توقیف تلویزیون الحره پس از پخش برنامه «فساد دینی در عراق»

12/06/1398 10:04:00 ب.ظ

دولت عراق فعالیت شبکه آمریکایی الحره را به مدت سه ماه در این کشور ممنوع کرد.

دولت عراق فعالیت شبکه آمریکایی الحره را به مدت سه ماه در این کشور ممنوع کرد.

این تصمیم پس از پخش برنامه‌ای از این شبکه تلویزیونی گرفته شده که شنبه شب گذشته درباره فساد مالی در نهادهای دینی عراق پخش شد. شورای رسانه‌ها و ارتباطات دولت عراق شبکه الحره را متهم کرده که با این برنامه دست به تهمت پراکنی و تشویش اذهان عمومی زده است..کمال جعفری یزدی، از امضاکنندگان درخواست استعفای خامنه‌ای، بازداشت شد.Image caption.کاپیتان کشتی الیونور پیشٰ‌تر اعلام کرده بود که به دلیل در پیش بودن خطرهای ناشی از طوفان تصمیم گرفته است که این کشتی را به سوی آب های ساحلی ایتالیا حرکت دهد..

مهرداد فرهمند گزارش می‌دهد:..کمال جعفری یزدی، از امضا‌کنندگان نامه درخواست استعفای علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در مشهد بازداشت شد..

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اعتراضات سراسری ایران با ساچمه شلیک شده توسط ماموران آسیب دیده، در ویدیویی گفت آنها ۵ شب است در آب‌های یونان سرگردان شده‌اند. پیش از این آژانس خبری کردپای ویدیویی از زانیار منتشر کرده بود که نشان می‌داد در قایق پناهجویان است. پیشتر پدر زانیار (متین) در گفتگو با چاونیوز گفته بود که او به دلایل امنیتی و فشارهای سیاسی مجبور به خروج از ایران شده است.'‎

17K Likes, 307 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اع...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انفجار در منطقه محل استقرار شرکت‌های خارجی در کابل ۱۶ کشته در پی داشتانفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در منطقه سبز کابل دست‌کم ۱۶ کشته بر جای گذاشت.\r\n به گزارش رویترز، حمله طالبان به یک ساختمان در کابل، پایتخت افغانستان که محل استقرار شرکت‌های خارجی بوده است منجر به کشته

شبکه تلویزیونی عراق به خاطر پخش مستند فساد در تشکیلات مذهبی توقیف شدهیئت دولتی نظارت بر رسانه‌ها در عراق دستور توقف موقت پخش برنامه‌های شبکه تلویزیونی الحره داده است. این دستور به خاطر پخش مستندی در مورد فساد و سوء استفاده در شماری از نهادهای مذهبی عراق و ارتباط برخی از آنها با گروه‌های شبه‌نظامی صادر شده است.

توقیف یک کشتی آلمانی امدادرسان به مهاجران در ایتالیارهبر حزب راست افراطی لیگا که سکان هدایت وزارت کشور ایتالیا را در دست دارد هفته گذشته در راستای سیاست درهای بسته خود به روی پناهجویان شمال آفریقا با امضای حکمی ورود کشتی الیونور Eleonore به آب های کشورش را ممنوع اعلام کرده بود.

آمریکا و لهستان در مورد همکاری در فناوری «فایو جی» به توافق رسیدندآمریکا و لهستان در مورد همکاری در فناوری «فایو جی» به توافق رسیدند در جریان دیدار مایک پنس معاون رئیس جمهوری ایالات متحده از لهستان، دو کشور توافق‌‌نامه‌‌ای را برای همکاری در حوزه فناوری «فایو جی» (نسل پنجم) امضا کردند.

خلیلزاد: در صورت تایید ترامپ آمریکایی‌ها در ۱۳۵ روز پنج پایگاه را ترک می‌کنند«بربنیاد توافق صلح امریکا با طالبان، ازمیان چهارده هزار نظامی امریکایی پنج هزار درمرحله نخست ازپنج پایگاه درافغانستان بیرون خواهند شد و طالبان خشونت‌ها را درگام نخست در ولایت‌های کابل وپروان کاهش خواهند داد.»

چهار کشته و ۲۹ مفقود در آتش سوزی قایق غواصی در کالیفرنیاگارد ساحلی آمریکا می گوید در پی غرق قایقی که در سواحل ایالت کالیفرنیا دچار حریق شد اجساد چهار نفر پیدا شده اما ۲۹ نفر دیگر مفقود هستند.