تولید پهپاد آنکای ترکیه در قزاقستان

21/02/1401 10:24:00 ق.ظ

تولید پهپاد آنکای ترکیه در قزاقستان پهپادهای آنکای ترکیه که به قزاقستان صادر می‌شود، از این پس در این کشور به طور مشترک تولید خواهند شد.

پهپادهای آنکای ترکیه که به قزاقستان صادر می‌شود، از این پس در این کشور به طور مشترک تولید خواهند شد. - خبرگزاری آناتولی 11.05.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی شرکت صنایع هوا و فضانوردی ترکیه «توساش» در اطلاعیه‌ای با اعلام انعقاد یک تفاهم‌نامه همکاری جدید با شرکت «انجینرینگ» قزافستان در زمینه تولید پهپاد «آنکا» اعلام کرد: پهپادهای آنکا در این کشور به طور مشترک تولید خواهد شد. همچنین در زمینه نگهداری و تعمیر و انتقال فناوری نیز یکی دیگر از موارد این همکاری است.

بدین ترتیب قزاقستان نخستین پایگاه برون مرزی تولید این پهپاد ترکیه خواهد بود. همچنین گامی مهمی در راستای تربیت منابع انسانی مناسب و توسعه ظرفیت این کشور برای تولید پهپاد گام مهمی برداشته شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

Turkish designs are so high in aesthetics. Both Anka and Bayraktar are so beautiful and deadly (!) … Turkish technology rocks !