در شرایط جنگی و اقلیمی آغاز شده است و ادامه دارد. تاکنون بیش 4500 تفنگ از نوع مذکور به نیروهای امنیتی ترکیه تحویل داده شده است. این تفنگ پیاده توسط مهندسان و كارگران ترک و با امکانات داخلی طراحی و ساخته است.

این تفنگ در محیط های مختلف از هوای بارانی و سرد گرفته تا طوفان و هوای بسیار گرم با موفقیت مورد آزمایش قرار گرفته است. این اسلحه هر دقیقه 700 گلوله شلیک می کند. این تفنگ دارای 4.4 کیلوگرم و 600 متر برد موثر و سرعت اوليه گلوله 800 متر در ثانیه است. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مطابق دستور اماکن تولید مانتوی بدون دکمه ممنوع است/ افزایش مالیات باعث ضربه به تولید می‌شودرئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه اظهار داشت:ما در لباس‌های مردانه هیچگونه محدودیتی نداریم اما مطابق دستور اماکن تولید هر مدل مانتویی که دکمه نداشته باشد ممنوع است و ما نیز با این امر برخورد می‌کنیم.

پارسایی: خودروسازها ناکارآمدی خود را در زمین تولید ملی می‌اندازندسخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مافیای قدرتمند خودرو اجازه نداده تاکنون هیچ تحقیق و تفحصی در مجلس در خصوص صنعت خودرو به نتیجه برسد، گفت: شگرد دائمی صنعت خودروسازی این است که ناکارآمدی خود را در پس تولید ملی و اشتغال پنهان کرده و با همین حربه تاکنون منتقدین خود را آچمز کرده‌اند.

یک سریال انیمیشن حادثه‌ای با محوریت «الویس پریسلی» تولید می‌شود🔺 یک سریال انیمیشن حادثه‌ای با محوریت «الویس پریسلی» تولید می‌شود ⚡️شبکه اینترنتی نتفلیکس از آغاز تولید یک سریال انیمیشن جدید با عنوان «مأمور کینگ» (به انگلیسی: Agent King) که شخصیت اصلی آن «الویس پریسلی» خواننده فقید آمریکایی است، خبر داد.

حذف مقررات و موانع دست و پاگیر لازمه رونق بخش تولید و بهبود فضای کسب و کار است/ لزوم تسریع در تخلیه کالا‌های اساسی از بنادر کشورمعاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: حذف مقررات و موانع دست و پاگیر لازمه رونق بخش تولید و بهبود فضای کسب و کار است/ لزوم تسریع در تخلیه کالا‌های اساسی از بنادر کشور

حمله هوایی به کاروان نظامی ترکیه در ادلبدر پی حمله هوایی به کاروان نظامی ترکیه در ادلب سوریه 3 غیرنظامی جان باخته و 12 نفر دیگر نیز مجروح شدند. - خبرگزاری آناتولی

شمخانی: آمریکا عاقلانه عمل کند/ فشار حداکثری ترامپ ایران را به میز مذاکره هسته‌ای باز نمی‌گرداند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimشمخانی: آمریکا عاقلانه عمل کند/ فشار حداکثری ترامپ ایران را به میز مذاکره هسته‌ای باز نمی‌گرداند دبیر شورای عالی امنیت ملی در مصاحبه‌ای با شبکه «ان. بی. سی نیوز»:هدف تحریم‌ها، مذاکره نیست بلکه وادار کردن ما به تسلیم است شمخانی: ما در مساله برجام مذاکرات موفقی داشتیم. چرا آمریکا از آن خارج شد؟ مردم ایران مدت های زیادی است که با تحریم‌های بین‌المللی مواجه هستند و حال و هوای کوچه و بازار سند آشکاری بر شکست سیاست‌های دولت ترامپ است.