تولید انبوه تپانچه‌ ملی در ترکیه

30/05/1398 02:28:00 ب.ظ

در راستای پروژه توسعه تپانچه ملی در ترکیه، تولید انبوه انواع نیمه اتوماتیک این نوع سلاح ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

در راستای پروژه توسعه تپانچه ملی در ترکیه، تولید انبوه انواع نیمه اتوماتیک این نوع سلاح ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی Göksel Yıldırım,Moharram Pourbagheri | 21.08.

2019 Ankara آنکارا/گؤکسل ییلدریم/خبرگزاری آناتولی بخش تولید اسلحه در صنایع دفاعی ترکیه، در چارچوب پروژه تولید و توسعه سلاح های ملی، تپانچه و تفنگ های سبک و با کارآیی بالا را تولید و در اختیار نیروهای امنیتی کشور قرار می‌دهد.

در همین راستا اخیرا تولید انبوه تپانچه و تفنگ های سبک"SAR9 Mete" و"TP9 SF Mete" با موفقیت پایان یافته است. در این زمینه، پروژه تولید و توسعه تفنگ و تپانچه ملی که در سال 2018 آغاز شد، به دنبال تولید اسلحه هایی با استانداردهای بین المللی و برتری تکنولوژیکی است که بتواند در بازار بین المللی رقابت کند. این پروژه شامل طراحی، توسعه، تولید و نگهداری بوده و باعث افزایش کارایی نیروهای مسلح خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تولید انبوه و موفقیت‌آمیز تفنگ ملی در ترکیهتولید انبوه تفنگ مدرن «MPT-76 » ترکیه با موفقیت ادامه دارد و تاکنون هزاران قبضه از آن به نیروهای مسلح کشور تحویل داده شده است. - خبرگزاری آناتولی

پارسایی: خودروسازها ناکارآمدی خود را در زمین تولید ملی می‌اندازندسخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مافیای قدرتمند خودرو اجازه نداده تاکنون هیچ تحقیق و تفحصی در مجلس در خصوص صنعت خودرو به نتیجه برسد، گفت: شگرد دائمی صنعت خودروسازی این است که ناکارآمدی خود را در پس تولید ملی و اشتغال پنهان کرده و با همین حربه تاکنون منتقدین خود را آچمز کرده‌اند.

امکان حضور 'بانوان' در بازی‌های ملی در 'آزادی' فراهم شدمعاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان این‌که در شرایط فعلی امکان حضور بانوان جهت تماشای رقابت‌های باشگاهی فوتبال وجود ندارد، اعلام کرد: شرایط برای حضور بانوان در بازی‌های ملی فوتبال فراهم شده است و احتمالا از اولین بازی تیم ملی شاهد حضور بانوان در ورزشگاه آزادی خواهیم بود.

وزارت دفاع ملی افغانستان: در دو عملیات در تخار و ارزگان 37 طالب کشته شدندوزارت دفاع ملی افغانستان چهارشنبه 21 اوت اعلام کرد که در نتیجه‌ دو عملیات جداگانه در ولایات تخار و

مطابق دستور اماکن تولید مانتوی بدون دکمه ممنوع است/ افزایش مالیات باعث ضربه به تولید می‌شودرئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه اظهار داشت:ما در لباس‌های مردانه هیچگونه محدودیتی نداریم اما مطابق دستور اماکن تولید هر مدل مانتویی که دکمه نداشته باشد ممنوع است و ما نیز با این امر برخورد می‌کنیم.

احتمال بررسی فوریت لایحه حذف چهار صفر از پول ملی در جلسه هفته آینده مجلسیک عضو هیئت رئیسه مجلس از احتمال بررسی تقاضای دولت برای رسیدگی به یک فوریت لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور در جلسه هفته آینده مجلس خبر داد و گفت که اگر مجلس با یک فوریت این لایحه موافقت کند، این احتمال وجود دارد که تا دو هفته آینده بررسی جزئیات لایحه حذف چهار صفر از پول ملی کشور در دستور کار قرار گیرد.