تولیدکننده چمن هلندی جام جهانی قطر را تحریم کرد | DW | 12.03.2021

22/12/1399 06:05:00 ب.ظ

هندریکس گرازسودن، تولید‌کننده چمن هلندی مسابقات قهرمانی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر را تحریم کرد. علت این تحریم شرایط غیرانسانی شغلی کارگران خارجی در قطر اعلام شده که به مرگ بیش از شش هزار و ۵۰۰ تن انجامیده است.

هندریکس گرازسودن، تولید‌کننده چمن هلندی مسابقات قهرمانی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر را تحریم کرد. علت این تحریم شرایط غیرانسانی شغلی کارگران خارجی در قطر اعلام شده که به مرگ بیش از شش هزار و ۵۰۰ تن انجامیده است. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید هنریک گرازدسون یک شرکت خانوادگی است که در گذشته برای سه مسابقه فوتبال جام ملت‌های اروپا و همچنین مسابقه قهرمانی جام جهانی فوتبال سال ۲۰۰۶ در آلمان نیز چمن تولید کرده است.

واکنش قطر به گزارش گاردین به گفته دفتر مطبوعاتی حکومت قطر از جمع این میلیون‌ها تن فقط"یک درصدی خیلی کم" از آنها وفات کرده‌اند. حکومت قطر گفته است که این میزان مرگ و میر در میان این جمعیت بزرگ می‌تواند قابل تصور باشد.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قرار است از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در کشور قطر برگزار شود. انتقاد جدید سازمان دیده‌بان حقوق‌بشر از قطر به خاطر عدم تحقق به وعده‌های خود در باره بهبود شرایط کار مهاجران خارجی در این کشور. headtopics.com

باید پیمانکاران خارجی رو هم تحریم میکردن؟ آیا تحریم کردن؟ جواب منفیه. چرا؟

ساخت اهرام ثلاثه شش هزاروپانصد کشته نداده، چکار میکنن مگه.

به این میگن انسانیت وقتی که شرافت رو به پول نفروختن اونم هلندیهای حساب گر.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

جهانگیری: آمریکایی ها باید تحریم ها را بردارندمعاون اول رییس جمهور گفت: آمریکایی ها باید تحریم ها را بردارند تا بتوانیم زندگی بهتری برای مردم و توسعه کشور رقم بزنیم. چشم همین الان یه مشت دلقک شدن راس نظام شکر خدا همیشه سوژه برا تمسخر شدن خودشون مورد عنایت قرار داده شدن خودشون دست مردم میدن خدایاااا ما نخایم اینا با دلقک بازیاشون اشک مارو در نیارن باید کیو ببینیم چشم، چند بار میگویید شما کار دیگری ندارید؟ تو مگر نمیگفتی اگر قرار باشه کارها را با بودجه فراوان انجام داد که پس تخصص به چه درد میخوره!

تلاش ما تحویل کشور بدون تحریم به دولت بعدی استرئیس دفتر رئیس‌جمهوری: همه تلاش رییس‌جمهوری این است تا دولت را بدون تحریم به دولت بعدی تحویل دهد و این برای ما بسیار مهم است. برخی که قصد حضور در انتخابات را دارند به هر دلیلی برداشتن تحریم را به نفع خود نمی‌دانند ۱ - این همه تلاش رئیس جمهور کجاست اروپا و آمریکا صد بار گفتند بیایید مذاکره کنیم خب برید بشینید و مذاکره کنید اونجا نشسته اید و میگید اول آمریکا باید تحریمها رو برداره فکر میکنید آمریکا از اوضاع فلاکت بار کشور ما خبر نداره مگه آمریکا همینجوری بدون امتیاز گیری تحریمها رو برمیداره ۲ - سیاست جای لجبازی نیست همون روز اول قبل تحریمها بایست با ترامپ مذاکره میکردید و امتیاز میگرفتید الان هم نگذارید اوضاع از این بدتر بشه و برای آبروی مملکت هم که شده برید مستقیم با آمریکا مذاکره کنید و به توافق برسید اینجوری پیش بره مشارکت مردم در انتخابات کمتر از ۲۰ درصد میشه جناب پریزیدنت مگه تحریمها رو برنداشته؟؟!!مگه ۸ سال اساسی ترین شعار عالیجناب 😂 نبود؟مگه بااین وعده پیروزدو تا انتخابت نشده؟پس این حرف شمایک مدرک قطعی ومتقن بر فریب مردم ازجانب رییس جمهورمحترمتون هست.

فرانسه: اروپا آماده است ایران را تحریم کندوزارت امور خارجه فرانسه روز چهارشنبه 10 مارس 2021 اعلام کرد اروپا آماده است افراد و نهاهای ناقض حقوق اروپا زپلشک، مرغ پخته هم این حرف خنده‌اش میگیره. آمادگیشو موش بخوره

جهانگیری نقش قاسم سلیمانی در قاچاق نفت در دوران تحریم را فاش کرداسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری ایران با تاکید بر اینکه این کشور به طور رسمی هیچ نفتی نمی‌تواند همشون از دم دزدن! نه_به_جمهورى_اسلامى از جریان_تحریف غیر از این خبر انتظار نمی ره. این موضوع در تاریخ سابقه داره توصیه می کنم آیه ۴۶ سوره مبارکه نساء رو مطالعه کنید. سرادر_دلها

ظریف: سرمای کرونا و تحریم در آستانه زوال استتهران-ایرنا- وزیر امور خارجه با بیان اینکه سرمای کرونا، سرمای بیداد و سرمای تحریم در آستانه زوال است، گفت: جهانی شدن به معنای جدایی‌ناپذیری همه ماست و نوروز به ما می‌آموزد که با طبیعت همراه شویم.