تولید پلاستیک از نخود - BBC News فارسی

26/06/1399 06:50:00 ب.ظ

تولید پلاستیک از نخود

میکروپلاستیک‌ها که به اندازه یک دانه شن هستند همه جا یافت می‌شوند، از خوشبوکننده لباس تا لوازم آرایش. هر سال میلیون‌ها تن پلاستیک به دریا ریخته می‌شود.

اما حالا یک شرکت تازه‌تاسیس، پلاستیک یک بار مصرف از چیزی می‌سازد که به زمین آسیب نمی‌زند: از نخود..مسافر اتوبوس از مار به عنوان ماسک صورت استفاده کرد.گروسی: از سایت دوم مشکوک به فعالیت هسته‌ای در ایران بزودی بازدید می‌شود.14.09.2020.

ریچارد وسکات گزارش می‌دهد...PA Media.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مسافر اتوبوس از مار به عنوان ماسک صورت استفاده کرد - BBC News فارسیمردی در انگلستان از مار خود به عنوان ماسک برای پوشاندن صورتش استفاده کرده است. استفاده از ماسک در بریتانیا هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی اجباری است.

گروسی: از سایت دوم مشکوک به فعالیت هسته‌ای در ایران بزودی بازدید می‌شود - BBC News فارسیرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفته که بازرسان این آژانس 'در چند روز آینده' از دومین سایت هسته‌ای در ایران، که احتمالا فعالیت‌های گزارش‌نشده هسته‌ای در آن در اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی صورت گرفته است، بازدید خواهند کرد. امتناع ایران از اجازه دسترسی بازرسان این آژانس به دو سایت باعث بروز اختلافات دیپلماتیک در ماه‌های اخیر شده بود.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 260 هزار و 58 نفر افزایش یافتشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 260 هزار و 58 نفر افزایش یافت

حذف مایکروسافت از گردونه رقابت؛ تیک‌تاک به اوراکل رسیدسرانجام پس از ماه‌ها کش و قوس بر سر واگذاری شعبه آمریکای شبکه اجتماعی «تیک‌تاک»، مالکیت آن طی قراردادی به شرکت فناوری اوراکل واگذار شد.

سقوط نوجوان کولبر ایرانی به هنگام فرار از دست ماموران - BBC News فارسییک نوجوان ایرانی که برای کمک به خانواده و خریدن گوشی هوشمند کولبری می کرد، زمانی که از دست ماموران مرزی فرار می کرد، از کوه سقوط کرده و بشدت زخمی شده است.

شاهزاده رضا پهلوی: هدف از اعدام نوید افکاری، سرکوب اعتراضات از طریق ایجاد وحشت بودشاهزاده رضا پهلوی، هدف از اعدام نوید افکاری را ساکت کردن اعتراضات عمومی از طریق ایجاد وحشت خواند و از جامعه جهانی خواست به جای تعامل با جمهوری اسلامی در اعتراضات آینده مردم ایران در کنار آنها بایستند.