تولید واکسن کرونا؛ میمون در چین کمیاب شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

تولید واکسن کرونا؛ میمون در چین کمیاب شد ویروس_کرونا کووید_۱۹ واکسن_کرونا جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

همزمان با افزایش تلاش‌ها در چین برای تولید هرچه سریع تر واکسن کرونا، آزمایشگاه های این کشور دچار کمبود میمون‌های مخصوص تست واکسن شده اند و قیمت این حیوانات به شدت بالا رفته است.

یکی از شرکت های فعال در این زمینه شرکت «ییشنگ بیوفارما»، واقع در شمال شرقی شهر شنیانگ، است که یکی از نه لابراتوراش را به تحقیق درباره واکسن کرونا اختصاص داده و تا ۵۰ نفر اضافی را به این منظور استخدام کرده است. محققان در این مرکز آخر هفته ها نیز به کار مشغول اند تا زودتر به واکسن دست پیدا کنند.این شرکت قصد دارد قبل از آن که واکسن‌ مراحل تست آزمایشگاهی را پشت سر بگذارد، با یک سرمایه گذاری ۱۸۰ میلیون دلاری تولید واکسن را در ماه سپتامبر شروع کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محاکمه دو تبعه کانادا در چین به اتهام جاسوسی | DW | 19.06.2020دو تبعه کانادا که از سال ۲۰۱۸ میلادی در چین زندانی هستند به اتهام جاسوسی دادگاهی می‌شوند. گفته می‌شود این واکنشی به بازداشت منگ وانژو، مدیر مالی شرکت هوآوی از سوی کاناداست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی گروه هفت از تصمیم چین در اجرای قانون امنیتی در هنگ‌کنگوزیران خارجه گروه هفت، هفت قدرت صنعتی جهان، روز چهارشنبه در بیانیه‌ای از تصمیم چین برای اجرای قانون امنیتی در هنگ‌کنگ ابراز نگرانی کردند:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه: در هر یک میلیون 57 مبتلا به کرونا در ترکیه فوت کرده‌اندوزیر بهداشت ترکیه: در هر یک میلیون 57 مبتلا به کرونا در ترکیه فوت کرده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در هند به مرز 367 هزار نفر نزدیک شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مسعود کاظمی به دلیل شیوع کرونا در اوین به مرخصی آمد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایجاد خوشه ۵۷ نفره ابتلا به کرونا در سیریک/شمار جان‌باختگان هرمزگان به ۱۴۷ نفر رسید۵۷ نفر در یک عروسی در سیریک کرونا گرفتند مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: در پی برگزاری مراسم عروسی در شهر گروک سیریک خوشه ۵۷ نفر مبتلا به کرونا شدند در بخش جغین شهرستان رودان هم حضور یک فرد مبتلا در یک جمع تاکنون موجب ابتلای ۲۵ نفر شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »