تولید حسگری برای ردیابی ویروس کووید-19 در کشور

محققان کشور برای تشخیص سریع ویروس کووید-19 موفق به عرضه حسگری شدند که به گفته آنها در حالی حاضر این حسگر مراحل ارزیابی در وزارت بهداشت را طی می‌کند.

28/05/2020 11:45:00 ق.ظ

تولید حسگری برای ردیابی ویروس کووید-۱۹ در کشور محققان کشور برای تشخیص سریع ویروس کووید-۱۹ موفق به عرضه حسگری شدند که به گفته آنها در حال حاضر این حسگر مراحل ارزیابی در وزارت بهداشت را طی می‌کند.

محققان کشور برای تشخیص سریع ویروس کووید-19 موفق به عرضه حسگری شدند که به گفته آنها در حالی حاضر این حسگر مراحل ارزیابی در وزارت بهداشت را طی می‌کند.

وی تولید بایو حسگرهای Real Time را از اهداف اجرای طرح نام برد و یادآور شد: بایوسنسورهای تولید شده برای ردیابی کرونا ویروس‌ها ساخته شدند و کارآزمایی این حسگر بر روی 500 بیمار بستری در ICU بیمارستان، بیماران بستر در بخش غیر ICU و بیماران مبتلا بدون علایم انجام شد.

آمریکا 'یک شناور حامل تسلیحات ایران برای حوثی‌ها را ضبط کرده است' پرواز ۷۵۲ اوکراین؛ مقام‌های هواپیمایی کشوری 'از دقایق اول از حمله موشکی سپاه خبر داشتند' دستور پذیرش بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در تمام بیمارستان‌های تهران

به گفته وی این کارآزمایی‌های بالینی در بیمارستان‌های امام خمینی، امام حسین و نورافشار اجرایی شده است.عبدالاحد، با اشاره به مکانیزم عملکردی این حسگر، توضیح داد: این حسگر شامل دستگاهی است که از نمونه خلط و یا بزاق بیماران اقدام به ردیابی ویروس کووید-19 در بیماران می‌کند.

مجری طرح زمان مورد نیاز برای ردیابی ویروس توسط این حسگر را کمتر از 5 دقیقه ذکر کرد و گفت: نتایج به دست آمده از این نتایج امید بخش بود از این رو این حسگر به منظور ارزیابی و تولید به وزارت بهداشت ارسال شده است. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

اگر واقعا حسگر کار میکنه بیارن در جاهایی مثل هواپیمایی ایستگاه قطار اتوبوس و مترو استفاده‌ کنند اقا دقت کردید شرکت های دانش بنیان ما هر روز یه چیزی میسازن که فقط ما و امریکا و یک کشور دیگه داریم ولی اخرش همه جنسامون چینیه خیلی عجیبه از در عقب 😂😂😂😂 باز سپاه مستراب جدید ساخت مستعان 2!! نقطه زن مستعان میخوان مارو مبتلا کنن بعد اینو رو ما ازمایش‌کنن؟ لغو_امتحانات_نهایی_حضوری

کد مستعانش چنده؟🦦 یعنی کرونا برای کل جهان خطرناکه به جز دوازدهمی ها و نهمی ها؟؟؟؟ کمپین_سلامت_دانش_آموزی لغو_امتحانات_نهایی_حضوری آیا سکوت مسئولین نشانه رضایت است ؟ لغو_امتحانات_نهایی_حضوری کمپین_سلامت_دانش_آموزی hajimirzaee_m خدا رحم كنه بهمون وقتي حس گر نرم افزار كارميكنه و انسانها رو رصد ميكنه خدايي به نظرتون شهر مون ديدني نيست بويژه اگه آلارمش هم صدا دار باشه

مسئولین عزیز چرا حرفامونو نمیشنود ماها علاوه بر خودمون از اینکه خانواده مون مبتلا بشه می‌ترسیم ما دوازدهمی و نهمی ها محکوم به مرگیم حالا چرا خانوادمون باید تاوان پس بدن لطفا عاقلانه تر فکر کنین🙏🏻 لغو_امتحانات_نهایی_حضوری کمپین_سلامت_دانش_آموزی دوردان؟؟؟؟؟؟؟؟ مستعان ۱۱۱ پس اون ديش ماهواره كه كلي هزينه كردين چي شد؟ اينو چند ميليارد ميخواي بكنين تو باسن ملت !!؟؟

تورو خدا بسه نوآوری! همش دنبال کسشریدا عقده ای های حقیر اون در قابلمه رو که داشتید ! دوباره دنبال در قابلمه دیگه هستید!؟ پفیوزهای هیچی ندار... مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی گوه زیادی نخور محققان چیز خوردن با مستعان 110 باز شروع شد :)))

مرگ ۱۱۲ طلبه در پی ابتلا به ویروس کرونا در ایران

کنسرت خانگی ال‌پی برای طرفداران خود در ترکیه

شمارش معکوس برای آغاز فصل جدیدی در تاریخ فضانوردی | DW | 27.05.2020دو فضانورد آمریکایی با تجهیزات یک شرکت خصوصی آمریکایی به ایستگاه بین‌المللی فضایی فرستاده می‌شوند. اعزام آنها به این مأموریت برای صنعت فضانوردی آمریکا که تا کنون نیازمند تجهیزات روسی بود، موفقیت بزرگی به شمار می‌رود.

حضور سران قوا در مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم/ لغو برنامه حضور منتخبان در حرم امام راحلایلنا:سخنگوی هیأت رئیسه مجلس دهم از حضور رؤسای قوای سه‌گانه و قرائت پیام رهبر انقلاب در مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد. ایرانیان بیش از ۸۵ درصد در انتخابات شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران شرکت نکردند بنابرین این نمایندگان مجلس گاوداری فرقه فارسیسم اند نه نمایندگان ایرانیان.حکومت فرقه فارسیسم،حکومت ایرانیان نیست باید با تمام هویت دروغین و علوم شئونیزم فارسی و تشگیلات جاهلانش منحل شود

سفیر آمریکا در طرابلس:‌ برخی قدرت‌ها با توسل به تروریسم‌ در پی تغییر نظام لیبی هستندسفیر آمریکا در طرابلس تصریح کرد برخی قدرت‌ها با استفاده از اسلحه و تروریسم در پی تغییر نظام لیبی هستند. - خبرگزاری آناتولی

هفت کشته در حمله موشکی حوثی‌ها به یک مقر نظامی در یمندر حمله موشکی حوثی‌ها به مرکز فرماندهی موقت در مارب یمن٬ هفت تن کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی